Hodnotenie podniku  Wellness Hotel Therma****

4,3/5 (364 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Valika

Wellness super personál v pohode

Izby veľmi malé. Za tri dni sa tam neukázala vôbec upratovačka . Posteľná bielizeň uteráky by tiež už potrebovali výmenu. O teplej vode na izbe len snívať.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 3 mesiacmi

:-) ďakujeme
:-( izby máme rôzne, menšie aj väčšie. Väčšie sú pre rodiny s deťmi kde sa zmestia dve detské prísteľky. Všetky izby sú však zariadené a vybavené rovnako.
Posteľná bielizeň aj uteráky sú vymieňané priebežne podľa ich opotrebovania. Ak bol s nimi dáky problém, stačilo požiadať o ich výmenu.

Alena

26. 2. 2020
Iveta

Restauracia a obsluha Super velmi prijemny Personal

Izba zastarala Malá Wellness nic moc treba trosku Rekonstrukcie na 4 hviezdicku slabe skor slaba 3

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 4 mesiacmi

:-) ďakujeme
:-( nie každý hotel je zariadený v super modernom štýle, ten náš je v klasickom a hlavne v útulnom. Ale chápeme že sa to nemusí páčiť každému. Wellness bolo rekonštruované pred dvoma rokmi a opäť, nie každý hotel má toľko miesta na veľké bazény. Máme u nás všetko čo klient potrebuje k príjemnému relaxu. Bazény, sauny, jacuzzi, priestory pre masáže. . .

Dúfame že ste si u nás oddýchli a načerpali nové sily :-)

Alena

22. 1. 2020
Anonym

Wellness, bohatý výber jedla na raňajky.

V podstate len drobnosti, ako studené jedlo na večeri, na raňajky bol 2 dni po sebe v ponuke Pribináčik s dátumom spotreby 10.12.2019, pritom my sme boli na pobyte od 16.12.2019. Sprchový kút v kúpeľni bol vo veľmi zlom stave, dvere sa ťažko posúvali, boli akoby rozpadnuté a zájdené od vodného kameňa. Taktiež WC doska bola v zlom technickom stave.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 5 mesiacmi

😊 ďakujeme
🙁 vaše podnety boli postúpené vedúcej chyžných a údržby.
Produkty po dátume spotreby by sa samozrejme nemali dostať na švédsky stôl. Škoda že ste kolegov na tento nedostatok neupozornili hneď v prvý deň. Každopádne prevádzkový manažér bol upozornený aby dôslednejšie kontroloval všetky produkty pred vynesením z kuchyne.

Alena

23. 12. 2019
Anika

Večer sme si zahrali bowling, biliard, stolný futbal co bolo super. Z celej obsluhy sme našli dvoch ludi ktori boli ozaj zlati, jeden z nich bol mlady chalan ktory sa ozaj snažil, usmial sa a nol ochotny

