BLC4u - Anglicky online

4,1 / 5 (58 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Výborný kurz. Určite môžem každému doporučiť.“

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku BLC4u - Anglicky online

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Magdaléna

Výborný kurz. Určite môžem každému doporučiť.

31. 1. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Valkova

Kurz je veľmi dobre spracovaný, možnosť častejšieho opakovania. Som veľmi spokojná.
Jedine čo by som snáď ja viac ocenila je stručné oboznámenie čo jednotlivé stupne kurzu obsahovo budú obsahovať. Napr.ja som si objednala 2. stupeň kurzu, nevedela som aká gramatika tam bude, niektoré veci sú mi neznáme a musím využiť poznatky z domácej literatúry. Teda nemôžem sa vrátiť k nižšiemu stupňu, alebo prejsť na vyšší. Myslím, že by to bolo dobré pri rozhodovaní na úplnom začiatku, ktorý stupeň si vybrať, ak už nejaké základy jazyka mám.

25. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Bevulienka

Kvalitu zhodnotím až štúdium absolvujem. Teraz hodnotím len predaj.

22. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Hornackovamaria

Paci sa mi, ze mozem v kazdej lekcii je aj teoria z gramatiky, ......ze je aj pre lepsie porozumenie je prelozena do slovenciny.
Ako negativne by som oznacila chyby v systeme pri hodnoteni spravnych odpovedi v cviceniach, kedy mi moju odpoved oznaci cervenou, ale aj si kliknem na spravnu odpoved, tam mi to pri mnohych cviceniach ukaze presne tu istu odpoved, ktoru som sama spravne napisala. Zbytocne to potom zdrzuje, ked musim mnohe cvicenia opakovat, len kvoli systemovym chybam. Dalsia vec: Asi som ocakavala, ze kazda lekcia bude mat trosku iny, kreativnejsi typ cviceni, ale uz som na tretej lekcie a princip cviceni je stale viac menej rovnaky. Dakujem. Prajem pekny den.

18. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Z

Napriek tomu, že som si kurz pre plných začiatočníkov, ak by som nemala nejaké základy, tak neviem lekcie vyplňať. Čakala som niečo iné.

13. 2. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (11)