Hodnotenie podniku  MALI Thai Massage

4,8/5 (523 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

+parkovanie
+voľne terminy
+lokalita

-masaž bola veľmi jemna

Vyjadrenie partnera
MALI Thai Massage Pred 3 mesiacmi

Vážený zákazník, ďakujeme za vaše hodnotenie. Nepovažujeme ho však za relevantný komentár za poskytnuté služby. Ak by ste naozaj neboli spokojní s masážou, nevolali by ste naspäť a nepokúšali sa získať priamu rezerváciu služby za oveľa nižšiu cenu, s tým, že ak to nepríjmeme, poskytnete spätnú väzbu s 3 hviezdičkami. Rozhodne takéto správanie našich zákazníkov neoceňujeme a budeme o tomto informovať nášho partnera Zľavomat v oficiálnej sťažnosti, pričom si vyhradzujeme právo odmietnuť vaše ďalšie rezervácie služieb u nás.

23. 11. 2020
Anonym

Dobrá lokalita, možnosť parkovania pred salónom, kvalita masáže, nápoj po masáži.

Masáž nezačala v stanovený čas, čakala som, kým odíde pani, ktorá bola predo mnou. Pracovník, ktorý ma objednával, mi povedal, že medzi masážami majú aspoň 30 min. pauzu na upratanie a dezinfekciu miestnosti – nebola to pravda. Umytie nôh bolo bez morskej soli, voda bola studená a netrvalo to ani 5 min. Masáž tváre s krémom nebola vôbec, župan som nedostala. Čakala som oveľa viac…

Vyjadrenie partnera
MALI Thai Massage Pred 5 mesiacmi

D'akujeme Vám za dobré hodnotenie kvality našej masáže. Je nám ľúto, že sa pred ňou vyskytli menšie nepríjemnosti. Terepeutka, ktorá nezačala masáž načas a ktorá nerešpektovala interné nariadenia nášho masážneho salóna bola na základe Vášho hodnotenia napomenutá.

5. 10. 2020
Zlavomat

masáž

všetko ostatné

Vyjadrenie partnera
MALI Thai Massage Pred 5 mesiacmi

Ďakujeme za návštevu. Ale nič viac ..."všetko ostatné"... ako kvalitná masáž za prijateľnú cenu a v čistom prostredí neponúkame.

13. 9. 2020
Eva

komunikácia

Vyjadrenie partnera
MALI Thai Massage Pred 12 mesiacmi

Dakujeme za hodnotenie. Ocenil by som, keby som vedel viac, čo presne v komunikácii bolo nesprávne alebo nefungovalo správne?

5. 3. 2020
Anonym

Výborná, profesionálna masáž.

Neupravený dvor.
Priestor, kde sa podával čaj bol divný… majiteľ si tam pozeral kamerové záznamy. Nebolo mi tam príjemne. Čo najrýchlejšie som odišla.

Vyjadrenie partnera
MALI Thai Massage Pred rokom

Ďakujeme za ocenenie masážnych služieb. Nádvorie bohužiaľ nie je mojím majetkom a nemám nijakú právomoc to zmeniť. Je mi ľúto, ak vás nútim cítiť sa nepohodlne, ale na tomto mieste je čaj pre zákazníka tiež môj pracovný stôl a sledujeme videokameru, ktorá nám umožňuje vidieť a otvoriť dvere pre ostatných zákazníkov. Ďakujem za pochopenie.

1. 2. 2020
Martina

masáž bol príjemná, silná, tak ako som si priala, ale úprimne, zažila som už aj lepšie, prekvapilo ma, že napriek tomu, že som prišla včas, kúpeľ nôh trval max minútu

počas masáže bol ruch z dvora, susediacej reštaurácie, dosť rušívý

Vyjadrenie partnera
MALI Thai Massage Pred rokom

Ďakujeme za ocenenie našich služieb. Bohužiaľ si myslím, že všetci pracujeme a odchádzame v mestskom prostredí obklopenom susedmi. Rešpekt medzi susedmi prichádza spolu so vzdelávaním, ktoré sa každý z nás vracia domov. Ešte raz vám ďakujeme za ocenenie našich služieb. Ľutujeme, že naši susedia narušili váš masážny moment.

22. 1. 2020
Andrejko

Neutulne prostredie, zvlastny ludsky pristup (maserka si napadne citala napis o tringeltoch, hned rozsvietila sekundu po masazi)

Vyjadrenie partnera
MALI Thai Massage Pred rokom

Dakujeme za hodnotenie. Ospravedlňujem sa, ak vás terapeut nejakým spôsobom urazil. Nikdy sa to nestalo, ale uisťujem vás, že o tom budem hovoriť s terapeutom vážne.

10. 12. 2019
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.