Hodnotenie podniku  RACING MOTORS

4,2/5 (236 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Daniela

Obcerstvenie. Personal.

Nepacilo sa mi, ze nam zmenili auto, ktore sme si vybrali (pokazilo sa). Mailom sme si teda dohodli Ferarri California. Po prichode nam oznamili, ze sa nenaplnil potrebny pocet ludi na to auto. Tak sme si museli vybrat ine. Okruh bol kratky. Meskanie 1 a pol hodiny od dohodnuteho casu.

5. 7. 2020
Barbora

Fajn, cloveku to ani nepride, ze by siel tak rychlo…

Nebolo v tom poistenie, resp bolo so spoluucastou, ale dalo sa priplatit…

26. 9. 2019
Jana

Moznost rezervovat termin online.

Velmi slaby okruh, zle znacenie, bludili sme. Zla organizacia na mieste.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 2 rokmi

Dobrý den,
pokud zákazník čte instrukce, pak je téměř nemožné udělat chybu a bloudit. Na stránce v sekci lokality je popis, jak se dostat na polygon, v křižovatce u hlavní cesty je umístěn banner 3x2 m s označením polygonu a v rámci areálu jsou navigace, které dovedou každého jednoduše až na místo.

15. 9. 2019
Jaroslav

Auto bolo pekné. Malo super zvuk.

Inštruktor, nám o aute dokopy nič nepovedal. Dostali sme iba veľmi stručné info, ako ho obsluhovať. Celá jazda trvala ani nie 10 minút, (mala trvať 15). Jazda v piatok po obede v BA v plnej premávke bola o ničom.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 2 rokmi

Dobrý den,
na poukazu máte uvedeno, že se vztahuje na 15 km a délka jízdy byla podle poukazu dodržena. Nejezdíme v Bratislavě. Trať vede mimo město v kombinaci okresní cesta a dálnice.

3. 9. 2019
Miriam

Nedá sa povedať , že nepáčilo
Len to bolo take normálne nič z čoho by som odpadol 🙂

2. 9. 2019
Ľubomír

Super zážitok v aute

O zákazníkov nebolo postarané sedeli sme na zemi, žiadny pitný režim v týchto horúčavách, poskytovatelia nič netušili o GDPR nikde ani zmienka o ochrane osobných údajov ktoré platia v celej EU.
Jazda podľa videa trvala 6 minút a nie deklarovaných 15 minút.
Na prezentáciu neboli žiadne suveníry.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 3 rokmi

Dobrý den, vzhledem k tomu, že máme stanoviště přímo na čerpací stanici, je o pitný režim dobře postaráno. Na této stanici se dá zakoupit celá řada chlazených nealko nápojů a jsou zde k dispozici také toalety pro potřeby opláchnutí se studenou vodou. V rámci GDPR postupujeme dle dané legislativy a nejsme si vědomi nějakého pochybení. Co se týče jízdy, tak deklarujeme 15 km a ty jsou dodrženy. Tomu odpovídá trasa a dle google maps byste jednodušel našel/a, že pokud je jízda dle předpisů, pak je dlouhá cca 15 minut.

13. 8. 2018
Babulka

Zla organizacia sprostredkovatela..meskali cca 1 hodinu nikomu nedali vediet ze sa to cele presuva… nezrovnalosti v dohodnutych casoch na jazdu…miesto jazdy o 10:30..sme sa dostali na rad az o 13:00…cele zle......Zazitok z jazdy nakoniec bol fajny…, )

13. 8. 2018
Erik

Mal som objednanú jazdu vo Ferrari 458 Italia, avšak nakoniec som jazdil vo Ferrari California to bolo dosť sklamanie keďže zaplatil som si za niečo iné a druhá vec, mal som zaplatené za príplatok nahranie videá z jazdy, avšak keď som prišiel domov prišlo veľké sklamanie, lebo na pamäťovej karte nič nebolo.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 3 rokmi