Ja nie som náročný klient, staci ked je izba upravená, čistá a ani ako stravnik nie som narocna. ALE v jednej izbe boli cierne vlasy v kupelni a servitka ma ktorej bol polozeny pohar bola od ruzu. Po prichode do hotela sme si dali obed, kym sa ubytujeme no bohužiaľ pribor bol spinavy a poháre neboli riadne umyte, nakolko sme na nich našli odtlacky pier. Ked sme sli na večeru chceli sme si objednať nieco ma pitie. Ked prisiel casnik a pytali sme sa ake bina maju v ponuke, v prvom rade nam nerozumel dobre co chceme, po druhe nevedel ake vina maju v ponuke co by sa nemalo stat ked hotel ma 4*, po tretie ked sa ponukol ze nam donesie vinnu kartu, videli sme ako o par minut ramuje spinave taniere a potom sa zastavil pri inom stole kde si ini hostia mohli objednať nieco na pitie. Cize nas odignoroval. V 4* hoteli sa nemôže stat ze ked vam beru prazdny tanier aby vam ho brali kvazi ponad vašu hlavu! Na to, kolko sa tam čašníkov hmyrilo, mi to prislo akoby nevedeli co robia resp. Ze to nemajú zorganizované. Wellnes ako taky bol slaby, lebo tam bol maly bazén, dva obdĺžnikového kde ste mohli len sediet, jeden bublinkovy ma sedenie. Bola som raz v saune v ktorej som si neoddychla, lebo bolo pocut hluk z vonku kde sa nahanali deti a rozprávali iny hostia, kedze pri saunach boli vo vnútri aj dve vyrivky. Vonku boli dve jacuzzi na ktore sme museli cihat aby sme si mohli oddchnut v nich aspon na pol hodku. V zivote som tolko nefrflala ako na tomto pobyte, ked som videla personal ako sa sprava, a pracuje ako som uviedla vyssie. V 4* hoteli sa toto stat nemôže, ja som bola zhrozená z obsluhy a hlavne ked vam nerozumeju, aspon po anglicky mohli rozprávať. Pomer cena a kvalita zle.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 6 mesiacmi

:-) ďakujeme
:-( škoda že ste vaše podnety neriešila hneď na mieste s prevádzkovým manažérom. Som presvedčená že by spravil maximum pre vašu spokojnosť.

Alena

29. 11. 2019
Anonym

Lokalita hotela, trochu zastaralé izby, jeden starý výťah slúžiaci na celý hotel, malý výber jedál na raňajkách a večerách…

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 6 mesiacmi

Ďakujeme za odporúčanie.

Lokalitu zmeniť nevieme, výťah je síce starší, ale bol renovovaný a je samozrejme pravidelne kontrolovaný.
Malý výber jedál? Na raňajky bohaté švédske stoly a na večeru švédske stoly kde je vždy k výberu 2x predjedlo, 2x polievka, 4x hlavné jedlo a 2x dezert.

Alena

23. 11. 2019
Luciaravasova

Jednoznačne jedlo. Výber, chuť

Ako zamestnanci sa medzi sebou ale aj pri obsluhe rozprávali po maďarsky

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 7 mesiacmi

ďakujeme za hodnotenie.

Materinským jazykom väčšiny našich zamestnancov je maďarský jazyk. Medzi sebou ho teda používajú bežne.
Pri obsluhe, ak klient hovorí po maďarsky komunikujú v maďarčine, ak nie, tak v slovenčine alebo v angličtine.

Alena

12. 11. 2019
Anonym

Pobyt sme si užili, dlhé otváracie hodiny welnesu, švédske stoly boli super, pekne čisté kúpeľne s podlahovým kúrením, vybavenie hotela

Vyskladana posteľ železný rám kt. vytŕča a 4matrace kt. sa šmykali, mala izba.. syn na večeri natrusil v dets. stolicke, ma rok a na raňajkách si nás počkala taka istá…

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 7 mesiacmi

Ďakujeme za hodnotenie.
Naše postele nemajú železný rám, nie je mi teda celkom zrejmé čo myslíte pod železným rámom. Pre lepší komfort sú dva matrace na sebe a tie “držia”, aspoň pri bežnom spánku.
Personál baru upozorníme na lepšiu dôslednosť.

Alena

4. 11. 2019
Renáta

VEľmi sme boli spokojní so stravou, výborný kuchár. Určite ak budeme v Dunajskej Strede zastavíme sa tam na obed alebo večeru. Wellness tiež veľmi príjemný

Veľmi zlá informovanosť od personálu, teda recepčných. Pokiaľ sme sa na niečo neopýtali, tak sme nevedeli. Myslím tým poskytnutie základných informácií, ako je napríklad tu sa nachádza detský kútik, ked vidia že sme prišli s malým dieťaťom, vonku máme relax zónu, vstup do thermal parku je zabezpečený takýmto spôsobom, saunový ceremnial je v týchto hodinách.. Sú to všetko bonusy. ktoré váš hotel ponúka, ale nikto vás o nich neinformuje. Takéto informácie si predávajú klienti medzi sebou. Neviem či preto, že personál má problémy so slovenčinou, čo nie je najlepšou reklamou, hlavne pri českých turistoch. Aspoň my sme mali také skúsenosti

