Hodnotenie podniku  FaxCOPY a. s.

4,6/5 (19 501 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jozef

fotka nezodpovedala pixelom na tento rozmer a keď som to chcel zmeniť už sa to nedalo

13. 5. 2020
Anonym

Kvalita fotiek bola veľmi veľmi zlá

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 5 mesiacmi

Dobrý den,
mrzí nás, že nejste s našimi produkty spokojen. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím naší emailové adresy faxcopy@faxcopy.sk. Uveďte prosím čeho konkrétně se Vaše nespokojenost týká a ideálně doložte fotografie reklamovaného produktu.
Děkuji
Monika Pšenková
FaxCOPY a.s.

28. 3. 2020
Slezakova Dasa Iwan

Kalendár ma zle dátumy je nepoužiteľný. V Auguste je December.......

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 6 mesiacmi

Dobrý den,
Vaše nespokojenost nás velice mrzí. Vidím, že jste voucher uplatňoval již v 10/2019. V případě, že byste nás tehdy kontaktoval s reklamací, samozřejmě bychom Vám vytiskli nový kalendář.

S pozdravem
FaxCOPY a.s.

16. 2. 2020
Jaroslav

Proces dohody objednávky cez web bol bez problémov.

Nikdy viac obraz od FaxCopy. Farby úplne vyblednuté, okraje fotografie zalomené okolo rámu, takže z fotky je z každej strany veľká časť odrezaná. Výsledný efekt je pod úroveň.

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 6 mesiacmi

Mrzí nás, ak je zákazník nespokojný.

Zadanie výroby obrazu je samoobslužné a priamo zákazník presne zadáva, aká časť fotografie má byť použitá na "stratený okraj". Toto si bohužiaľ zákazník zrejme neuvedomil, i keď v popise objednávkového formuláru je to dosť jasne vysvetlené. Obraz bol vyrobený (orezaný) presne v súlade so zadaním.

Obrazy sa tlačia, pokiaľ o to zákazník nepožiada, bez zásahov do farebného podania, tlačíme na skalibrovaných a pravidelne kontrolovaných tlačiarňach. Ak má zákazník pocit, že vernosť farieb pri tlači nebola dodržaná, má možnosť tlač reklamovať - vytlačíme kontrolný výtlačok s meracím pruhom, na ktorom vieme objektívne zmerať podania farieb - ak došlo napriek všetkému k vade na našej strane, samozrejme obraz opravíme (vytlačíme ešte raz).

Bohužiaľ pri vnímaní farieb predlôh a obrazov niekedy dochádza k nedorozumeniu, keď zákazník očakáva farebnosť výtlačku podľa zobrazenia na vlastnom monitore počítača, kde si predtým nejako upraví zobrazenie (jas, kontrast, farebná sýtosť). Nastavenie monitora však nijako s farebným výstupom tlačiarne nesúvisí, overiť sa to dá iba pri zobrazení na skalibrovanom monitore.

4. 2. 2020
milos

Fotka na kalendári bola rozostrená a neupravená. Bol to darček pod stromček pre rodičov takže fotku nepošlem lebo darček je už odovzdaný.

3. 1. 2020
Anonym

Obsluha v Auparku. Zle nieco. Presne ako to nema byt.

30. 12. 2019
Daniela

Nepáčilo sa mi, že mi na plátne nechali napísanú značku mobilu, ktorým bola fotena fotografia. Ja som si to pri zadávaní objednávky neuvedomila a pravdupovediac ani by ma nenapadlo, že mi to na fotke nechajú. A ak aj, tak ma mohli kontaktovať a ja by som doplatila za odstránenie značky. Mam pocit, že robia na kvantitu a nie na kvalitu. Ja som sklamana 😣😣😣

27. 11. 2019
Anonym

Platno je super

Cakali sme viac ako dva mesiace kedze niekde zapotrosili objednavku

7. 8. 2019
Lukas

Cele zle nikdy viac!!! Platno nenapnute dokonca obraz poškodeny

28. 5. 2019
Diana

Kvalita podpriemerna a velkost XL je asi bezne S. .. cele zle

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred rokom

Dobrý deň, mrzí nás, že ste neboli spokojný s naším produktom. V ponuke je zaradené 100% bavlnené tričko nižšej gramáže (145 g). Špecifikácia produktu vrátane veľkostnej tabuľky pre jednotlivé strihy je k dispozícii v popise kampane.

