Hodnotenie podniku  Jazyková inštitúcia LANGEM.sk - online kurzy angličtiny

4,6/5 (214 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Perla

Páči sa mi, že kurz je online. Zároveň je dobré, že sa dá získať certifikát. Pozitívom je tiež relatívne nízka cena v porovnaní s ostatnými jazykovými školami.

13. 9. 2018
Kristína

gramatika vysvetlená podrobne, s množstvom príkladov

bohužiaľ na môj vkus až priveľa gramatiky a časov, ktoré sa v bežnej reči veľmi ani nevyužívajú… privítala by som viac cvičení

Vyjadrenie partnera
Jazyková inštitúcia LANGEM.sk - online kurzy angličtiny Pred 2 rokmi

Pekný deň, pani Kristína,

ďakujeme Vám za Váš záujem o odborne garantované online kurzy jazykovej inštitúcie LANGEM. Radi by sme Vás informovali, že naše kurzy sú založené na najvyšších štandardoch a kritériách Spoločného európskeho referenčného rámca Rady Európy pre jazykové znalosti a sú zárukou Vášho napredovania v súlade s prísnymi medzinárodnými požiadavkami a platnými normami v oblasti jazykového vzdelávania. Navyše, sme odborníkmi jeden z najlepšie hodnotených internetových kurzov angličtiny v SR a ČR. Všetky dôležité gramatické javy sú u nás podrobne a dôkladne vysvetlené v slovenskom jazyku a následne precízne ilustrované množstvom praktických príkladov. Bez zbytočného memorovania si tak anglickú gramatiku osvojíte pútavou a zrozumiteľnou formou. Náš kurz obsahuje jeden z najrozsiahlej­ších a najprepracova­nejších sloven­ských výkladov anglickej gramatiky spomedzi všetkých československých online kurzov. Kombináciou dlhoročne overených metód výučby Vám náš tím skúsených pedagógov, zahraničných lektorov a odborníkov pripravuje kurzy, ktorých obsah vychádza z praktického použitia jazyka. Z tohto dôvodu sa nemusíte obávať, že rozsah gramatiky nekorešponduje s použitím anglického jazyka z každodenného života rodených hovoriacich. Ak ste nejaký gramatický jav (z nášho kurzu) v praxi ešte nezaznamenali, automaticky to nesvedčí o tom, že túto gramatickú štruktúru rodení hovoriaci nepoužívajú. K autorom našich kurzov patria kvalifikovaní lektori z anglicky hovoriacich krajín, ktorí dôsledne dbajú na to, aby naše kurzy reflektovali použitie anglického jazyka z praxe. Prajeme Vám veľa štúdijných úspechov!

S úctou,
Jazyková inštitúcia LANGEM
www.langem.sk

5. 8. 2018
Jana

Celkom fajn vysvetlena gramatika, občas nejaká gramaticka chybička, pri vypĺňaní testov niekedy nezaregistruje systém odpoveď a potom vyjde horšia úspešnosť.

Anglicky sa bez konverzácie aj tak poriadne nenaucite.
Nedá sa zakúpiť ďalší kupón a pokračovať v kurze tam kde ste skončili, jedine zakúpiť balík priamo u langemu za viac peňazí samozrejme.

25. 1. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.