Dva krát za náš pobyt sa nám stalo, že sa nám ušli iba „zbytky“ na večeru, raz nám ochotne doniesli ešte zvlášť na tanier, druhý krát sa tvárili, že sa s tým nič nedá robiť. A to sme na večeru prišli o 19:45 a večera je do 21:00. Veľmi nás to mrzelo, hlavne preto, že jedlo je naozaj na veľmi vysokej úrovni

Detské kino ani nebolo, a už som sa na to ani nepýtala, kedže som mala pocit, že tých recepčných svojimi otázkami otravujem


A posledná vec, ktorú som považovala za mínus bolo, že by nebolo kde vyvešať mokré veci z wellnessu. Nejaký malý sušiak by sa tam veľmi hodil.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 8 mesiacmi

ďakujeme za hodnotenie.
Pracovník recepcie nestíha každého klienta informovať o všetkom, čo má v podstate uvedené vo vouchery. Ak niečo nie je zrejmé, na vaše otázky samozrejme ochotne zodpovedajú, prípadne je k dispozícii aj prevádzkový manažér.
Na izbe aj vo wellness sa nachádza info leták k saunovým ceremoniálom aj s časmi.
Detské kino malo byť tak ako je uvedené vo voucheri. Interne už riešime vzniknutú situáciu a urobíme všetko pre to aby sa už neopakovala.
Večere sú podávané do 21:00, švédske stoly sa dopĺňajú priebežne. Ak niečo chýba a klient o dané jedlo požiada, je mu pripravené.
Sušiak sa nezmestí na izbu, resp. je len veľmi málo izieb do ktorých by sa zmestil a aj to len v prípade že tam nie sú detské prísteľky. Sušenie vecí je možné v kúpeľni.

Alena

Alena

16. 10. 2019
František

wellness super(ale bolo by porekonštruovať opadané mozaiky, slabé zábradlia atď.) Strava – super. Izba čistučká. Detské kino s popcornom a coca-colou bolo milé :) Therma park s koníkmi je príjemný na prechádzku. Celkovo hodnotíme pobyt kladne, ale za 239€ za 2 smiešne noci, s polpenziou kd emi k večeri nedajú ani čistú vodu je absolútne prestrelená suma a radšej pôjdem do zahraničia. Nebyť Kapitánových poukazov, tak sem nejdem a ľutujem tie peniaze.

- v TV nie je stanica JOJ- čo mi príde čudné(keď máte dve deti tak treba aj to :))
-K večeri naschval zatarasia dvere automatom na limonády a kávu a teda musíte si objednať drahé pivá, malinovky alebo kávu- pivo 2,50€ a podobne, takže takúto polpenziu som teda ešte nezažil v ŽIVOTE!! trápny a riadne úbohý systém ako si ponaháňať tržby.
– bezbariérový prístup im nehovorí absolútne nič- jediný je pri vstupe, potom si môžete kočík všade prenášať.
-výťah- tragédia, pomalý a je len jeden jediný na celý hotel!
-wifi- slabota, vypadávalo nonstop
– večere od 18:00, dosť neskoro