13. 5. 2019
Zsolt

Dostali sme iny hrncek, nie ten co sme si objednali a ani potlac nebol umiestneny na tu stranu, ktoru sme si uviedli v objednavke, ale na stred.

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred rokom

Dobrý deň, mrzí nás, že nie ste spokojná/ý s vyhotoveným produktom. V prípade, ak hrnček nezodpovedá Vášmu zadaniu, môžete zadať reklamáciu v ktorejkoľvek predajni.

16. 3. 2019
Denisa

Tovar som este nedostala

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred rokom

Dobrý deň, o dodaní vašej objednávky sa môžete informovať prostredníctvom on-line chatu na www.faxcopy.sk, kde vám po nadiktovaní vášho čísla objednávky kolegovia zákazníckeho servisu preveria stav a vybavenie vašej objednávky.

20. 2. 2019
Eva

Veľmi nekvalitné spracovanie fotografií, bez farby, prepalene kontrasty, tmavé

10. 2. 2019
Anonym

Rychlost dodania

Kvalita a prevedenie cista katastrofa

22. 1. 2019
Ľubica

rýchle dodanie

veľmi nekvalitná tlač. na kalendár som používala exte kvalitné fotografie aby sa nestalo ze pri zväčšení bude vidno pixely, ale aj napriek tomu tlač bola odfláknutá, farby nevýrazné

11. 1. 2019
Adamco_m

Magnetky nevyzerajú zle.

Nechal som si urobiť 4ks rovnaké magnetky so skupinovou fotkou, plánoval som ich dať ako darček. Fotku som upravil na rovnaký pomer strán ako bolo uvedené v návode, aby nedošlo k orezaniu. Do poznámky som uviedol, že pokiaľ by malo dôjsť k orezu postáv, nech tam radšej nechajú biely rámček (čo bola jedna z možností : foto na celú plochu alebo biely rámček). Každá zo štyroch magnetiek bola inej veľkosti, pričom na najmenšej z nich jednej z postáv chýba vrch hlavy. A najväčší gól: magnetky nedržia. Po prilepení na chladničku alebo iný kovový hladký povrch sa zošmyknú a spadnú na zem (nehovoriac o tom že by som nimi mal čokoľvek prichytiť).

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 2 rokmi

Dobrý deň, naozaj nás mrzí vzniknutá situácia, prosím keby ste sa obrátili na našu zákaznícku podporu (on-line chat na www.faxcopy.sk), prípadne zadali riadnu reklamáciu priamo v predajni, alebo mailom na eshop@faxcopy.sk. Prosím, pri zadaní reklamácie uveďte vaše číslo objednávky.

3. 1. 2019
Tamara

Dlhá čakacia doba na predajni (Fax Copy Central), zla organizacia a neinformovanost predavacov, malo ist o samoobsluznu tlac, ked som prisla do predajne, ukazala som kupon, nasmerovali ma na tlac fotiek, ze mozem ist tlacit, no aj tak som potrebovala kod od predavaca, aby som mohla dokoncit objednavku, na kt. som musela opat cakat, po vytlaceni som cakala este minimalne 15 min, kym obsluha prisla na to, ze mam tlac zdarma a nevedeli, co spravit s kuponom…

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 2 rokmi

Dobrý deň, mrzí nás, ak ste neboli spokojná/ý s našimi službami. Predajňa v OC Central patrí dlhodobo k najvyťaženejším predajniam v rámci celej našej siete predajní. Aj vzhľadom na blížiace sa Vianoce, naše predajne takpovediac "praskajú vo švýkoch", nakoľko máme v ponuke širokú škálu personalizovaných fotodarčekov, ktoré patria medzi obľúbené vianočné darčeky. Postup pri tlačení na samoobslužnom fotokiosku vyžaduje aj kód pre samotnú tlač, ktorý vám kolega v predajni poskytne po zaplatení zákazky. Je to bežný postup, fotografie sú zákazníkom tlačené po zaplatení. Ospravedlňujeme sa za neinformovanosť kolegov v predajni, na základe vášho podnetu boli opäť o danej akcii zaškolení.

12. 12. 2018
Anonym

Na predajni mi boli poskytované zavádzajúce a v konečnom dôsledku nepravdivé informácie.

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 2 rokmi

Dobrý deň, mrzí nás, ak ste neboli spokojní s využitím voucheru. Prosím, mohli by ste nám poskytnúť viac informácií, aby sme mohli preveriť vašu sťažnosť? Prosím, kontaktujte nás na faxcopy@faxcopy.sk. Ďakujem.

