Kategória

Hotel Panorama****

4,6 / 5 (220 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Všetko, veĺmi mily personál, prostredie-welnes, jedlo, obsluha.....dávam známku -vyborny.“

Cieľom novovzniknutého hotela PANORAMA**** v Trenčianskych Tepliciach je nielen si získať dobré meno na trhu, ale aj mať vyhľadávané a obľúbené miesto, v ktorom sa hostia budú cítiť ako doma, z hostí mať verných zákazníkov, ktorí sa budú neustále radi vracať do hotela, a z personálu spokojných zamestnancov hotela, ktorí budú milí, ústretoví, lojálni, snaživí, hotelových hostí budú vedieť zaujať vždy novými nápadmi, programom, výletmi, animáciami, inými zaujímavými aktivitami. Hotel v spolupráci so svojim lekárom a dietetikom pripravuje pokrmy, ktoré vyhovujú vašim konkrétnym diétnym a stravovacím potrebám.

Dnešné ponuky Hotel Panorama****

Hodnotenie podniku Hotel Panorama****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Maťa

Všetko, veĺmi mily personál, prostredie-welnes, jedlo, obsluha.....dávam známku -vyborny.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 2 dňami

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie.
Veľmi nás potešilo, slová chvály sú pre nás tou najlepšou odmenou, ale zároveň o záväzkom do ďaľšej práce. Tešíme sa na Vašu najbližšiu návštevu a prajem pekný deň

18. 1. 2017
Užitočné? Áno
Mária

všetko

20. 12. 2016
Užitočné? Áno
Karin

Hotel čistý, personál veľmi milý. Wellness na vysokej úrovni. Aj keď bolo cez víkend veľa ľudí , pracovníčky to zvládali na jednotku. Určite doporučujem!!!!!!

Možno trochu zlepšiť kuchyňu, alebo sa pripraviť na väčší počet
strávnikov. Keď sa minula pri večeri príloha , a to bolo dosť skoro tak tí čo prišli neskoršie už nemali na výber. Už sa nedoplnilo. Ale to je jediná vec ktorú môžem vytknúť.

12. 12. 2016
Užitočné? Áno
Cicmancova

nefungovala jedna zo sáun

1. 12. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (108)