Cottonworks s.r.o.

3,8 / 5 (4 hodnotenie)

Nevistanbul Textile Promotions San.Tic.Ltd, spolu so svojou značkou Cottonworks je jedným z hlavných obchodných partnerov mnohých spoločnosti na Euroskom trhu v oblasti výroby textilných produktov šitých na mieru - reklamných produktov a tiež bežných textilných produktov . Naša spoločnosť bola založená v roku 1985, v meste Denizli v Turecku, ktoré je známe najmä vďaka veľkým bavlneným poliam. V roku 2006 sa centrum nasej spoločnosti presunulo do Istanbulu a v roku 2012 bola založená pobočka pre európskych klientov v Bratislave na Slovensku. Naše produkty sú dodávané priamo z Istanbulu do Bratislavy v dvoch dodávkach týždenne. Silnou stránkou nasej spoločnosti je veľmi krátky čas dodania našich produktov do všetkých európskych štátov. Hlavným cieľom nasej spoločnosti na európskom trhu je dodanie vysoko kvalitných produktov , Hlavným špecifikom našich produktov, ktoré sú dostupne prostredníctvom piatich internetových obchodov, je 100 percentná záruka kvality a bezkonkurenčná cena.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Móda & Štýl, Pre mužov, Tovar

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Cottonworks s.r.o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,8/5 (4 hodnotenie)
5 2
4 1
3 0
2 0
Kristyna

Dlhá doba dodania, takmer žiadne info o priebehu objednávky. Župan ani zďaleka nezodpovedá tomu čo je na obrázku, vyzerá ako by bol už používaný a za tú cenu hrozna kvalita. Nikdy viac.

28. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.