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 9 mesiacmi

Ďakujeme za hodnotenie.
K večeri sa nepodávajú nápoje, tie sú len pri raňajkách, aj to len z automatov prípadne si klient môže objednať nápoje priamo na bare. Od vstupu do hotela sa na recepciu dostanete cez mostík ( nad jazierkom) a následne cez nájazdovú plošinu (popri stene). Do výťahu a následne aj k izbách je teda príjazd s detským kočiarom bezproblémový :-)
Výťah plánujeme vymeniť v dohľadnej dobe a ten nový bude určite rýchlejší a komfortnejší.
Signál WiFi je pravidelne monitorovaný a jeho intenzita je dostatočná.
Večere sú podávané od 18:00 do 21:00, čo je dostatočný čas. Ak ste zvyknutí večerať skôr, môžete si objednať niečo malé napríklad k olovrantu aby ste do tej večere vydržal.
TV má v ponuke základné stanice. Veríme že klienti k nám neprišli pozerať TV :-) no a pre deti je počas sezóny detské kino.

Alena

2. 9. 2019
Katia

Wellness super, deťom sa veľmi páčilo.
Personál vo wellness veľmi milí. Jedlo výborné , veľký výber niet čo vytknúť. Každý večer kino pre deti.

V izbe sme si našli osie hniezdo. Izba nemala sieťky na oknách. Takže som sa bála otvoriť okno a vetrať. Hotel so 4. hviezdičkami by mal mať sieťky na oknách. Čo sa mi ešte nepáčilo , veľa pavučín po stenách .

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 9 mesiacmi

ďakujeme za hodnotenie.
Na základe podnetu bolo hniezdo okamžite odstránené. Sieťky na oknách sú štandardom avšak poškodené sieťky sme museli dať dole a budú nahradené novými.

Alena

29. 8. 2019
Marek

Ak je to 4 hviezdičkový hotel podľa stravy a ubytovania, tak áno, personál milý až na dve čašníčky, čo sa nevedeli usmiať.. Odporúčam thajskú masáž.. Thermalpark v Dunajskej Strede bol fajn..

Saunový svet zapáchal stuchlinou, hlavne parná sauna.. Výrivky slabý prúd.. Tie vonkajšie boli ok, ale boli tam plesne, neviem, či ich nečistia..Bazény vnútorné v poriadku, len bazén so sprchovými tryskami nebol funkčný…A beriem, že nápoje v chladničke sú spoplatnené, ale aj vrecúško s čajom? Nechcem dávať rady, ale inde aspoň čaj na izbe je zdarma, ktorý ešte aj doplnili.. Oddýchli sme si, ale už sa sem nevrátime..

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 9 mesiacmi

Ďakujeme za hodnotenie.
Wellness centrum je upratované každý deň. Vírivky sú pravidelne kontrolované a čistené aj niekoľko krát za deň, keďže niektorí klienti zabúdajú na sprchu po masáži čo sa hneď odzrkadlí na vode.
Sortiment minibaru je spoplatnený a na každej izbe sa nachádza jeho cenník. Je na klientovi či využije minibar alebo klasický bar.

Alena

23. 8. 2019
Vladimír

Super vellnes, výborné stravovanie

Za celý 6 dňový pobyt nám okrem vynesenia odpadkov nijak ináč neupeatali izbu a tým ze mame malé dieťa tak to tam aj tak vypadalo keď sme odchádzali… 🙄

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 10 mesiacmi

ďakujeme za hodnotenie.
Na každej izbe sa nachádza visačka na kľučku dverí s požiadavkou na upratanie izby.

Alena

5. 8. 2019
Matej

Dobra strava

Zastaraly interier, personal velakrat nevie po slovensky, na oknach mali byt sietky ale neboli, bowlingova draha je v hroznom stave za 18 eur /hod. Celkovo by som hotel hodnotil na 3 hviezdicky. Bar pred 22:00 zavreli a nebola uz ina moznost kde si moze clovek posediet. Spinave taniere a pohare ostali po nas na terase aj 3 hodiny, nikto ich neprisiel zobrat. V parnej saune otrasny zatuchnuty smrad, nedala sa vobec pouzit. Vyrivky vacsinou funguju na 50 percent ak vobec na tolko. Velmi slaby tlak vody v sprche ako aj pri splachovani.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 11 mesiacmi

ďakujeme za hodnotenie.
Sieťky na oknách sa aktuálne dopĺňajú tam kde boli zničené. Dočasne sú teda niektoré izby bez sieťky na okne.
Bowling je v odbornej starostlivosti dodávateľa a je v dobrom stave. Hotelový bar je otvorený do 22:00, ale hostia si tam môžu posedieť aj po záverečnej.
Ak v rovnakom čase využíva sprchy viac hotelových hostí, je možné že je tlak vody slabší.

