Salón IX. Košice

Košice, Hlavná 25

„Pekné, pokojné prostredie … v kľude si vychutnáte masáž doplnenú aj teplými lávovými kameňmi.“ — Iveta, Pred 5 mesiacmi

„Pekné, pokojné prostredie … v kľude si vychutnáte masáž doplnenú aj teplými lávovými kameňmi.“ — Iveta, Pred 5 mesiacmi

O nás

Sieť kaderníctiev Salon IX. sa teší úspechu na Slovensku, a to hlavne kvôli rýchlemu napredovaniu, zvyšovaniu úrovní služieb a držaniu kroku s trendom. Šetrné farby, úžasné výživné šampóny a zlaté ruky kaderníčok Salon IX. sú pre vás tou najlepšou kombináciou, ktorú vám možno ponúknuť.

Salón IX. Košice
Hlavná 25, Košice, 040 01 (zobraziť na mape)

Salón IX. Košice

Hlavná 25, Košice

Dnes zatvorené
Vybavenie a služby
Priestor nie je bezbariérový
Wi-Fi zadarmo
Neprijímame platobné karty

Hodnotenie podniku

4,6/5 (326 hodnotenie)
Vlaďka

Prostredie aj prístup

Katarína

Bolo to príjemné, zrelaxovala som sa. Po príchode mi bola ponúknutá voda, káva alebo čaj a dostala som aj chutný koláčik s o šľahačkou a jahodou a celkovo som sa tam cítila ako nejaká princezná. Slečna Svetlana mi najprv popísala ako to bude prebiehať a potom sa pustila do, pre mňa najpríjemnejšej časti, umývania vlasov a neskutočnej masáže hlavy a dokonca aj čela a spánkov… ešte mi aj zhasla, aby som si dokonale oddýchla!!!! Po procedúre som mala vlasy oveľa hebkejšie, hladšie a viditeľne menej rozstrapkané… za mňa veľká spokojnosť a určite to nebola posledná návšteva.

olga

Veľmi šikovná a príjemná kozmetička Kristína. Hĺbkové čistenie bolo skutočne hĺbkové a precízne prevedené. Príjemné a čisté prostredie, relaxačná hudba. Odporúčam tento salón.