Hotel Panorama****

4,7 / 5 (277 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Príjemné prostredie, čistučký bazén aj celé welnes, teplučká voda, všetky trisky plne funkčné a neskutočne super persolnál. Naozaj oáza pokoja a relaxu. Už som si kúpila ďalší kupon. Fantastická kuchyňa, výborné jedlo, milá obsluha a zlatá pani na recepcii. Bola som veľmi spokojná.“

Cieľom novovzniknutého hotela PANORAMA**** v Trenčianskych Tepliciach je nielen si získať dobré meno na trhu, ale aj mať vyhľadávané a obľúbené miesto, v ktorom sa hostia budú cítiť ako doma, z hostí mať verných zákazníkov, ktorí sa budú neustále radi vracať do hotela, a z personálu spokojných zamestnancov hotela, ktorí budú milí, ústretoví, lojálni, snaživí, hotelových hostí budú vedieť zaujať vždy novými nápadmi, programom, výletmi, animáciami, inými zaujímavými aktivitami. Hotel v spolupráci so svojim lekárom a dietetikom pripravuje pokrmy, ktoré vyhovujú vašim konkrétnym diétnym a stravovacím potrebám.

Dnešné ponuky Hotel Panorama****

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Panorama****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Bobecka

Izby boli pekne a čiste, ranajky boli super.

Welnes bol otvorený až o 17 hodine mali sme v cene balicka rašelinovy zabal-príliš horuci, škoda že len polovicu chrbta, ked so
sa na to opýtala povedali že oni to tak robia. Chceli sme si dat obed v reštauracii v hoteli a 10eurove jedla nečudujem sa že mali prazdne. Určite sa sem nevratime.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 7 dňami

Dobrý deň, ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali napísaniu recenzie. Mrzí nás, že sme nesplnili Vaše očakávanie. Wellness je otvorený počas týždňa od 11hod. do 21hod. a počas víkendu od 9hod. do 21hod. Iba saunový svet je otvorený počas týždňa od 17hod.,o čom sú hostia vopred informovaní. Rašelinový zábal je nahriaty na štandardnú odporúčanú teplotu, doteraz sme nezaznamenali od hostí žiadnu sťažnosť. V priebehu týždňa majú naši hostia možnosť vybrať si obed z dennej ponuky v cene 4€ a 5,50€. Navrhneme stredisku kuchyne uviesť do ponuky obedové menu aj počas víkendov. Budeme radi, ak nás v budúcnosti navštívite, aby ste sa presvedčili, že recenzie hostí nám nie sú ľahostajné a stále pracujeme na zlepšení našich služieb.

18. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zlatica

Príjemné prostredie, čistučký bazén aj celé welnes, teplučká voda, všetky trisky plne funkčné a neskutočne super persolnál. Naozaj oáza pokoja a relaxu. Už som si kúpila ďalší kupon. Fantastická kuchyňa, výborné jedlo, milá obsluha a zlatá pani na recepcii. Bola som veľmi spokojná.

nebolo absolútne nič čo by sa mi nepáčilo. Nie je čo vytknúť, práve naopak!!!!

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 12 dňami

Ďakujeme za hodnotenie, ktoré vždy poteší celý personál nášho hotela. Snažíme sa poskytovať služby na všetkých strediskách zodpovedne, s láskou, a sme veľmi radi, keď naše úsilie neskôr ocenia hostia. Spokojný hosť je pre nás najväčšou odmenou.

15. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
J

čistota, kľud, pohoda, ochota, prístup

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 12 dňami

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Potešilo nás, že sa Vám u nás všetko páčilo. Veríme, že nás opäť navštívite.

15. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Eva

Všeobecná spokojnosť

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 19 dňami

Ďakujeme za pochvalu. Budeme sa tešiť, ak nás aj v budúcnosti opäť navštívite.

9. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Maryskask

Pekne ciste izby, dostatok priestoru, chutne jedlo, pekny wellness, mily personal.

Vyjadrenie partnera
Hotel Panorama**** Pred 22 dňami

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu, ktorou ste vyjadrili spokojnosť s pobytom v našom hoteli. Budeme sa tešiť, ak nás aj v budúcnosti navštívite.

5. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (142)