Alena

5. 7. 2019
Lucia

Mini ZOO pri hotely, pestrá strava, ochotný personál

Veľmi studená voda vo veľkom bazéne

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 11 mesiacmi

ďakujeme za hodnotenie.
V čase vášho pobytu prebiehala údržba bazéna spojená aj s výmenou vody. Teplota vody bola ovplyvnená touto skutočnosťou o čom však boli hostia informovaní.
Mrzí nás že ste si náš veľký bazén plnohodnotne neužili, ale veríme že všetky ostatné služby boli poskytnuté podľa vašich predstáv.

Alena

4. 7. 2019
Eva

Wellness – bohatá ponuka bazénov, víriviek a jacuzzi.
Ochotní personál. Odvoz hotelovým autom na výlet k vodnému dielu v Gabčíkove.

Vybavenie a zariadenie hotela nezodpovedá 4*
Na interiéri bolo vidieť, že má už lepšie časy za sebou.
Stretli sme sa aj s tým, že personál nevedel po slovensky – len maďarsky.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred rokom

ďakujeme za hodnotenie.
Zariadenie už postupne obmieňame :-)

Alena

28. 5. 2019
Zuzana

Ochota personálu pri organizácii narodeninovej oslavy.

Ihneď pri registrácii sme si chceli objednať procedúry, na ktoré je aj ponúkaná zľava práve pri kúpe vouchera, bolo nám však povedané, že nemajú voľné žiadne z procedúr. Vôbec žiadne!! Žiadnu z masáži, pedikúra, manikùra, nič!! Tak sa štyri kamarátky, ktoré sa tešili, že si užijú vikend plný relaxu, museli zmieriť so saunou a bazénom! V takom prípade by sme asi volili iný hotel, a nie hotel, ktorý si reklamu zakladá na širokej ponuke thajských masáží!

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred rokom

Ďakujeme za hodnotenie.
Pri zakúpení voucheru ste si urobili online rezerváciu (18.03.), teda v dostatočnom časovom predstihu.
Je všeobecne zaužívané, a to nielen v našom hoteli, že si klient procedúry rezervuje vopred. Hotel nemôže garantovať dostupnosť voľných termínov v čase príchodu hosťa na pobyt, čo sa bohužiaľ stalo aj vo vašom prípade. Je mi ľúto že ste si relax neužili v plnej miere, ale aj napriek tomu dúfam že ste si u nás oddýchli a strávili príjemný víkend.

Alena

9. 4. 2019
Jana

Personal bol prevazne prijemny. Z jedla sa dalo celkom vybrat, aj ked pre deti to bolo slabsie.

Hotel uz ma asi najlepsie svoje roky za sebou, zariadenie na izbe opotrebovane (napoly zhrdzavene lanko na vani bez zavesu, stojaca lampa na nas takmer padla, otrhany ozdobny volan na posteli a dalsie drobnosti). S tym by sa dalo zit, hoci na 4 hviezdy to nie je. Horsie to bolo s hygienou. Obliecky flakate, slabo vyprate zaspinenie, na poziadanie prezliekli. Za gaucom riadne stara spina. V restauracii so musela par tanierov dat bokom, kym som nasla cisty bez flakov. A odradila nas aj plavajuca spina vo virivke. V sedacich bazenoch bolo tiez vselico plavajuce. Velky bazen bol fajn. Celkovo wellness roznorode, ale nabuduce pojdeme radsej inde.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred rokom