12. 5. 2018
Peter

Rychle dodanie, ale na ukor kvality

Zly popis na cd, chybajuci subor na cd, vynechana prva strana z prace, nespravny list v jednej z prac…absolutne zle

8. 5. 2018
Darina

Kvalitné fotky.

Uplatnenie kupónu bolo pre personál veľmi komplikované. Nevedeli si s tým poradiť. Už by som to viac nevyužila.

30. 4. 2018
Nika

Dala som si vytlačiť na plátno fotku, ktorú mám na obrazovke notebooku krásnu bledú, mám ju vytlačenú a je krásna, ale žiaľ z faxcopy mi prišiel tmavý nepekný obraz tej istej fotky. Keď som sa nato pýtala na predajni, tak mi ukázali, že presne takú tmavú fotku som im poslala, len mám vraj zlý filter na fotoaparáte a keďže mám nadstavený privysoký jas obrazovky na notebooku tak som to nevidela, že je tmavá (ale nech sa snažím ako sa snažím neviem si nadstaviť takú tmavú obrazovku, aby sa to zhodovalo s tým, čo mi vytvorili). Takže hodnotím to tak, že obraz by bol krásny, keby nebol tmavý, rýchle vybavenie zákazky, rýchle dodanie, webová stránka pekne urobená, viete si pekne orezať okraje, pozrieť koľko má pixelov na jeden mm atď., ale chýba mi nejaké varovanie, aby si zákazník znížil jas a pozrel si to rovnako ako to vidia oni, lebo do teraz som bola v tom, že fotka je pekná bledá. Nehovorím, že to nebola moja chyba, mohlo mi napadnúť znížiť jas (aj keď do dnes neviem na koľko), ale mohlo by to byť uvedené na stránke, aby si zákazník dal pozor.

22. 4. 2018
Betka

Milý personál, avšak…

Tak odfláknutá práca, že až. Písmenká zle otlačené, zošúchané, celé zle. Keby som nemusela zajtra diplomovku odovzdať, tak to určite reklamujem, ale bohužiaľ. Priplatila som si 20€ za expres dodanie, síce to bolo hotové rýchlo, ale nekvalitne. Posledný raz, čo som využila služby tohto obchodu.

11. 4. 2018
Eva

Kazdy rok si objednavam kalendare z faxcopy a vzdy som bola do teraz spokojna, no bohuzial tento rok ma velmi sklamali. Tlač kalendara bola velmi nekvalita, farby nevyrazne, akoby to v predvianocnom zhone robili len tak šup šup na rychlo, nech to je a nedbali na kvalitu tlače. Nakolko to bol vianočný darček a uz by som to nestihla reklamovat, tak som si ich nechala. No, na predajni som to tiez povedala, aj ked oni za to nemohli, lebo to bolo len miesto vyzdvihnutia a tlacilo sa to inde.

11. 1. 2018
Brisak

plátno je nekvalitné, vidno na ňom každú packu a najmenší dotyk, veľmi krehké a náchylné na škrabance.

11. 1. 2018
Anonym

Ústretový personál.

Kalendár A3. Nekvalitné „prepálené“, vyblednuté fotografie, veľmi tenký papier. Čakám na vybavenie reklamácie. Niektoré z týchto fotografií som použila u iného výrobcu a kalendár je krásny, zhotovený z tvrdého papiera, tie isté fotografie s krásnymi farbami. Navyše bol lacnejší.