Dobrý den,
pro uplynulé jízdy jsme měli vypsány termíny na Ferrari California. Tento model je také součástí akce a slevy viz text z variant poukazů: 15 km/15 min. ako vodič auta Aston Martin DB9S, Lamborghini Gallardo, Lamborghini Huracan, Ferrari 458 Italia, Ferrari 458 Italia Spider alebo Ferrari California.
Není tedy tak úplně pravda, že jste si zaplatil jiné vozidlo. Vozidlo spadá do kategorie vozidel, na která se vztahuje Váš poukaz. Jak je výše uvedeno, patří sem i Ferrari California. Co se týče záznamu, tak to nás mrzí, ale stát se to může a stačí jej reklamovat emailem a budou Vám vráceny peníze.

25. 5. 2018
Anonym

objednanie a samotná jazda prebehla v poriadku

Pri objednaní sa na samotnú jazdu, si syn vybral motorové vozidlo z ponuky a to Lambirghini Huracan. Nakoľko ho nemali vtedy v ponuke, vybral si iné vozidlo – Ferrari 458, ktoré mu bolo mailom aj potvrdené. Po príchode na jazdu sa dostavilo úplne iné vozidlo, ako si vybral a ktoré mu potvrdili.
V cene kupónu bolo zahrnuté palivo, poistenie zodpovednosti, havarijné poistenie a diaľničná známka, avšak aj napriek tomu uhradil na mieste sumu 15€, údajne ako poistku (o akú poistku sa teda jednalo?).
Bol ponúknutý aj záznam z jazdy v hodnote 15€, ktorý sme chceli a aj sme ho zakúpili na pamiatku.
Po prehratí záznamu doma sme zistili, že tam nebol aktuálny čas ani dátum jazdy, ale bol tam dátum 03.01.2015, čas 01 hod 11 minút.
Mysleli sme si, že pri takej ponuke a v takej cene bude vidieť minimálne aj vodiča aj so záznamom s aktuálnou rýchlosť vozidla, pričom na zázname je vidno len kus prednej kapoty a cestu a ešte so zlým časom a dátumom.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 3 rokmi

Dobrý den,

v případě pojištění se jednalo o možnost se připojistit na spoluúčast 0%, kdy společnost za Vás převezme zodpovědnost za škody. V ceně poukazu máte samozřejmě havarijní pojištění se spoluúčastí 10%. Vaše volba připojištění byla pouze dobrovolná a nebyla povinná.
Co se týče záznamu, tak ten můžete jednoduše reklamovat. Obraťte se na nás emailem.
Děkujeme

3. 5. 2018
I

Celkom fajn , snazili sa mi nejak vynahradit to ze tam nebolo ani jedno z aut ktore som mal rezervovane.

Rezervoval som si ferrari f458 a lamborghini gallardo. Na mieste bolo nakoniec ferrari california a porsche cayman. Co je dost vyrazny rozdiel(nieje ferrari ako ferrari no). Neodporucam ludom , ktori si to rezervuju prevazne kvoli autam, je velmi pravdepodobne ze namieste nebude to co ste si rezervovali.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 3 rokmi

Dobrý den,
mrzí nás, že jste také nezmínil jaké kompenzace jsme Vám poskytli.
Prvně poopravím, že se nejednalo o Porsche Cayman, ale bylo to Porsche Boxster 981 tedy nový model a takto jej nabízíme, takže u Porsche žádná změna nebyla. U Ferrari došlo ke změně na model California, což je vozidlo stejné kategorie, značky a je také součástí nabídky. Navíc jako kompenzaci za změnu jsme Vám zdarma poskytli možnost spolujezdce ( běžně účtujeme 12 EUR ) a v Porsche jste dostal bonus navíc 15 km ( cena na zlavomat.sk je 29 EUR ). Tedy celkově jako omluvu jsme Vám poskytli kompenzaci ve výši 41 EUR a to si myslím, že je dostatečná omluva za jeden vyměněný model Ferrari. Navíc všechny jsme telefonicky informovali a Vy jste dle databáze vypnul příchozí hovor a tak nebylo možné se s Vámi spojit.

