Kategória

Grill pub

3,5 / 5 (31 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Koleno bolo super prepecene…jedna báseň. K tomu dobre pivko a hotový raj.“

Dnes otvorené: 12:00–20:30 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Jedlo a pitie, Steaky a mäso

Hodnotenie podniku Grill pub

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,5/5 podľa 31 hodnotenia
Drahoslava

Môže byť.

19. 10. 2016
Užitočné? Áno
Dapanapa

chutne jedlo, mily a ustretovy personal

dotelefonovat sa tam nebolo mozne ... Rezervaciu sme museli prist spravit osobne

10. 10. 2016
Užitočné? Áno
Eva

Nič!

Nedalo sa tam dovolať kedže čislo ktoré je zadané nefuguje. Dala nam na seba tel. čislo čašnička no aj napriek rezervacie ked sme tam prišli tak o našej rezervačke nevedeli. Jedlo bolo nedopečené studenšie. Prostredie zvláštne. Neodporúčam!

Vyjadrenie partnera
Grill pub Pred 19 dňami

Dobrý deň, všetkým zákazníkom, ktorí sa k nám nemohli vo štvrtok, piatok dovolať sa ospravedlňujeme. Kedže Grill pub nie je jedinou našou prevádzkou, máme viacero zamestnancov i mobilných čísel. To, ktoré sme mali na Grill pub nám skutočne nefungovalo. Dozvedeli sme sa to bohužiaľ až od zákazníkov. Mobil bol riadne zapnutý a fungoval. Až po upozorneniach od zákazníkov sme to dali preveriť v T-Come a tam nám oznámili, že porucha na karte skutočne bola. Naša reakcia sa realizovala v piatok, keď sme poskytli do prevádzky iné číslo - to bolo aktualizované aj na stránke v sekcii kontakt.
Za to, že Vaša rezervačka nebola aplikovaná sa ospravedlňujeme. Bola to chyba čašníka, ktorému som rezerváciu osobne oznámil. Týmto sa Vám za neho ospravedlňujem a ponúkam Vám náhradné riešenie, ak by ste mali záujem - využiť grilované dobroty za rovnakých podmienok + bonus. Prajem pekný deň.

2. 10. 2016
Užitočné? Áno
František

Koleno bolo super prepecene....jedna báseň. K tomu dobre pivko a hotový raj.

Vyjadrenie partnera
Grill pub Pred 19 dňami

Ďakujem za návštevu a tešíme sa, že Vám chutilo. :)

1. 10. 2016
Užitočné? Áno
Eva

Jedlo bolo naozaj výborne, ale to asi tak všetko. Aj p. čašník a kuchár v jednom fajn...

Podnik buď krachuje alebo je vo veľmi zlom stave... dovolať som sa tam nevedela, keď som tam prišla osobne ochotne ma objednali na večer. Vínko nemali, čaj nemali, šalát alebo iné jedlo nemali vlastne okrem objednaného jedla nebolo nič iné. Okrem nás tam nikto iný nebol prišla síce mladá dvojica ale čašník nevedel že majú aj oni rezervovane tak ich poslal preč :( cele zle fu... :)

Vyjadrenie partnera
Grill pub Pred 19 dňami

Dobrý deň, ako som spomenul vyššie- za piatkovú reakciu čašníka sa ospravedlňujem. Víno sme samozrejme k dispozícii mali - beriem ho od 1 dodávateľa - Karko a to červené, rosé a biele suché - Muller. Čajový "arsenál" máme taktiež v dostatočnej miere. Správanie sa nášho zamestnanca je neprijateľné a vyvodíme z toho patričné dôsledky. Prajem pekný deň.

30. 9. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (5)