Hodnotenie podniku  Pizza Grande Caffe, Bar Barbarelo

4,4/5 (768 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Katka

pizza velmi chutna

nikde v podmienkach nie je napisane, ze nemozeme prist cez vikend. stale tam maju nejake akcie a tym padom bol problem s vyuzitim vouchera

26. 3. 2018
jana

prihorena pizza, ktora nechutila :(

24. 3. 2018
Peter

Pri osobnom odbere krabica za 1EUR…prehnana cena…slaby vyber…zhorene kraje…nebolo mozne uplatnit voucher u obsluhy…prisiel som o kredity za uplatnenie voucheru…nedoporucujem…

6. 2. 2018
Khorvathova

Nebolo to s donáškou.

24. 9. 2017
Bibs

Velmi tenka pizza, malo priloh na jedle, cakali sme viac ako 30 minut

15. 3. 2017
Stefan

Milá a rýchla obsluha

Pizza bola slabá, zatiaľ najslabšia akú som cez zľavu mal(ale stála ma 2,3 eur, tak nevadí) . Akosi tam niečo zapachalo, ako zmoknutý pes(to myslím vážne)

6. 1. 2017
Marek

Páčilo sa nám, že aj keď mali viac objednávok tak nám vedeli urobiť pizzu pomerne rýchlo a nemuseli sme veľmi dlho čakať.

Nepáčilo sa nám, že v podniku robia oveľa viac druhov pizze, niektoré boli veľmi zaujímavé, ale do ponuky na kupón ich nedali a dali iba tie úplne základné. Normálne by nám to nevadilo ale keď už ich robia toľko mohli ich zaradiť. Zároveň sme si chceli doobjednať nejaké prílohy na pizzu nech tam máme toho viac a čašník nám povedal, že to nie je možné pretože máme pizzu kupenú cez zlavomat, pritom za tú prílohu sme chceli normálne zaplatiť a aj po viacerých vysvetleniach, že to normálne zaplatíme aj spolu s pivkom, ktoré sme si kúpili nám to neumožnili. Pizza bola na náš vkus príliš suchá, keďže nám chýbala omáčka na ceste. Celú sme ju nedojedli a ani sme si ju nedali zabaliť. Pri výbere capri pizze upozorňujem, že dávajú až príliš veľa olív (ak by niekto si náhodou myslel, že si ich dá z pizze preč), ale aspoň jediné robili na pizzi chuť.

23. 6. 2016
Dusan

veľkosť pizze ako atrakcia
chutila celkom dobre

nepríjemná obsluha
poplatok za detský kútik

Vyjadrenie partnera
Pizza Grande Caffe, Bar Barbarelo Pred 5 rokmi

Poplatok za detský kútik je však len pre nekonzumujucich, zákazníci našej pizzerie ho majú zadarmo

13. 6. 2016
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.