Cottonworks s.r.o.

3,8 / 5 (4 hodnotenie)

Nevistanbul Textile Promotions San.Tic.Ltd, spolu so svojou značkou Cottonworks je jedným z hlavných obchodných partnerov mnohých spoločnosti na Euroskom trhu v oblasti výroby textilných produktov šitých na mieru - reklamných produktov a tiež bežných textilných produktov . Naša spoločnosť bola založená v roku 1985, v meste Denizli v Turecku, ktoré je známe najmä vďaka veľkým bavlneným poliam. V roku 2006 sa centrum nasej spoločnosti presunulo do Istanbulu a v roku 2012 bola založená pobočka pre európskych klientov v Bratislave na Slovensku. Naše produkty sú dodávané priamo z Istanbulu do Bratislavy v dvoch dodávkach týždenne. Silnou stránkou nasej spoločnosti je veľmi krátky čas dodania našich produktov do všetkých európskych štátov. Hlavným cieľom nasej spoločnosti na európskom trhu je dodanie vysoko kvalitných produktov , Hlavným špecifikom našich produktov, ktoré sú dostupne prostredníctvom piatich internetových obchodov, je 100 percentná záruka kvality a bezkonkurenčná cena.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Móda & Štýl, Pre mužov, Tovar

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Cottonworks s.r.o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,8/5 podľa 4 hodnotenia
5 2
4 1
3 0
2 0
Kristyna

Dlhá doba dodania, takmer žiadne info o priebehu objednávky. Župan ani zďaleka nezodpovedá tomu čo je na obrázku, vyzerá ako by bol už používaný a za tú cenu hrozna kvalita. Nikdy viac.

28. 12. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.
Koleso šťastiaHľadáte koleso šťastia?

Od teraz máte koleso šťastia hneď po ruke - hore v hlavičke pod tlačidlom