10. 1. 2018
Adriána

výsledný produkt bol úplne katastrofálny, hanbila som sa ho darovať

31. 12. 2017
Kristína

Prvotné vyhotovenie za 3 dni, ale na úkor kvality

Keď som si prišla pre hrnček do FaxCopy City Aréna Trnava, tak som si ho ihneď skontrolovala. Hrnček bol vo veľmi zlej kvalite, farby boli vyblednuté (ani čierna nebola sýta, bola z nej šedá), cez fotku boli oranžové prúžky, akoby im dochádzal toner. To akože nemajú žiadnu kompetentnú osobu, ktorá by pred odovzdaním skontrolovala, či je výrobok vhodný odovzdať zákazníkovi? Keď som mladej slečne pri pokladni povedala, že ten hrnček chcem vrátiť a prerobiť, tak len pregúlila oči, bez slova ho zobrala a niekam odišla. Mohla mi aspoň povedať „mú, počkajte“. Asi po 5 minútach pobehovania po predajni s hrnčekom v ruke, prišla za mnou s nejaký pán, ktorý sa ma odmerane začal pýtať, čo sa mi akože na tom hrnčeku nepáči. Vysvetlila som mu, že farby a čiary cez fotku. Najprv mi bolo „vysvetlené“, že to bude nekvalitnou fotkou, na čo som oponovala, že nefotím kalkulačkou, ale zrkadlovkou a fotku som nahrala v plnej kvalite. Pán si neochotne sadol k PC a pozrel moju objednávku. Po prezretí objednávky, zjavne pochopil, že chyba nieje na mojej strane, nahratá fotka je diametrálne odlišná ako tá, potlačená na hrnčeku a prisľúbil mi nápravu. Na druhý deň som si mala ísť pre nový hrnček.
Opäť tam bola tá slečna, úplne nechotná, takmer „nový“ hrnček po mne hodila a ani sa so mnou nebavila. Keď som si pozrela hrnček (opäť odporné farby, opäť čiary cez fotku), tak som sa jej spýtala, či to vôbec prerábali. Slečna mi na to „neviete čítať?Na krabici je napísané reklamácia, tak to asi prerobili“, a bez ďalšieho slova, odišla od pultu, oprela sa asi 10 metrov odo mňa o nejaký regál a hrala sa s mobilom.
Toto už bolo 4 dni pred Vianocami a ja som nemala chuť to opäť riešiť, takže som hrnček prebrala, ale určite ho nepodarujem.
Bol by to už 4. hrnček ktorý som do FaxCopy dala potlačiť, takže viem, v akej kvalite robia potlače. Z celého prístupu som veľmi sklamaná, je naozaj smutné, že takto využívajú to, že zákazník si popredu zaplatí za výrobok, ale nedostane ho v adekvátnej kvalite. O prístupu personálu v City Aréna Trnava ani nehovorím.

23. 12. 2017
Edita

Ochota personálu

Dámske tričko veľkosti XXL je tak asi reálne veľkosť L, ale veľmi krátke. Je nepoužiteľné, aj keď obrázok je v poriadku. Žiaľ, nie je nikomu dobré.

12. 12. 2017
Edita

Ochotný personál, rýchle vybavenie, žiaľ výsledok snahy nepoužiteľný.

Dámske tričko veľkosti M je tak asi reálne veľkosť S, ale veľmi krátke. Nepoužiteľné, aj keď tlač je v poriadku. Škoda, nie je nikomu dobré.

12. 12. 2017
Ivan

Nekvalitne spracovanie

8. 12. 2017
Jarka

rýchlosť

fotokalendár bol vytvorený z profesionálne fotených fotiek, takže kvalita fotiek bola dobrá, avšak kvalita tlače fotokalendáru bola úbohá. Keby som nepotrebovala zasielať kalendár cez celý svet, ide na reklamáciu. Som sklamaná, dúfam, že ďalšie kusy vytvorené pre starých rodičov budú kvalitnejšie.

8. 12. 2017
Adriana

Potlač sedela presne podľa objednávky.

Kúpila som si kupón na tričko s vlastnou potlačou. Čo sa týka potlače, s ňou som spokojná. Ale zostala som prekvapená, keď som rozbalila tričko a namiesto veľkosti S to bolo malé detské tričko, ktoré na seba neoblečiem. Škoda, že na stránke neudávajú rozmery jednotlivých veľkostí, mal to byť darček a nič z neho nebude.

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 3 rokmi

Dobrý deň, mrzí nás, ak vám zvolená veľkosť trička nesedela. Veľkostné tabuľky pre každé tričko sú uvedené pri každom type trička resp. textilu s potlačou, ktoré máme v ponuke na našich stránkach, rovnako v objednávkovom rozhraní a uvádzame ich aj v popise v samotnej kampane na zlavomate.

22. 11. 2017
Andrejka

Rýchle dodanie, jednoduchý program na vytváranie kalendárov

Cela tlač je maximalne nekvalitná. Ak to chcete poriadne, zaplaťte plnú sumu inak čakajte tmavé miesta, či začervenané tváre a hlavne netreba byť prekvapený, pretože to ste mali čakať. Reklamácia nebola možná na predajni hneď, ale bude až po príchode majiteľa, ktorý príde nasledujúci týždeň- vo veľkej spoločnosti ako FAXCOPY totiž nepracuje nikto kompetentný na rekmalácie okrem majiteľa?? Fotografie, ktoré som do kalendára dávala boli ich systémom pri nahadzovaní označené ako -super, bude to vyzerať perfektne. Väčšina z nich fotené zrkadlovkou Nikon.

