Hotel Panorama****

4,6 / 5 (408 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Hotel na urovni, komorne welness – male ale utulne, vyborna strava, vonave izby, dobra maserka prijemna pani, boli sme uz 2 x. Vyborne a urcite odporucam!!!“

Cieľom novovzniknutého hotela PANORAMA**** v Trenčianskych Tepliciach je nielen si získať dobré meno na trhu, ale aj mať vyhľadávané a obľúbené miesto, v ktorom sa hostia budú cítiť ako doma, z hostí mať verných zákazníkov, ktorí sa budú neustále radi vracať do hotela, a z personálu spokojných zamestnancov hotela, ktorí budú milí, ústretoví, lojálni, snaživí, hotelových hostí budú vedieť zaujať vždy novými nápadmi, programom, výletmi, animáciami, inými zaujímavými aktivitami. Hotel v spolupráci so svojim lekárom a dietetikom pripravuje pokrmy, ktoré vyhovujú vašim konkrétnym diétnym a stravovacím potrebám.

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Panorama****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Miloš
Včera
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ivana

Hotel na urovni, komorne welness – male ale utulne, vyborna strava, vonave izby, dobra maserka prijemna pani, boli sme uz 2 x. Vyborne a urcite odporucam!!!

Prijala by som detsky kutik, trochu lepsie vybaveny, mozno nejaka separe miestnost. To velmi chyba. V miestnosti kde je biliard a stolny tenis je chladno a je tam sice kutik, ale na uroven 4 hviezdy nepostacujuci. Ale hotel nie definovany ako friendly kids tak neviem…ale to je vsetko …

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 4 dňami

Dobrý deň, posielame srdečný pozdrav z hotela Panorama. Teší nás, že ste nás opäť navštívili. O tom, že je detský kútik nevyhovujúci, vieme, pracujeme na novom projekte a veríme, že potom si nájdu aj detičky svoje miestečko v našom hoteli. Budeme sa tešiť, ak sa ku nám znova vrátite.

13. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ljubov

Dobra poloha hotelu-blizko autobusova stanica, pešia zona a hlavne možnosť využivať 6 prírodných liečivých zdrojov ako vonkajšiu a vnutornú balneoterapiu(10min.od hotela).Hotel ponuka moderné ubytovanie, , pekný wellness, výbornú stravu. Personal veľmi ochotný, pomoha hostiam využiť pobyt k maximalnej spokojnosti. Odporučiam všetkým vekovým skupinam.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 14 dňami

Dobrý deň, pozdravujeme Vás z hotela Panorama. Potešilo nás kladné hodnotenie hotela a poskytovaných služieb. Sme radi, keď sa hostia u nás cítia spokojne. Snažíme sa všetkým vyjsť maximálne v ústrety. Budeme sa tešiť Vašej opätovnej návšteve.

5. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jana

Výborný hotel i služby

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 14 dňami

Pozdravujeme Vás z hotela Panorama a ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho hotela a služieb. Veríme, že sa ku nám aj v budúcnosti vrátite.

3. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Anonym

Cisty, tichy hotel s vybornou stravou. Dobra poloha v krasnom prostredi pod horou

rano, vecer stale ten isty kolac. 😂

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 22 dňami

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie, sme veľmi radi, že sa Vám v našom hoteli páčilo. Vašu sťažnosť budeme riešiť na stredisku kuchyne.
Veríme, že sa ku nám v budúcnosti vrátite a zistíte, že sa podobná situácia nezopakuje.

28. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (194)