IMOOPTIK - Očná optika

3,0 / 5 (2 hodnotenie)

Dnes otvorené: 10:00–19:00 Zobraziť všetky dni

http://www.imooptik.sk/
obchodna@imooptik.sk
+421 904 533 732

Práve teraz ponúkame

Hodnotenie podniku IMOOPTIK - Očná optika

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,0/5 (2 hodnotenie)
Andrea

Nepacil sa mi pristup personalu, ktory neustale menil pravidla pre akcie. Kym som tam vyberala ram na okuliare, jednemu zakaznikovi povedali jedno, druhemu ine. Odchadzala som so zlym pocitom, ze na akcie na zlavomate sa snazili nachytat ludi, ale nakoniec z toho, co vo voucheri ponukali nebolo nic, len obycajne zmeranie dioptrii pred nakupom novych okuliarov. Vsetko ostatne, co mali v ponuke vo voucheri neponukali, a ako zdovodnenie povedali, ze oni na to nemaju ani pristroje, a ze nevedia, kto to dal do voucheru. Tak som ziadala, aby mi odcitali cenu zbytocne kupovaneho voucheru od kupenych okuliarov, ale ani na to neboli ochotni pristupit. Jednoducho je to podvod!

Vyjadrenie partnera
IMOOPTIK - Očná optika Pred 7 dňami

Dobrý deň, chcem reagovať na Vaše hodnotenie. Na začiatok si musíme priznať chybu a to v prípade že ste si zakúpili okuliare mal Vám byť vrátený poplatok 9,90€ (je možné ho vrátiť, moje tel. číslo 0903 029 791 kontaktujte ma prosím, neviem Vaše údaje nemôžem ja Vás). Akcií máme viacero (1. -50%/-30% na všetky rámy v prípade kúpy kompletných okuliarov, 2. akcia 49,90€ kompletné okuliare na len určené rámy) - neviem kde je problém a prečo Vám sa to zdá mätúce, pripomínam opäť ak Vám nebola daná zľava uplatnená prosím navštívte nás poprípade ma kontaktujte... Na voucheri je napísané Odborné vyšetrenie zraku ako VIZUS, Predný segment oka a skontrolovanie či niečo nieje na pozadí, je možné že ste chceli zmerať tlak poprípade i nejakú lekársku správu, toto nerobíme. Ak ste nespokojná s nameranými hodnotami treba prísť podať reklamáciu, mi za svoju prácu ručíme samozrejme i za namerané hodnoty. Prosím teda nakoniec to zhrniem že ako zástupca očnej optiky som maximálne ochotný Vám urobiť nápravu pokiaľ samozrejme ste boli poškodená, odporúčam najprv prísť reklamovať poprípade si vyjasniť prečo to je tak alebo inak, ako hrubo označiť prácu ľudí ktorý sa Vám venovali za PODVOD. Ďakujem za možnosť vyjadrenia - Peter Imrich - Zodpovedný vedúci očnej optiky.

11. 1. 2018
Jankova

Skvelý prístup

Vyjadrenie partnera
IMOOPTIK - Očná optika Pred 7 dňami

Ďakujeme :)

9. 1. 2018