Hodnotenie podniku  Vyrobenemnou.sk

4,6/5 (467 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Zavodska_katarina

Zlá komunikacia

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
19. 7. 2021
Pavol

Pri doručení prvej zásielky bol balík poškodený a 3 hrnčeky rozbité, balík prišiel skoro 2 mesiace od objednávky. Fotografie boli zaslané do výroby vo vysokej kvalite, avšak obrázky na hrnčekoch boli napriek tomu nekvalitné a upravené hnedožltou farbou.

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
19. 3. 2021
Iva

Nič.

Po dodaní 3ks hrnčekov s rôznymi motívmi fotky, som bola zhrozená. Tieto hrnčeky mali byť vianočnými darčekmi klientov, ktorí sa u mňa fotili. Keďže som profesionálny fotograf a dávam tlačiť fotky v profi firme, (ale žiaľ fotky na hrnčeky nerobia), dala som hrnčeky vyrobiť cez firmu Vyrobene mnou. Žiaľ prvý a aj posledný krát. Fotky sú preexponované a pleťovka hrozne žltá. Pokazili celú moju prácu. Takéto hrnčeky by som sa hambila klientom odovzdať. Mrzí ma hlavne stratený čas, ktorý som mohla investovať do inej profesionálnej firmy, keby som bola tušila :( Argument firmy, že tlač na hrnček je iný ako tlač na fotku chápem, ale neobstojí, keďže iné firmy do žlta nevypaľujú. Ide hlavne o kalibráciu. Keď by som bola amatér a dala tlačiť fotky z mobilu, tak by som možno dala aj ja dobrú recenziu, ale žiaľ nemôžem. Takto z týchto hrnčekov budú chlípať mačky na dvore…

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
24. 11. 2020
Alica

Načo uvádzate že poštovné je 2€, keď som musela zaplatiť 3€, aj keď som sa pýtala – odpoveď som nedostala, keby som nemala hrnček zaplatený asi by som ho neprebrala, kvôli komunikácii a zavádzanie

Vyjadrenie partnera
Vyrobenemnou.sk Pred rokom

Dobrý deň.
Pri vašej objednávke, ste si zvolili úhradu za poštovné, formou na dobierku. Dobierka za poštovné je spoplatnená sumou 3€. Suma 2€ je pri platbe za poštovné prevodom.
Žiadnu otázku ohľadne poštovného sme nedostali, či už telefonickou, alebo mailovou formou.

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
4. 8. 2020
Jana

Rýchle vybavenie aj v predvianočnom období

Slabá kvalita, hrnčeky ‚rapave‘ s chybami krásy, farby nekonzistentne. Som sklamaná.

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
12. 12. 2019
Silvia

Rychle dodanie

Magicky hrncek, ktory mi bol doruceny nezodpoveda popisu. Material nie je keramika ale sklo. Vnutorna cast nie je biela ako sa uvadza v popise. To ma sklamalo, pretoze som objednavala keramicky magicky hrncek. Je to celkom iny dizajn a sklo robi podstatne iny dojem ako keramicky hrncek. Kvalitativne v nizsej triede. Mrzi ma to, pretozo to ma byt darcek.

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
12. 11. 2019
Melicherova

Mala to byť čiernobiela fotka a miesto toho bola žlto-zeleno čierna, a k tomu Ť nebolo písané takým písmom ako ostatné . Príliš spokojná som nebola.

Vyjadrenie partnera
Vyrobenemnou.sk Pred 3 rokmi

Dobrý deň. Pošlite nám fotku hrnčeka na e-mail info@vyrobenemnou.sk, ak budú farby zelené ako píšete vyrobíme Vám náhradný hrnček.
Typ písma a aj písmeno Ť, ktoré je na hrnčeku ste vyberali Vy, keď ste si navrhovali vlastny dizajn.

Bekeš
www.vyrobenemnou.sk

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
29. 12. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.