Ďakujeme za hodnotenie a vaše postrehy.
V krátkosti si na ne dovolím reagovať.
Aktuálne meníme lanká za klasické chrómové tyče, lanká sa bohužiaľ neosvedčili a hoc sú určené pre kúpeľne, nespĺňajú požiadavky. Stojace lampy sú zväčša umiestnené v rohu miestnosti a nie sú určené k manipulácii. Je pravdou že sú labilnejšie a asi zvážime ich úplné stiahnutie z izieb. Postrehli sme problémy s posteľnými obliečkami a snažíme sa ho čo najskôr vyriešiť. Všetky bazény sú pravidelne kontrolované personálom wellness. Ak sa vám niečo nepozdávalo, mohla ste upozorniť personál aby sa na to pozreli.
Nedostatky nás mrzia a už teraz pracujeme na ich odstránení.

Alena

2. 3. 2019
Jana

Prvy vecera bola fajn a izba pekna, cista.

Velka zima v hotely vo vsetkych priestoroch okrem welness. Ranajky – slaby vyber, druha vecera – posobila tak, akoby boli servirovane zvysky z predoslej vecere.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred rokom

Ďakujeme za hodnotenie.
Raňajky sú podávané formou švédskych stolov, alternatívne výberom - vždy podľa obsadenosti hotela. Ak vám niečo chýbalo, stačilo požiadať personál.
Večere sú podávané formou švédskych stolov a pre každý deň máme iné denné menu. Priestory hotela sú vykurované na štandardné teploty. Je možné že ste zvyknutý na vyššie teploty a preto sa vám zdalo byť u nás zima.

Alena

4. 12. 2018
Anonym

izby pekné, čisté stály prístup do bazénov do neskorej hodiny.

Vo wouchery sme mali i lymfodrenáž nôh, bolo nám povedané že sa na ňu treba deň vo pred objednať . Keď sme tak však chceli učiniť bolo nám povedané že masér je chorý a žiadneho nemajú . Iba v termíne keď sme už mali byť odcestovaní. Woucher som kupovala pre 4 osoby a aby aspoň dva poukazy na lymfodrenáž neprepadli čakali sme tam cca 2 hodiny . Ostatné prepadli . V jeden večer neochota pesonálu otvoriť nám večer bowling, avšak videl to manažér hotela a na jeho pokyn nám otvorili a po nás i ďaľším hosťom. Menšia jazyková bariéra. Pesonál sa však snažil . Pri raňajkách malý výber. Počas nich sa nám ako skupinke moc nepáčilo, že personál akoby sledoval kto si čo a koľko na tanierik nakladá.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za hodnotenie.
Mrzí nás vzniknutá situácia. Môžete mi prosím poslať do mailu termín pobytu a číslo izby? Ďakujem!

e-mail: marketing@therma.sk

Alena

24. 10. 2018
Lea

Páčila sa nám izba s wellnes centrom

Polpenzia bola priemerná, žiadne označenie jedál, okolie by potrebovalo trochu obnoviť

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za hodnotenie.
Polpenziu podávame formou švédskych stolov, kde raňajky sú v čase od 07:00 do 11:00 a večere od 18:30 do 21:30.
Na večeru je vždy k výberu 2x predjedlo, 2x polievka, 4x hlavné jedlo a 2x dezert.
Mrzí nás, že sa vám tento výber zdal priemerný a budeme radi ak nám napíšete čo by sme mohli ešte zlepšiť či doplniť.

