Hotel Panorama****

4,6 / 5 (427 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Kvalitne sluzby a ochotny personal“

Cieľom novovzniknutého hotela PANORAMA**** v Trenčianskych Tepliciach je nielen si získať dobré meno na trhu, ale aj mať vyhľadávané a obľúbené miesto, v ktorom sa hostia budú cítiť ako doma, z hostí mať verných zákazníkov, ktorí sa budú neustále radi vracať do hotela, a z personálu spokojných zamestnancov hotela, ktorí budú milí, ústretoví, lojálni, snaživí, hotelových hostí budú vedieť zaujať vždy novými nápadmi, programom, výletmi, animáciami, inými zaujímavými aktivitami. Hotel v spolupráci so svojim lekárom a dietetikom pripravuje pokrmy, ktoré vyhovujú vašim konkrétnym diétnym a stravovacím potrebám.

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Panorama****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Iveta

Kvalitne sluzby a ochotny personal

Nemam ziadne vyhrady

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 dňami

Dobrý deň, dovoľte nám poďakovať sa za kladné hodnotenie pobytu v našom hoteli. Sme veľmi radi, keď dokážeme naplniť očakávania našich hostí a odchádzajú od nás spokojní, čo sa stalo aj vo Vašom prípade. Veríme, že sa aj v budúcnosti rozhodnete pre pobyt v Panorame Trenčianske Teplice.

10. 1. 2018
Mária

Super wellnes, mily a profesionalny personal, chutne jedlo. Mali sme prijemny vecer. Dakujeme

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 dňami

Dobrý deň, pozdravujeme Vás z hotela Panorama a ďakujeme za recenziu, ktorou vyjadrujete spokojnosť s našimi službami. Sme veľmi radi, že ste sa u nás cítili príjemne a budeme sa tešiť, ak sa aj v budúcnosti rozhodnete navštíviť práve náš hotel.

9. 1. 2018
Dancurka7

Prostredie celkom fajn aj personal je prijemny a strava je ok. Ale to je asi tak vsetko.

Zle matrace clovek ide odtial v horsom vstave ako ked tam prisiel . A masaze su tam uplne na nic.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 17 dňami

Dobrý deň. ďakujeme za Váš čas na napísanie recenzie. Pokiaľ sú hostia v našom hoteli spokojní, sme radi, že naša snaha vytvoriť príjemné prostredie pre každého hosťa je ocenená. Ak sú nejaké nedostatky, snažíme sa ich promptne riešiť. Väčšina našich hostí práve so špeciálnymi, vysokokvalitnými matracmi vyjadruje maximálnu spokojnosť. Pokiaľ nie sú hostia spokojní s masážami alebo inými službami, sme vďační, keď nás upozornia hneď počas pobytu, aby sme mohli k danej situácii zaujať objektívne stanovisko. Vieme, že aj pri najväčšej snahe nie sme schopní vyhovieť každému, ale sme radi, že sa ku nám hostia vracajú, čo je známkou vysokej kvality našich ponúkaných služieb a profesionálneho prístupu personálu k hosťom.

30. 12. 2017
Ivan

Krasny hotel, prijemny personal, vyborna strava, kvalitny wellness.

20 min na whirpool je velmi kratko.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 17 dňami

Dobrý deň, pozdravujeme Vás z hotela Panorama. Ďakujeme za Vaše rozhodnutie prežiť wellness pobyt v našom hoteli. Sme radi, že sa Vám u nás páčilo. Whirlpool v pobytových balíčkoch je iba na 20 min., ale pokiaľ majú hostia záujem, dá sa kúpiť aj na čas 50 min. Veríme, že sa ku nám aj v budúcnosti vrátite.

29. 12. 2017
Daniela

Kupované ako darcek, ale svokrovci chvalili :)

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 20 dňami

Dobrý deň, ďakujeme za pochvalu. Sme radi, že sa svokrovcom u nás páčilo.
Veríme, že v budúcnosti sa aj Vy presvedčíte o kvalite našich služieb a navštívite náš hotel.

12. 12. 2017

Ďalšie hodnotenie (202)