Hodnotenie podniku  Relax Mon- BODY ZONE

4,6/5 (170 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Vanesa

Nič moc, extra ma to neoslovilo, viackrát neprídem

Vyjadrenie partnera
Relax Mon- BODY ZONE Pred 9 mesiacmi

No určite je nám to ľúto ale nerozumiem jednej veci , bola ste u nás viac krát a nič ste nám nepovedala , sme radi za každé hodnotenie aj keď je negatívne a zároveň sme šťastné že máme viac toho pozitívneho hodnotenia pekný deň želáme.

3. 11. 2020
Janko

Pozitívne hodnotím dostatok parkovacích miest a blízke interiérové ihrisko, kde môžete s deťmi počkať kým si Vás partner užíva masáž.

Voucher bol zakúpený na celotelovu masáž. Na stránke prevádzkovateľa samotný prevádzkovateľ tvrdi, že masáž je vhodná aj pre tehotné ženy. Po tom čo moja manželka spomenula že je tehotná jej bola poskytnutá len masáž nôh a rúk. Navyše masáž mala trvať hodinu, skutočný čas masáže bol 35 minút. Masérka mohla urobiť aspoň masáž hornej časti chrbta ak mala obavy. Som vrcholne nespokojný, cena vouchera nebola k vykonanej službe adekvátna.

Vyjadrenie partnera
Relax Mon- BODY ZONE Pred 2 rokmi

Pýtala som sa vašej manželky a ona sama tvrdila ze ste nevravel že je tehotná. Havajska masáž nie je vhodná pre tehotné ženy lebo musia ležať dlho na bruchu. Spravila som vašej manželke aj píling chodidiel a masáž nôh a rúk, tu masáž som spravíla kvalitnú a naozaj si vaša pani oddýchla, spýtajte sa jej ci samotná masáž bola pre ňu relaxom. Ospravedlňujem sa Vám, a po učím sa s tejto situácii.

23. 1. 2020
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.