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 3 rokmi

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia a radi by sme preverili vašu sťažnosť. Prosím, mohli by ste nás kontaktovať na faxcopy@faxcopy.sk - prosím o uvedenie čísla vašej objednávky, aby sme vedeli vzniknutú situáciu preveriť. Kvalita tlačených fotoobrazov nie je ovplyvnená úhradou voucherom, všetky objednávky sú vyhotovené na rovnakých zariadeniach, s použitím rovnakých materiálov, ako uvádzame v špecifikácii daného produktu.

21. 10. 2017
Ivanamiskovecova

Áno, môj obraz poslali niekomu inému, mne poslali asi jeho. Roboty som s tým mala, kým som vymenila. Konečne, keď dorazil obraz, tak vyzeral, ako keby im farba došla. Som sa sťažovala, tak že to také „plátno“, no poslali druhý obraz, už konečne pekný, ale u mňa môj posledný nákup u nich.

7. 10. 2017
Matej

Že som dostal tričko

Všetko ostatné. Tá potlač vyzerá, ako keby sa to už 30× pralo a pritom je to fotené po vytiahnutí z obalu. Na čiernom podklade je vidno chýbajúce pixely, je to vyblednuté a celkovo to vyzerá zle.

5. 9. 2017
Om0ato

Reklamácia prebehla až po veľkých dohadoch a vyúčtovať si za to prácu naviac, pritom ju nechať za seba urobiť zákazníka… Zaplatil som len preto, že som sa chcel toho „kšeftu“ zbaviť. Prví krát a naposledy.

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 3 rokmi

Dobrý deň, nakoľko nám nie sú známe detaily vašej reklamácie, nevieme ju posúdiť. Prosím, keby ste nás s vašou sťažnosťou kontaktovali na faxcopy@faxcopy.sk.

16. 4. 2017
Maria

veľmi zlé rozmazané fotky! neodporučam

14. 3. 2017
Barbara

Kalendár som objednavala pred vianocami, zo zaručeným dodanim do vianoc avšak kalendár prisiel až 27.12. !!!! Čiže ako darček dosť neskoro ešte pri garancii , , dodanie do vianoc !!! , , SKLAMANIE

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 4 rokmi

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, ale vzhľadom na neočakávané technické problémy vo výrobe sa mohlo stať, že sme termín nestihli. Veľmi nás to mrzí, a spravíme všetko preto, aby sa daná situácia už nezopakovala.

15. 1. 2017
Adela

Nedodrzana dodacia doba (7 prac.dni), kalendar som obdrzala az na 9.den, velmi slaba aplikacia na vytvorenie kalendara

14. 1. 2017
Michaela

Vsetko sa mi nepacilo od rychlosti po kvalitu…

13. 1. 2017
Kacatko23

Rozmazané fotky zlá kvalita aj napriek tomu že pri zadávaní fotografii bola kvalita výborná. Pri prevzatí v predajni personál celé zle. Zlavomat super Ale cez Fax Copy už nikdy nič.

9. 1. 2017
Lenka

kvalita vyhotovenia je stale horsia, ja osobne s faxcopy ako podnikom pre vyrobu fotiek a kalendarov koncim, . a o www stranke ani nevravim, kym sa mi ho tam podarilo vytvorit stalo ma to 3 hodiny, kopec nervov a spustania stale odznova, program nevedel ist o stranu dalej… hrozaaaaaaa

8. 1. 2017
Majlujmi

Priserna kvalita, po reklamacii sa o nieco zlepsila ale stale sa to neda porovnat s kvalitou s pred roka, hold 50% zlava 50% vysledok

