Kategória

Salón krásy Sissi

4,4 / 5 (50 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Vsetko bolo super:) pristup, velky vyber a aj kvalita, urcite sa tu vratim“

Profesionálny kozmetický salón s príjemným prostredím a odbornými službami pre vašu krásu.

Dnes otvorené: 8:00–20:00 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Krása, zdravie a relaxácia, Manikúra

Hodnotenie podniku Salón krásy Sissi

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Iveta

majiteľka je veľmi nepríjemná pani, kvôli nej sa tam už určite nevrátim.mám veľmi zlú skúsenosť!

Vyjadrenie partnera
Salón krásy Sissi Pred mesiacom

Vážená pani, prečo ste potom boli od júna u nás presne 11 krát? Neustále ste vyžadovali služby navyše, ktoré v cene kupónu nemáte uvedené, tak sa nemožno čudovať, že po tomto zistení Vám majiteľka slušne vysvetlila, že takto to u nás jednoducho nefunguje.

9. 12. 2016
Užitočné? Áno
Alan

V celku vkusné…

Nájsť to je problematické.

15. 11. 2016
Užitočné? Áno
Jana

Príjemné prostredie

Zvláštne doplatky o ktorých som nevedela. Napríklad mi bola zaúčtovaná suchá manikúra za 4€ ( mala som zakúpený voucher na gelove nechty a tam sa o tomto príplatku nič nepíše), za 6 kamienkov mi bola zaúčtovaná suma 2€ ( v ponuke je napísane 0,10€ za jeden kamienok) a ďalšie 2€ už neviem za čo. Takže prekvapenie na záver bol doplatok 8€.

Vyjadrenie partnera
Salón krásy Sissi Pred 2 mesiacmi

Dobrý deň, považujeme Vaše hodnotenie za prinajmenšom špekulatívne a účelové a to z nasledovných dôvodov: 1. O príplatkoch ste boli vopred informovaná ešte pred začatím modelácie (2€-farba, čo máte uvedené aj na zľavomate, 2€ kamienky Swarovski 6ks-skúste si pozrieť koľko také kamienky stoja bežne a 4€ za suchú manikúru, ktorá trvala 30 minút a nakoľko ste ju v živote nemali urobenú bola nevyhnutná, aby sme vôbec mohli začať aplikovať gélové nechty. O všetkom ste však boli upovedomená vopred a nepovedali ste ani jedno jediné slovo!!! Po pridaní hodnotenia sme Vás telefonicky kontaktovali, nakoľko sa nám zdalo veľmi zvláštne, že ste od nás odchádzali vysmiata bez jedinej pripomienky a nechty ste si nesmierne pochvaľovali. V rozhovore ste sama potvrdili, že ste s prácou veľmi spokojná a v živote ste lepšie nechty nemali (to sem však už nenapíšete), takisto ako nepridáte napríklad fotografiu nechtov. To, že ste nám 3 krát zmenili termín na poslednú chvíľu a maximálne sme Vám vyšli v ústrety to tiež nepovažujete asi za dôležité. Váš záver celej situácie bol, že ste nás chceli motivovať a že aj zlú kritiku treba prijať. Milá pani, neviem v ktorej motivačnej literatúre ste objavili tento spôsob a prečo práve na nás ste si ho išli testovať, avšak my Vám napriek všetkému prajeme, aby Vám krásne nechty od nás (ako ste viackrát povedali) zdobili ruky čo najdlhšie. Prajeme pekný deň:)

5. 11. 2016
Užitočné? Áno
Identita77

Veľmi milý prístup personálu.
Prijemne prostredie, kvalitná práca.

3. 11. 2016
Užitočné? Áno
Lucy

Vsetko bolo super:) pristup, velky vyber a aj kvalita, urcite sa tu vratim

1. 11. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (25)