Kategória

Hotel Flóra**

3,5 / 5 (11 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Pacila sa mi poloha, velmi pekna restauracia v hoteli, dobre pifko. Izba cista, nabytok aj vybavenie uz co-to pamataju, ale inak pohoda. Mali sme "hlucnych“ susedov, ale nedali sme sa zahanbit… :) "

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórie Rodinné pobyty

Hodnotenie podniku Hotel Flóra**

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,5/5 podľa 11 hodnotenia
Darina

Co sa nam pacilo?len blizkost Hotela Flora ku kupaliskam.Hotelik nema velnes v budove. Ubytovanie len priemerne.Nic moc.Malicka izbicka. Nepacila sa nam strava.Ranajky neboli svedske stoly.Vyber skoro ziadny. Vecera prva-bez moznosti vyberu.Polievka,bez ponuky peciva.Hlavne jedlo velmi biedne:dva kopce ryze,dus.kur.maso so stavou.Ziadny zakusok,ziaden aperitiv na privitanie,ziadne ovocie.To iste sa opakovalo aj druhy den.Ziadne napoje k ranajkam-napr.dzus,len dva rozky,a 4chlebicky.Napr.len bryndzova pomazanka 120gr.a k tomu caj,alebo slaba kava,ktora sa ani na kavu nepodobala. Vecera:moznost vybrat len z dvoch jedal:halusky s kapustou a prilohou maska,alebo zemlovka.Neboli sme spokojni ako napr. vo Fontane v Besenovej.A preto tento hotel s dvoma hviezdickami by sme neodporucali.S pozdravom Frkova,Martin.

2. 5. 2014
Užitočné? Áno
Kozuchmilan

nepacila sa mi ponuknuta izba
pacila sa mi vymenena izba a ciastocne aj strava

19. 2. 2014
Užitočné? Áno
Michal

Pacila sa mi poloha, velmi pekna restauracia v hoteli, dobre pifko. Izba cista, nabytok aj vybavenie uz co-to pamataju, ale inak pohoda. Mali sme "hlucnych" susedov, ale nedali sme sa zahanbit... :)

3. 2. 2014
Užitočné? Áno
Miroslav

ubytovanie priemerné, stravovanie podpriemerné, ceny vzhľadom na miesto a poskytnuté služby vysoké

3. 2. 2014
Užitočné? Áno

Boli sme spokojný, až na velmi tvrdé matrace.

31. 5. 2012
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (2)