Hotel Flóra**

3,5 / 5 (11 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Pacila sa mi poloha, velmi pekna restauracia v hoteli, dobre pifko. Izba cista, nabytok aj vybavenie uz co-to pamataju, ale inak pohoda. Mali sme "hlucnych“ susedov, ale nedali sme sa zahanbit… :) "

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórie Rodinné pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Flóra**

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Darina

Co sa nam pacilo?len blizkost Hotela Flora ku kupaliskam. Hotelik nema velnes v budove. Ubytovanie len priemerne. Nic moc. Malicka izbicka. Nepacila sa nam strava. Ranajky neboli svedske stoly. Vyber skoro ziadny. Vecera prva-bez moznosti vyberu. Polievka, bez ponuky peciva. Hlavne jedlo velmi biedne:dva kopce ryze, dus.kur.maso so stavou. Ziadny zakusok, ziaden aperitiv na privitanie, ziadne ovocie. To iste sa opakovalo aj druhy den. Ziadne napoje k ranajkam-napr.dzus, len dva rozky, a 4chlebicky. Napr.len bryndzova pomazanka 120gr.a k tomu caj, alebo slaba kava, ktora sa ani na kavu nepodobala. Vecera:moznost vybrat len z dvoch jedal:halusky s kapustou a prilohou maska, alebo zemlovka. Neboli sme spokojni ako napr. vo Fontane v Besenovej. A preto tento hotel s dvoma hviezdickami by sme neodporucali. S pozdravom Frkova, Martin.

2. 5. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Kozuchmilan

nepacila sa mi ponuknuta izba
pacila sa mi vymenena izba a ciastocne aj strava

19. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Michal

Pacila sa mi poloha, velmi pekna restauracia v hoteli, dobre pifko. Izba cista, nabytok aj vybavenie uz co-to pamataju, ale inak pohoda. Mali sme „hlucnych“ susedov, ale nedali sme sa zahanbit… :)

3. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Miroslav

ubytovanie priemerné, stravovanie podpriemerné, ceny vzhľadom na miesto a poskytnuté služby vysoké

3. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Anonym

Boli sme spokojný, až na velmi tvrdé matrace.

31. 5. 2012
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (2)