Alena
marketing@therma.sk

31. 8. 2018
Barbora

ochotný a milý personál, výborné služby wellness centra, vybavenie chladničky na izbe, výborné raňajkové lievance, klimatizácia a ventilátor. priestranná izba, dostatok úložného priestoru

lokalita – priemyselná zóna, žiadna upratovacia služba, špinavý vonkajší bazén, špinavá vaňa v kúpeľni (lak na nechty na vani od predchádzajúceho hosťa), špinavé okná, deravá sieťka proti hmyzu, žiadna obsluha pri bowlingu, pokazený ventilátor v kúpeľni, žiadny fén len žehlička na vlasy?! hotel nespĺňa štandard 4 hviezdičiek.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za hodnotenie.
Môžete mi prosím do e-mailu poslať číslo izby a termín vášho pobytu? (marketing@therma.sk).

Alena

16. 8. 2018
Anonym

Veľmi úctivý a ochotný personál. Večerový bufet.

Lokalita uprostred priemyselnej zóny, hluk z prevádzok rušil.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za hodnotenie.

16. 8. 2018
Pavla

Strava a termalne kupalisko v blizkosti

Hotel ma najlepsie roky za sebou, urcite by som nedala 4 hviezdicky. Potreboval by zrenovovat. A okrem toho slaba znalost slovenciny personalu.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za hodnotenie.

12. 8. 2018
Michal

Dobrý deň, objednávanie ubytovania:dosť komplikované, personál nerozumie dobre slovensky a to sme na Slovensku, zamenili nám izby, pristelka strašné, pre 4ročné dieťa, spadlo by z prístelky, personál sa pri komunikácii so mnou bavil po maďarsky, neprípustné, akože, kde sme, to je 4* hotel?švédske stoly raňajky, nebolo si čo nabrať, stále chodiť za personálom a pýtať si, aby niečo priniesli, večer pri objednávaní čakať na objednané nápoje a 3× isť osobne, znova vypytať si objednané znova, foto z vnùtorného wellnesu nezodpovedalo realite, ďakujem, takýto istý pobyt v penzióne na Prednej Hore hravo schová Váš Hotel Therma so 4*

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 2 rokmi

Pekný deň,
rezervácia ubytovania je možná online cez systém zľavomat alebo priamo cez recepciu hotela, a to telefonicky alebo e-mailom. Prísteľky pre deti sú matrace na zemi, nerozumiem teda ako by z matracu na zemi mohlo dieťa spadnúť. Personál sa s vami po maďarsky určite nebavil, keďže po maďarsky nerozumiete. Pri vybavovaní vašej požiadavky sa bavili po maďarsky medzi sebou, lebo je to pre nich prirodzenejšie.
Švédske stoly máme bohaté a vždy je čo na výber. Je možné, že ste prišli v čase keď už bola väčšina hostí po raňajkách, každopádne švédske stoly priebežne dopĺňame. Ak ste kolegov požiadali, určite vám požiadavku splnili :-)
Fotografie wellness boli urobené pred spustením akcie na zľavomate a sú reálne.

Alena

10. 8. 2018
Zuzana

wellnes, prístup pracovníkov, čistota na izbách

Jedlo mi veľmi nechutilo. Zo soboty na nedeľu tam bola svadba -nedalo sa spať bol tam veľký hluk.

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 2 rokmi

Ďakujeme za hodnotenie.
Mrzí nás že ste si u nás nepochutili, snažíme sa aby bol výber na švédskych stoloch bohatý a rôznorodý.

23. 7. 2018
Tomas

Vyber jidla, bazeny

O balicky obsazene v ramci voucheru jsme si museli rikat, nic jsme nedostali automaticky, vzhled hotelu nic moc, vyhled z pokoje do prumyslove zony

Vyjadrenie partnera
Wellness Hotel Therma**** Pred 2 rokmi

Pekný deň,
môžete prosím upresniť ktorý pobyt ste u nás absolvovali a ktoré služby vám neboli poskytnuté automaticky, ale len na základe vašej žiadosti?
Áno, hotel sa nachádza v priemyselnej zóne, ale robíme všetko pre to aby klient nesedel na izbe a nepozeral von oknom :-) Počas pobytu treba využiť naše wellness centrum a napríklad aj thajské masáže.

10. 7. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.