Mari Kiri

3,9 / 5 (24 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Chutne jedlo“

V tejto modernej reštaurácii vás okrem romantiky čaká príjemný výhľad a pokojná domácka atmosféra. Samozrejmosťou je vysoký dôraz na kvalitu a spôsob servírovania jedál.

Dnes otvorené: 7:00–22:00 Zobraziť všetky dni

Zodpovedný vedúci: Mgr. Martin Ležák
http://www.marikiri.sk
info@marikiri.sk
+421 948 323 060

Objednávky / Rezervácie
https://www.facebook.com/Mari-Kiri-1771539243073167/
+421 948 879 979

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Jedlo a pitie, Steaky a mäso

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Mari Kiri

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Peter

Chutne jedlo

Hlučný podnik

8. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Peter

Chutne jedlo

Výrazný hluk v prevádzke, chýbajú prvky na zlepšenie akustickej pohody

29. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Eva

Prvý a posledný raz.. Prvý dojem po príchode, vypadá to nádejne… To sa však rýchlo zmenilo. Dokopy bolo v reštaurácii asi 5 stolov obsadených, my sme zabrali 6. 4 čašníci postávali za barom, písali si niečo do mobilu, alebo sa prechádzali po reštaurácii, avšak žeby pracovali nedá sa povedať.. Stoly, ktoré boli opustené neboli odpratané a trvalo im asi 20 minút, kým ich odpratali. Po príchode sme sedeli cez 10 minút, pokiaľ nás zaznamenali (sedeli sme oproti baru), asi sme boli neviditeľný, mládenec sa opýtal čo chceme na pitie, objednali sme si, avšak na uplatnenie voucheru sme čakali ďaľších 10 minút, keďže to má na starosti kolegyňa… Steaky k nám dorazili po asi 40 minútovom čakaní, od objednanie, a to sme mali už sto chutí odísť.. Ja som si objednala well done, prišiel mi blue rare, takže paráda, partner si dal medium, aspoň do toho sa kuchár strafil.. Pod pojmom grilovaná zelenina vyrozumeli paprika, cuketa, cibula biela, šampióny, neochutené, len hodené na panvicu preliate kvapkou oleja a hodené na tanier, partner mal ako prílohu opekané zemiaky so slaninkou – zemiaky uvarené opečené na panvici s olejom, slanina z obchodu balená a samozrejme aj nakrájaná neopečená len, ako tak pohádzaná na tanier… Čo to sme zjedli a rýchlo sa postavili na odchod. Platenie, aby sme sa zbytočne nezdržiavali tak sme šli k baru, kde sme si zaplatili a aj to mali problém zistiť na ktorom stole sme boli a koľko máme účet asi sedenie oproti baru je veľmi náročné, a obtiažne na zapamatanie vzhľadom k obsadenosti 6 stolov v celom podniku. Popri čakaniu, nám čas spríjemnil jeden pár, ktorý bol očividne tiež nespokojný a s čašníkmi sa dokonca pri odchode pohádal, samozrejme tí namiesto priznania svojich pochybení, začali spätne kričať na zákazníkov… No paráda. Tento podnik absolútne neodporúčame, hoci to prostredie si to nezaslúži, výhľad je na nový futbalový štadión v PE, je to skvelé miesto pre rodiny, majú tam detský kútik, vonku je detské ihrisko to sú veľké plusy, ale bohužiaľ ani cez tieto plusy sa tam v budúcnosti nevyberieme, keďže obsluha je aká je a jedlo nie je zrovna chuťovo najlepšie a tá čakacia doba, bohvie ako im to ide v plnom obsadení podniku..

26. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Anna
28. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Maria

Prostredie

Jedlo priemer

22. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (5)