Kategória

Phuong Anh

3,1 / 5 (19 hodnotenie)

Navštívte reštauráciu Phuong Anh, kde má každé jedlo svoju vlastnú a originálnu dušu. Tá je daná čerstvými bylinkami starostlivo volenými za tým účelom aby sa poézia mäsa a prílohy prepojila v dokonalú kombináciu chutí farieb a vôní.

Dnes otvorené: 9:00–20:00 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Jedlo a pitie, Ázijská kuchyňa, Vegetariánska kuchyňa

Hodnotenie podniku Phuong Anh

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,1/5 podľa 19 hodnotenia
Anna

Nedal sa najskôr uplatniť voucher. Potom už šiel.

5. 2. 2017
Užitočné? Áno
Kristína

Priateľovi som kúpila drahší kupón (menu s bravčovým alebo kačacím mäsom alebo krevetami) a oni nemali nič z toho. Tak mu priniesli menu s kracím mäsom. Bola zlá, mäso gumové, a dali to zohriať len v mirkovlnke. Absolútne to nebolo čerstvé. Tešila som sa na zeleninku, bohatú ako na tanieri… nič z toho, len kukrica a brokolica.

Ďakujem, ale my tam už nepôjdeme.

26. 1. 2017
Užitočné? Áno
Balumbini

vela stastia prajem majitelovi, polievka studena, cele to vyzera ako obchod s bílym masem aneb si majitel nespocital pocet stoliciek kontra najom, praca, atd. ALE kuchyna chutna ako standardny azijsky priemer

22. 1. 2017
Užitočné? Áno
Zdenek

Kvalita jedla

Žiadna ponuka capovanych nápojov, žiadne vešiaky na kabáty…

21. 1. 2017
Užitočné? Áno
Stanislav

V reštaurácií iba 1 človek čo bol kuchár, ktorý bol zároveň čašník. Z pôvodnej ponuky jedál bolo k dispozícií len kuracie mäso takže sme si namiesto kreviet dali teda to kuracie, iné mäso alebo krevety neboli rozmrazené. Kuchár keď videl že máme kupóny odišiel k inému stolu za platiacimi zákazníkmi od tých prijal objednávku a po 10 minútach sa následne vrátil k nám. Chceli sme si z ponuky kým sme čakali na jedlo objednať čaj ale nemal žiadny len ľadový, pričom v ponuke samozrejme bol uvedený. Na jedlo sme čakali 45 minút, pričom to nemalo veľa spoločného z obrázkom z ponuky. Rýchlo sme jedlo nahádzali do seba a utekali preč.

19. 1. 2017
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (3)