Schnitzer EastCentral Europe s.r.o.

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e-mailom.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Tovar, Potraviny a nápoje, Pivo a destiláty, Doplnky stravy, Reštaurácie a bary, Rozvoz jedla, Delikatesy a sladkosti, Prísady na varenie

O nás

Náš internetový obchod Vám ponúka bio & bio bezlepkové potraviny, elektrické a ručné mlynčeky a vločkovače na obiloviny.

Biopotraviny sú potraviny ktoré sú vyrobené z bioproduktov. Sú to produkty z kontrolovaného ekologického poľno- hospodárstvá, čo je veľmi pokrokový spôsob hospodárenia s kladným vzťahom k pôde, rastlinám, zvieratám a prírode bez využívania umelých hnojív, chemických prípravkov, postrekov hormónov a umelých látok.

Bezlepkové potraviny sú prevažne určené pre osoby trpiace neznášanlivosťou gluténu a sú na osobitné výživové účely, sú špeciálne vyrobené, pripravené alebo spracované tak, aby spĺňali osobitné výživové potreby osôb trpiacich neznášanlivosťou gluténu.

Čerstvo namletá múka má iné vlastnosti ako múka staršia. Má viac takzvanej energie slnka, viac vitamínov B, ale aj kvalitné tuky. Pri dlhšom skladovaní energia slnka vyprchá a tuky zatuchnú. Tak isto pri nešetrnom spracovaní na priemyselných mlynoch rýchlejšie stráca svoje dobré vlastnosti. Pri pečení sa tiež chová inak.

Zobraziť viac

Hodnotenie podniku Schnitzer EastCentral Europe s.r.o.

Hodnotenie podniku Schnitzer EastCentral Europe s.r.o.

0,0/5 (0 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk