Horský hotel Remata***

Ráztočno, Ráztočno

„Vsetko bolo ok .Strava vinikajuca, welnes tiez a tie schody do welnes nie su as take hrozne ako niektori pisu.“ — Pavol, Pred rokom

„Vsetko bolo ok .Strava vinikajuca, welnes tiez a tie schody do welnes nie su as take hrozne ako niektori pisu.“ — Pavol, Pred rokom

O nás

Horský hotel Remata*** – wellnes – kongres hotel – je situovaný v malebnom prostredí, obzvlášť príťažlivým pre milovníkov prírody, turistiky a lyžovania. Nachádza sa medzi Kremnickým pohorím a pohorím Vtáčnik s výbornou dopravnou dostupnosťou v každom ročnom období osobným autom ako aj vlakom. Hotel patrí medzi najmodernejšie ubytovacie zariadenia v hornonitrianskom regióne a vy v ňom nájdete všetko, čo potrebujete pre romantický oddych pre dvoch alebo pre zábavu s celou rodinou.

Výlety v okolí

Ukázať ďalšie výlety Zobraziť na mape
Horský hotel Remata***
Ráztočno, Ráztočno, 972 31 (zobraziť na mape)

Horský hotel Remata***

Ráztočno, Ráztočno

Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Wi-Fi zadarmo (na určených miestach)
Berieme karty
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Vezmite deti, máme kútik!
Máme detské ihrisko
Vonkajší, vnútorný a detský bazén
Vlastná reštaurácia
Domáce zvieratá: 7€/noc
Sauna
Vírivka
Detská postieľka (dostupnosť si overte)
V blízkosti zjazdovky

Hodnotenie podniku

4,2/5 (1 407 hodnotenie)
Katarína

páčil sa nám bazén a wellness, bowling a stolný tenis. Izbu sme si priplatili za vyššiu kategóriu typ superior no aj tak bola miniatúrna keďže sme ťa mali aj pristelku. Bola čistá, kúpeľňa nová, čistá, uteráky aj župany na izbe.

Sľubované animácie sa nekonali aj keď boli jarné prázdniny. Vraj bolo málo detí 😭. Raňajky v rámci možností. Večere čistá katastrofa. Strava pripravovaná z polotovarov, omáčka k mäsu polotovar, v kapustnici veľa polievkoveho korenia, mrazené zemiakové placky. Pridávam fotku detského kútika. Myslím že nepotrebuje komentár.

Juraj

všetko bolo super

špinavý matrac v izbe

Stanislava

slabý výber jedla