7. 1. 2017
J

Pred Vianocami som si bola vyzdvihnúť kalendáre na Seberíniho ulici v Bratislave. Stretla som sa tam s maximálnou neochotou personálu. Za pultom obsluhovala jedna pani. Predomnou boli 2 zákazníčky. Ostatní personál sa tváril veľmi zaneprázdnene a nevenoval sa nikomu. Asi po pol hodine som sa dostala na radu a odovzdala mi kalendáre. Chcela som si ešte vytlačiť asi 5 fotiek. Pani ma poslala k samoobslužnému pultíku, nech si to sama nastavím čo chcem. Keď som pri tom potrebovala pomoc, spýtala som sa, či by mi niekto s tým nemohol poradiť. Horko ťažko prišiel jeden pán a rýchlo asi za 2 sekundy mi tam niečo naklikal a odišiel. Poprosila som ich, že ja si za tú službu som ochotná priplatiť, či by mi s tým nepomohli. Pán mi odvetil, že on má inú robotu. Pani za pultom, ktorá nikoho neobsluhovala sa ma len spýtala, či mi to ide. Keď som jej odpovedala, že mi to nejde, začala hádzať posmešné grimasy, ale neunúvala sa prísť ku mne a pomôcť, ale ani nikto iný z personálu. Tak som si zobrala USB kľúč a odišla som. Ešte posmešne za mnou zakričali dovidenia. Na Seberíniho ulicu vo Fax Copy sa personálu radšej na nič nepýtajte. Budete ich tým veľmi obťažovať.

29. 12. 2016
Natália

Objednavala som celkovo 4kalendare, z toho 3 dosli nacas to ocenujem ale nepaci sa mi ze jeden nedosiel.(aj napriek tomu ze som volala priamo na Domkarsku do FaxCopy mi vyslovene pani povedala ze si ho mozem na druhy den vyzdvihnut na predajni – to ma nastvalo najviac.) Objednavala som ho s dostatocnym predstihom. Samozrejme kalendar bude ako povianočný darček. Dakujem uz dalsi rok neobjednam od FaxCopy.

29. 12. 2016
Lenka

napriek tomu, ze bolo uvedené, že pri zadaní objednávky do 18.12. bude kalendár dodaný do vianoc, bola táto informácia mylná a pri zadaní 15.12, nebude kalendar dodany do vianoc, co teda mrzi hlavne preto, ze to mal byt samozrejme darcek pod stromcek.

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 4 rokmi

Dobrý deň, vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, avšak vzhľadom na neočakávanú situáciu v našej výrobe bol termín pre posledné zadávanie objednávok s garantovaným doručením do Vianoc 14.12.2016.

22. 12. 2016
Slavka

Fotografie treba upraviť hneď pri posielaní do Faxcopy, kto to nevie má smolu. Ja som myslela že mi ich upravia, ale nie… použili tak, ako som poslala… roztiahnuté, oddelené, kalendár ide do koša. Škoda peňazí :(

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 4 rokmi

Dobrý deň, mrzí nás, ak ste neboli spokojná/ný s vyhotoveným kalendárom. Návrh kalendára si zákazník vytvára sám na vlastnú zodpovednosť, je na to navrhnutý on-line kreátor, v ktorom si naši zákazníci vytvárajú vzhľad kalendára v on-line prostredí samoobslužne a presne podľa vlastných predstáv. V on-line kreátore sú k dispozícii nástroje na rôzne prispôsobenie fotografií, vloženie vlastných textov, prípadne emotikonov. V prípade, ak ste chceli fotografie nejako inak upravovať, bolo potrebné kontaktovať príslušnú predajňu a dohodnúť si úpravy fotografií s našim grafikom. Žiadne úpravy fotografií nie sú zahrnuté v cene voucheru.

22. 12. 2016
Natália

Originálna fotka s nápisom sa objavila na hrnčeku bez nápisu. Požiadavka na pravorukého alebo lavorukého človeka vôbec nebola dodržaná. Prišli mi oba hrnčeky rovnako zle urobené

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 4 rokmi

Dobrý deň, mrzí nás, ak ste neboli spokojná s vyhotovením produktu. Pri prevzatí produktu máte samozrejme nárok na reklamáciu, ak bola chyba na našej strane, hrnček vám vyrobíme znovu, podľa zadania.

19. 12. 2016
Katarína

Uprava fotografie, chcela som upravit farby zvyraznit a upravili ich tak, ze postavy su uplne tmave, nevidiet tvare, skratka nepouzitelny obraz

Vyjadrenie partnera
FaxCOPY a. s. Pred 4 rokmi

Dobrý deň, mrzí nás, ak nie ste spokojná s vyhotoveným produktom. Pri prevzatí produktu zákazník súhlasí s jeho prevedením, samozrejme máte možnosť zákazku reklamovať v prípade nespokojnosti. Oprávnenosť reklamácie posudzuje naše reklamačné oddelenie.

14. 12. 2016
Adriana

Fotky i napriek vysokemu rozliseniu vyzeraju otrasne, ako olejomalba.
neodporucam

12. 12. 2016