Hodnotenie podniku  Hotel Mercure Kasprowy***

4,7/5 (606 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Lubos

kvôli korona krize sme neboli

6. 5. 2020
Lukáš

Ubytovanie

Kúpili sme rodičom k výročiu “wellnesový” pobyt, no pri rezervácii ani na recepcii neboli informovaní, že wellnes je v rekonštrukcii a teda nefunkčný, ponúkli im za to večer wellnes na 2hod v úplne inom hoteli.
Čiže “neobmedzený vstup do bazéna, sáun, posilňovne” neplatí, neodporúčame pre zavádzajúce informácie.

Vyjadrenie partnera
Hotel Mercure Kasprowy*** Pred 2 rokmi

Szanowni Państwo,
dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Przepraszamy, że nie zdążyliśmy poinformować Państwa przez przyjazdem rodziców o utrudnieniach w dostępie do strefy wellness. Starając się spełnić oczekiwania naszych Gości, podnosimy standard i jakość strefy SPA i rekreacji. Bardzo cenna jest dla nas informacja, że zakopiański Aqua Park nie spełnił oczekiwań Państwa rodziców. Mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo jeszcze jedną szansę i podczas kolejnej rocznicy rodzice zachwycą się efektem zmian.
Z poważaniem,
Sebastian Nocuń
Dyrektor Generalny

25. 3. 2018
Zuzana

Hotel pekný situovaný pri zjazdovke, príjemný personál. Boli sme ubytovaný v izbe Deluxe, ktorá bola naozaj pekná, a dobre vybavená. Výborné jedlo v reštaurácii.

Wellness bol v rekonštrukcii.
Informáciu o zatvorenom wellnesse sme dostali až pri ubytovaní, čo nám pokazilo pobyt, nakoľko sme tam išli hlavne kvôli tomu a oddychu.
Je to naozaj neseriózny prístup a klamanie zákazníka, nakoľko sme nedostali to čo sme si zakúpili.
A o rekonštrukcii by mali informovať UŽ pri rezervácii. Však rekonštrukciu wellnessu museli plánovať dlhšie vopred-ich argument bol, že to náhle začali prerábať. čo je Blbosť!!
Keby sme to vedeli vopred isto by sme neprišli a voucher stornovali!!!! Po dlhej ceste sa nám už nechcelo vrátiť domov, alebo riešiť náhradné ubytovanie.
Ako kompenzáciu sme dostali fľašu vína a vstup do wellness do aquaparku, ktorý bol skôr ako stará mestská plaváreň so saunami- OTRAS (a platilo sa tam za parkovanie, požičanie uteráku a vodu si musíte tiež kúpiť, nikde sa tam nedalo napiť) , voda a uterák by mali byt v aquaparku aj v saunách samozrejmosť – tu to nečakajte!!! Okrem toho z hotela je to cca 7 min autom na druhý koniec Zakopeneho.
Napriek stažnostiam hostí bol personál milí.
Takže wellness pobyt bez wellnesu. V Poľsku sú v rámci služieb vo wellness trošku pozadu ako my, ale uzavretie wellnessu v takom veľkom hoteli v zime sme fakt nečakali.
Informáciu, že wellness je v rekonštrukcii nenájdete ani na ich stránke, ani na zľavomate a ani na bookingu! Takže asi management hotela sa rozhodol, informovať hosťa na mieste, aby sa vyhol hromadnému rušeniu rezervácii a storno voucherov.
Rekonštruovať wellness v zime FAKT VÝBORNÝ NÁPAD.

Vyjadrenie partnera
Hotel Mercure Kasprowy*** Pred 2 rokmi

Szanowni Państwo,
dziękujemy za czas poświęcony na napisanie szczegółowej opinii. Każda uwaga, sugestia i pochwała ze strony Gości są dla nas bardzo cenne. Cieszymy się, że smakowała Państwu nasza kuchnia, lokalizacja przy stoku narciarskim spełniła oczekiwania oraz że doceniliście komfort pobytu w odnowionym pokoju Delux. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, chcemy teraz podnieść standard i jakość całej strefy SPA i rekreacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak ponownie przeprosić za to, że nie zdążyliśmy Państwa poinformować o tym przed przyjazdem. Jednocześnie bardzo dziękujemy za informację o tym, jak oceniają Państwo zakopiański Aqua Park. W całorocznym kurorcie, jakim jest Zakopane, wybór terminu zmian w strefie rekreacji nie jest prostą sprawą i kilkukrotnie przesuwaliśmy ich rozpoczęcie. Mamy nadzieję, że mimo wszystko dadzą nam Państwo jeszcze jedną szansę i będą mogli zachwycić się efektami zmian.
Z poważaniem,
Sebastian Nocuń
Dyrektor Generalny

17. 3. 2018
Ivan

pekné prostredie a aj zariadené izby

-neobmedzený vstup do bazéna, sáun, posilňovne – ako je možné že nás neinformovali , že budú polroka rekonštruovať bazén ?
– Kúpil som tento voucher pre rodičov aby sa zrekreovali trošku si oddychli v príjemnom prostredí, a tí mi píšu volajú že bazén je odstavený nikam nemôžu ísť, nevybral by som tento hotel keby bolo niekde napísané, že sa bude rekonštruovať wellnes :-/
– veľmi ma to nahnevalo, veľmi slabá informovanosť, prečo vlastne su na zlavomate a píšu ze neobmedzeny vstup ak to maju zavrete ? najradšej by som si vypýtal peniaze naspäť plus aj za cestu ktorú si museli platiť sami a ešte aj za môjho malého brata museli platiť, s tým akože išli tam že to nevadí, ale keďže nič nemôžu využiť tak tam ani ísť nemuseli, vyspať sa vedia aj doma a keďže sme zo SPIŠA tak máme krásny kraj na prechádzky tiež, , , proste sklamaný som z WELLNESU !!!!

Vyjadrenie partnera
Hotel Mercure Kasprowy*** Pred 2 rokmi

Szanowni Państwo,
cieszymy się, że podobały się Państwu pokoje i otoczenie hotelu. Przepraszamy, że nie zdążyliśmy poinformować Państwa o zamknięciu strefy rekreacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, rozpoczęliśmy w końcu zmiany, które mają na celu podniesienie jakości całej strefy SPA i rekreacji. Mamy nadzieję, że mimo wszystko dadzą nam Państwo jeszcze jedną szansę i tak jak podobał się Państwu wystrój naszych pokoi, zachwycicie się odnowioną strefą rekreacji.
Z poważaniem,
Sebastian Nocuń
Dyrektor Generalny

9. 3. 2018
Igor

Izby sú celkom pekné

Nepáčila sa mi kvalita služieb, sú na veľmi nízkej úrovni, vrámci hotela sa nedá nič robiť, zľavomat to ponúka ako wellness pobyt čo je jedno veľké klamstvo, kedže v hoteli je až jedna stará zatuchnutá sauna, saunovanie po 15 je osobitne pre pánov a pre dámy čiže na romantiku zabudnite, celá sekcia akože welness je stará, zatuchnutá a zanedbaná. Zľavomat očividne pri overení hotela došiel maximálne po recepciu. Vrcholom všetkého je že sme ako pár dostali oddelené postele. Skrátka katastrofa. P.S.: Pozor na nevrlého plavčíka pri bazéne.

11. 12. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.