Kategória

Ondis studio

4,7 / 5 (50 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Kaderník je veľmi milý, profesionálny a s jeho prácou som bola veľmi spokojná. Priestory pekné. Používaná vlasová kozmetika veľmi pekne voňala. Celkový dojem bol veľmi dobrý.“

Dôvera, dobrý vzťah z klientmi a pochopenie sa v oblasti kaderníckeho prostredia stále viac vytráca, preto je mojim cieľom navrátiť dôveru klienta ku kaderníckym službám. Som profesionálny kaderník,ktorý nehľadí na výšku provizií. Preferujem to najlepšie riešenie pre svojich klientov. Úspech vtejto brandži pre mňa symbolizuje dlhodobo udržaťeľný a vzájomne prospešný vzťah s klientom.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Krása, zdravie a relaxácia, Kaderníctvo

Hodnotenie podniku Ondis studio

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,7/5 podľa 50 hodnotenia
Barbora

Kaderník je veľmi milý, profesionálny a s jeho prácou som bola veľmi spokojná. Priestory pekné. Používaná vlasová kozmetika veľmi pekne voňala. Celkový dojem bol veľmi dobrý.

Salon sa nachádza pri rozostavanej bytovke, cesta je veľmi úzka a nie sú žiadne smerové tabule, že sa nižšie nachádza nejaký salón. Išla som naslepo, a myslela som, že idem nesprávne, ale nakoniec som to našla.

5. 12. 2016
Užitočné? Áno
Jirina

spokojnost

nemam co dodat

25. 11. 2016
Užitočné? Áno
Sveta7407

Bola som nadmerne spokojná. Kaderník je naozajstný profesionál.

24. 11. 2016
Užitočné? Áno
Tomas

Kupoval som to ako darček priateľke a bola to výborná voľba lebo sme natrafili na výborného profesionála ktorý výborne poradil a aj urobil krásny novy účes.

20. 11. 2016
Užitočné? Áno
Darina

Prostredie. Milý kaderník, dobrá rada A dobrá práca.

Všetko len dobre

20. 11. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (25)