Tento podnik ohodnotili už 31 zákazníkov

4 1
3 0
2 0
1 0
Viktor
27. 2. 2022
5/5

Výborná inštruktorka (Miška)! Syn pri prvom zjazde nevedel ani brzdiť a na konci 1-hodinovej lekcie už predvádzal oblúčiky!

-

Simona
20. 2. 2020
5/5

Domča mala hodinu s Kubkom. Skvelý, veselý inštruktor, ktorého si dcéra veľmi obľúbila. Ideme s ním 3 dni po sebe a malá lyžuje ako drak. Vraj je to lepšie ako tanec, ktorý ona miluje. Patrí mu veľké ďakujem.

Mario
7. 2. 2020
5/5

chodíme iba tu ku ním.

Lyžiarska a snowboardová škola Yetiland je určená ako pre začiatočníkov (deti aj dospelých), tak aj pre pokročilých. Začiatočníkov skúsení inštruktori naučia základnú abecedu lyžovania a prvé oblúky, pokročilým pomôžu zdokonaliť techniku jazdy a odstrániť chyby, zlozvyky, či nedostatky. Samozrejme tu funguje aj detská škôlka je pre tých najmenších. Inštruktori vezmú deti medzi lyžiarov, kde ich formou hier naučia, čo je to lyžovanie, ako si zapnúť lyžiarky a ako stáť a pohybovať sa na lyžiach. Doporučený vek, kedy začať s lyžovaním je približne od 3. roku dieťaťa. Yetiland je na trhu 7 rokov, stále s tými istými zamestnancami. Tento kvalifikovaný kolektív inštruktorov je zložený z mladých a zanietených ľudí, ktorí robia prácu s úsmevom.

Zobraziť viac