Kategória

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

4,5 / 5 (11 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Rychle dodanie tovaru- kvalitna kurierska sluzba (velmi mily kurier)
Dobre vymyslene priadne reklamacie a vratenie tovaru
Velmi pekny jesenny tovar“

Popri viac ako šesťdesiatich predajniach spoločnosti Deichmann môžete na nákup obuvi využiť tiež internetový obchod Deichmann. Objednávku Vám navyše doručíme v rámci územia SR úplne zadarmo.

Dnešné ponuky DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Hodnotenie podniku DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,5/5 podľa 11 hodnotenia
Alena

výhodná cena s danou zľavou

Včera
Užitočné? Áno
Denisa

bohužiaľ ale bola som veľmi sklamaná, objednaný tovar dcérke nesadol veľkosťou, tak som šla do predajne a chcela som výmenu za o číslo väčšie, ale oni mi vrátili peniaze podľa objednávky z webu a "donútili" kúpiť väčšie za predajňovú cenu... hoci si za kupón nechajú zaplatiť, v prípade nesadnutia veľkosti ho vlastne ani nemôžete využiť, čomsa mi zdá neférové keďže ide o internetový tovar ktorý sa vopred nedá vyskúšať

Vyjadrenie partnera
DEICHMANN-OBUV SK s.r.o. Pred 4 dňami

Mrzí nás, že Vám náš tovar nevyhovuje. Zľavový kód je možné uplatniť iba jedenkrát pri nákupe v našom internetovom obchode. Zľavová akcia sa nevzťahuje na naše predajne, teda ste v rámci vrátenia daného tovaru dostali kúpnu cenu, ktorú ste za tovar zaplatili. Pri objednávaní obuvi Vám odporúčame riadiť sa univerzálnou tabuľkou veľkostí v našom internetovom obchode.
Zľavový kód zakúpený v Zľavomate môžete využiť na celú objednávku, teda zakúpiť viac artiklov so zľavou 20 % a v prípade nevhodnej veľkosti vrátiť tovar v neobmedzneje lehote na niektorej z našich predajní.

18. 10. 2016
Užitočné? Áno
Alexandra

Rychle dodanie tovaru- kvalitna kurierska sluzba (velmi mily kurier)
Dobre vymyslene priadne reklamacie a vratenie tovaru
Velmi pekny jesenny tovar

16. 10. 2016
Užitočné? Áno
Ľubomír

V nedeľu som obuv objednal v utorok bola dopoludnia doma, komfort, ušetrené peniaze....

16. 10. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (2)