Kategória

Konzerva

4,3 / 5 (720 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „vyborna pizza, siroka ponuka napojov, polievok – vzdy si dam paradajkovu s parmezanom, mila a sikovna obsluha, na poschodi vzdy s hudbou, co je super“

Kaviareň, reštaurácia, bar a hudobný klub v jednom. Konzervu nájdete v centre Bratislavy, na Hurbanovom námestí.

Dnes otvorené: 11:00–5:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Konzerva

Hodnotenie podniku Konzerva

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Martin

vyborna pizza, siroka ponuka napojov, polievok - vzdy si dam paradajkovu s parmezanom, mila a sikovna obsluha, na poschodi vzdy s hudbou, co je super

kazda pizza je potreta cesnakom, co nemusi kazdemu vyhovovat

Dnes
Užitočné? Áno
Monika

Pizze boli dobré

Pizze prišli s hodinovým meškaním po čase na kedy boli objednané

Hodnotená ponuka: Až 3 x pizza podľa vášho vyberu s krabicou aj donáškou
Včera
Užitočné? Áno
Alenka

Cakanie na pizzu 2,5 hodiny
Pomýlili si adresu, takze sme čakali ďalších 15 minút
Pizza bola studená a gumena, cesto veľmi slané
Uz nikdy viac

Hodnotená ponuka: Až 3 x pizza podľa vášho vyberu s krabicou aj donáškou
18. 10. 2016
Užitočné? Áno
Yanka

Recenzie ponuky.

12.10.2016 sme si objednali telefonicky o 17:25 hod. 3x pizzu, tri rôzne druhy, s donáškou domov (lokalita Staré Mesto, asi 5 minút autom od Konzervy). Dovoz mal byť v priebehu 1-1,5 hodiny, čo je vcelku bežné a dá sa to zniesť, keď o tom človek vie a je na to pripravený. Objednávku sme urobili na základe kladného hodnotenia firmy na zlavomate - rýchly dovoz, kvalitná, chutná, doručená ešte horúca, .... Tešili sme sa na dobrú večeru.

Objednávku sme 4x telefonicky urgovali, nakoľko stále nechodila (začali sme až po 2 hodinách, naša chyba) nechali odkaz na záznamníku, .... "Rýchly dovoz" bol zrealizovaný o 21:15 hod., vodiča sme museli ešte nakoniec navigovať, aby k nám aj trafil, hoci pri zadávaní objednávky bolo presne vysvetlené, ako sa k nám dostane. Nemeškal preto, lebo nás nevedel nájsť (ak by to tak bolo, mohol dávno zavolať na mobil a bol by navigovaný hneď), len mal toho vraj veľa.
Ku kvalite sa škoda vyjadrovať, každý si vie predstaviť, ako asi vyzerala pizza po 4 hodinovom rozvoze (dobre, v aute bola asi iba 3 hodiny, kým ju upiekli, zabalili, naložili, ...). A ako čerešnička na torte - neboli doručené tri rôzne druhy (1+1+1), ako sme objednali, ale iba dva (2+1). Ale aj tak nebol medzi nimi badateľný chuťový rozdiel. Ťažko povedať, ako vyzerali, keď boli čerstvé, ale po doručení to boli 3 studené kusy skoro na jedno kopyto.

Už chápem, prečo si necháte zaplatiť za objednávku vopred!!! KATASTROFA!!!! NIKDY VIAC!!!!
Ťažko povedať, koho je to chyba. Možno sa šofér flákal ... alebo nepozná mesto .... alebo proste vo firme zlyháva manažment a kladiete ľuďom na plecia viacej, ako je možné zniesť. Podľa mňa je asi C/ správne.
Keď niečo neviete robiť, tak to nerobte!!! Nemôžete donášať studené jedlo po štyroch hodinách!!!! To mi radšej povedzte, že nestíhate a v kľude si objednám inde. Teraz už určite!!!!

Objednajte si u Konzervy - máte ju na večeru (otvárate konzervu)!!!!!!

Hodnotená ponuka: Až 3 x pizza podľa vášho vyberu s krabicou aj donáškou
18. 10. 2016
Užitočné? Áno
Stalmasek

Pizza bola fajn aj obsluha avsak pivo aj ked bolo nacapovane v pozadovanom objeme a osvedcenej znacky bolo otrasne akoby odstate.

Pivo bolo bud odstate alebo absolutne zle nacapovane

17. 10. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (340)