Kategória

Phuong Anh

3,5 / 5 (11 hodnotenie)

Navštívte reštauráciu Phuong Anh, kde má každé jedlo svoju vlastnú a originálnu dušu. Tá je daná čerstvými bylinkami starostlivo volenými za tým účelom aby sa poézia mäsa a prílohy prepojila v dokonalú kombináciu chutí farieb a vôní.

Dnes otvorené: 9:00–20:00 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Jedlo a pitie, Ázijská kuchyňa, Vegetariánska kuchyňa

Hodnotenie podniku Phuong Anh

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,5/5 podľa 11 hodnotenia
Stanislav

V reštaurácií iba 1 človek čo bol kuchár, ktorý bol zároveň čašník. Z pôvodnej ponuky jedál bolo k dispozícií len kuracie mäso takže sme si namiesto kreviet dali teda to kuracie, iné mäso alebo krevety neboli rozmrazené. Kuchár keď videl že máme kupóny odišiel k inému stolu za platiacimi zákazníkmi od tých prijal objednávku a po 10 minútach sa následne vrátil k nám. Chceli sme si z ponuky kým sme čakali na jedlo objednať čaj ale nemal žiadny len ľadový, pričom v ponuke samozrejme bol uvedený. Na jedlo sme čakali 45 minút, pričom to nemalo veľa spoločného z obrázkom z ponuky. Rýchlo sme jedlo nahádzali do seba a utekali preč.

Dnes
Užitočné? Áno
Richard

Najodpornejšia čína akú som kedy jedol. Kačacie mäso bola jedna odporná gumenná huspenina. Po príchode do reštaurácie čašník netušil čo má robiť s kupónom, ktorý som chcel uplatniť cez trhačku. Zavolal majiteľa, ktorý prišiel o cca 10 minút keď dovaril a ani on nechcel pochopiť, že kupón si uplatním sám cez trhačku. Aj napriek tomu som to uplatnil a vypýtal si kačacie s kukuricou. Zjedol som trochu odborného mäsa, ryže, kukurice z konzervy a šalátu, skoro ma naplo hlavne z toho mäsa, poďakoval som a odišiel som.
Okrem tohoto kupónu mám kúpený do tohoto podniku ešte jeden a ten by som chcel po tejto zlej skúsenosti stornovať.

10. 12. 2016
Užitočné? Áno
Michal

Porcia veľká, vari to čerstvé takže to chvíľku trvá, chuťovo áno.. príjemné malé Bistro skôr je to na zabalenie zo sebou ako jesť tam.

10. 12. 2016
Užitočné? Áno
Oksanna

neviem, či je to dobré alebo zlé ale sú tam strašne velké porcie :) najedení tam rozhodne nechoďte alebo si to dajte radšej zabaliť :)

30. 11. 2016
Užitočné? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.