BioDiaCelia

4,8 / 5 (437 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „rýchle dodanie“

Asi pred 4 rokmi prišla moja partnerka z návštevy u doktorky s jednoznačným verdiktom: celiakia. Na chladničku si pripla zoznam potravín a „éčok“, ktoré nemohla konzumovať. V supermarketoch v našom okolí sme však našli iba zopár produktov pre celiatikov a bezlepkovú knedľu na objednávku, na ktorú bolo treba čakať dva týždne. V tom čase sa už moja mamka zaujímala o zdravý životný štýl a stravovanie. Začali sme sa bližšie zaoberať tým, ako strava vplýva na naše zdravie a na to ako sa cítime. Pomaly sa začal rodiť sen – otvoriť si obchod, kde si ľudia ako my, môžu nakúpiť. Chceli sme vytvoriť miesto so širokým sortimentom pre vyznávačov zdravých potravín, ale aj pre ľudí s rôznymi intoleranciami a potravinovými alergiami, ktorých je v našom okolí neúrekom. Miesto, kde nemusíte čakať na obyčajnú knedľu dva týždne :-) Celá rodina sa pustila do práce a výsledkom nášho odhodlania bol prvý obchod Biodiacelia v OC MAX v Trnave. Na jednom mieste BIO, RAW, vegetariánske a vegánske potraviny, produkty bez cukru, lepku a laktózy, výživové doplnky a prírodné vitamíny. Zákazníci sa potešili aj kvalitnému výberu prírodnej kozmetiky a EKO drogérie. Vznikla malá rodinná firma. Domácke a príjemné prostredie sa snažíme vytvárať aj našim zákazníkom, aby sa k nám vracali s pocitom, že u nás vždy nájdu to, čo potrebujú. Skvelé odozvy zákazníkov nás posmelili k otvoreniu ďalšieho obchodu Biodiacelia v Trenčíne v OC MAX, kde sme vďaka väčšiemu priestoru mohli zákazníkom ponúknuť ešte väčší výber kvalitných produktov. Ani tretí obchod Biodiacelia na seba nenechal dlho čakať. Nájdete ho v Piešťanoch v obchodnom centre Aupark. Tu sme otvorili náš, zatiaľ posledný, obchod so zdravými potravinami, prírodnou kozmetikou a EKO drogériou. Okrem kamenných obchodov ponúkame našim zákazníkom možnosť nakúpiť aj z pohodlia domova v našom e-shope www.biodiacelia.sk. Okrem produktov tu zákazníci môžu nájsť rôzne recepty, overené v našej domácnosti.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Tovar, Potraviny a nápoje, Doplnky stravy, Prísady na varenie, Superpotraviny

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku BioDiaCelia

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Tánička

rýchle dodanie

20. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Emilia
22. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Rudolf

kvalita

3. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Patrik

bezproblemove dorucenie

7. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zuzanka

Super chia semiačka vo výbornej kvalite, ktoré Vás nikdy nesklamú s prísunom energie. Môžete použiť aj pri výrobe rôznych zdravých dezertov ako napríklad pri príprave tiramisu ako je na obrázku.

15. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (75)