Boutique Capsule Hostel CHORS

Bratislava - Staré Mesto, Obchodná 43

O nás

CHORS je prvý art boutique hostel v Strednej Európe, ktorý ponúka ubytovanie v exkluzívnych Kapsulách. Kapsulové ubytovanie je moderný a minimalistický trend, ktorý spája sociálny zážitok z ubytovania v hosteli a súčasne vytvára dokonalé súkromie. Kapsule sú samostatné bunky, resp. boxy. CHORS išiel ďalej do dokonalosti ako svetová konkurencia a maximálne vylepšil zážitok z ubytovania. Poskytol k dispozícii všetko vybavenie, ktoré by ste neočakávali v tak minimalistickom priestore.

Interiér CHORS je koncipovaný v industriálnom dizajne, kladie dôraz na štandard prítomný v hoteloch najvyššej kategórie. Nezabudnuteľnú atmosféru dotvárajú unikátne a originálne obrazy vyhotovené špeciálne pre CHORS od významného slovenského akademického maliara strednej generácie Mareka Ormandíka s celoeurópskym dosahom. Jeho diela sa nachádzajú naprieč celým Slovenskom a permanentne sa prezentuje na výstavach vo všetkých okolitých krajinách.

CHORS sa nachádza v pešej zóne v centre Bratislavy. Ľahko sa k nám dostanete či už z hlavnej autobusovej alebo vlakovej stanice. Najvýznamnejšie pamiatky, atrakcie, reštaurácie a kaviarne či bary alebo nočné kluby sú v absolútnej blízkosti CHORS.

Zobraziť viac

Zaujímavosti v okolí

Ukázať ďalšie zaujímavosti Zobraziť na mape
Boutique Capsule Hostel CHORS
Obchodná 43, Bratislava - Staré Mesto, 811 06 (zobraziť na mape)

Boutique Capsule Hostel CHORS

Obchodná 43, Bratislava - Staré Mesto

Check in od 15:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie: 15€/deň
Bezbariérový prístup
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Domáce zvieratá nie sú povolené.
Požičovňa bicyklov
Mapa pobočiek