Hotel Margit ***

3,3 / 5 (4 hodnotenie)

Hotel Margit je situovaný priamo na pešej zóne v blízkosti kúpeľov. I napriek svojej dlhoročnej pôsobnosti nič nestratil zo svojej útulnosti a vysokého štandardu kvalitného ubytovania v Trenčianskych Tepliciach a stále patrí medzi top hotely vo svojej kategórii. Má svojich stálych hostí a veľa priaznivcov, je to hotel rodinného charakteru s príjemnou atmosférou.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Margit ***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,3/5 (4 hodnotenie)
5 1
4 0
3 2
1 0
Miriam

Lokalita hotela

Veľmi ťažkopádne jednanie, welcom drink nám nikto neponúkol aj keď sme ho mali v cene voucheru, taktiež ani zmienka o tom či chceme využiť saunu a vírivku. Celkový dojem som mala z recepcie, že vlastne obťažujem. Jediný príjemný pán bol na recepcii (starší pán) na nočnú smenu. Raňajky taktiež veľmi slabé. Izba ale čistá a poriadok v hoteli.

Vyjadrenie partnera
Hotel Margit *** Pred 5 mesiacmi

Mrzí nás, ak hosť prejaví nespokojnosť, vždy je to pre nás podnet na zlepšenie a i vtedy, ak je sťažnosti ťažko oponovať...
nevieme konkrétne posúdiť oprávnenosť sťažnosti, ale dovoľujeme si poznamenať, že "welcome drink" je a bol obvykle pripravený na izbe a nemáme vedomosť, že by niektorým hosťom nebol daný. Hostí pri príchode oboznámime s možnosťami, ktoré majú a máme my k dispozícii, ale viac-menej nechávame priestor na samostatný výber služieb a na hosťoch, ktoré služby chcú, alebo nechcú využiť, mimochodom v cene voucheru je pobyt v saune, ktorý sme pripravovali podľa želania hostí a v čase, ktorý si zažiadali, vírivka nebola v danom type ponuky, ale ani dopyt na ňu ... čo sa týka raňajok, veľmi nerada by som sa k tomuto tvrdeniu vyjadrovala, mohlo by sa to považovať za "chválenie si vlastného peria", nikdy sa však nestalo, že by sme nedoložili jedlo, ak sa niečo minulo, výber raňajkového menu bol a je vždy široký ( nárezy-syrové, šunkové a mäsové, varené vajcia, cereálie, paštéty, džemy, med, maslo, roztierateľné syry, jogurty, niekedy kaše-ovsená, alebo krupicová, zeleninové a ovocné šaláty a aj ovocie, a čerstvá zelenina, teplé jedlá cez omelety, praženice, párky varené, opekané, pečené klobásy, opekanú slaninku, chlebíky vo vajíčku, možnosť pripraviť si toust v toustovači ... 3 druhy studených nápojov, káva, čaj a čokoláda, snažíme sa to so všetkými druhmi obmieňať, ale tento základ tam vždy je - ak je toto slabý výber, tak sa veľmi ospravedlňujeme za nedostatky.
Hotel Margit, Trenčianske Teplice

7. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.