29. 4. 2018
Ján

- „rezervované“ som mal Gallardo – (podľa rezervačného systému(Spyder – t.j. Cabrio) (nakoniec som mal bez predchádzajúcej info Huracan – zmena k silnejšiemu, ale zas keby som vedel. že nejdem do kabria idem na jazdu skôr a nečakám do leta) :-)
– to auto bolo jednoznačne úúúžasné

- IS na rezervácie nie je najprehľadnejší, chvíľku to trvá, kým zistíte, prečo sa nič nikam nedá zadať :-D (celkovo som s tým zápasil chviľku a to sa mi nestáva)
– bol som na viacerých jazdách (od viacerých spoločností) „strážca“ auta nemal svoj deň, hodnotím ho ako z tých menej príjemných
– vhodné by bolo, keby časť trate prechádzala neverejnou komunikáciou, aby si vodič mohol dané auto skutočne vyskúšať (letisko / závodný okruh / …)
– nemožnosť voľby okruhu
– nízka kvalita videa (doplatok 15€) – viem, že nároky sú relatívne, preto prikladám prílohu na vlastné zváženie
– kupón hovoril o poistení v cene (ale zabudol oznámiť 10% spoluúčasť, alebo príplatok 15€ na mieste za 0% spoluúčať – čo pri hodnote auta 180 000€ je 18 000€ a minimálne 1000 € aj za škodu menšiu – je dosť riziko nepoistiť sa)
– dufam, že Vás neodradím to auto stálo za to, škoda tých ostatných „drobností“

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 4 rokmi

Děkujeme za doporučení a nedostatky se pokusíme odstranit.

10. 7. 2017
Nikoleta

Pri platení poplatku za benzín si vypýtali nadštandardnú prirážku a to poistenie zodpovednosti, ktoré je pri tom zahrnuté v cene voucher-u. Znamená to, že berú na seba všetku zodpovednosť ak sa niečo stane s vozidlom OKREM poškodených pneumatík a diskov (čo je na našich cestách dosť pravdepodobné, že sa také niečo stať môže). Ďalej trasa mala byt 32 KM a trvať mala 30 minút. JAZDA TRVALA 15 minút s tým, že to bol „okruh“. Organizácia tiež nebola ich silná stránka.
Určite by som voucher znovu nezakúpil.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 5 rokmi

Dobrý den. Připojištění je pouze doplňková služba a v žádném případě není povinná a na každého zákazníka se vztahuje standardní pojištění. Čas jízdy je pouze orientační a jde především o stanovené km, které jsou stejné pro každého.

7. 9. 2016
Soňa

krátka jazda

18. 8. 2016
Laris

Prístup inštruktora

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 5 rokmi

Prosíme o sdělení problému, data a vozidla na email.

Děkujeme

16. 8. 2016
Havlovicrado

Autá ako také

Inštruktor ktorí mal asi zlý deň.
Ferrari išlo tak ako keby na 50% výkon, zvukový prejav super, ale 560PS musí chodiť inak. Chápem že nemôžu vedieť aký vodič do toho nastúpi, tak zrejme to majú obmedzené.

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 5 rokmi

Dobrý den, Ferrari ani jiná vozidla nemají omezovače. Všechny systémy jsou zapnuté a plně funkční. Ale není možné hned šlapat na plný plyn a to ani na našich jízdách ani nikde na okruhu. Jde především o bezpečnost a je velmi málo zákazníků, kteří mají zkušenost s ovládáním vozidla s 560PS. Navíc naším cílem není závodit, ale nechat zákazníka svézt ve vozidle, které je jeho sen vůbec řídit.

11. 7. 2016
Peter

Auto

Prístup inštruktora , nemožnosť manuálneho radenia, jazda iba po diaľnici, kamerový záznam iba s úsekmi z jazdy, uprednostnite 458 pred Huracan

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 5 rokmi

Naším instruktorům jde především o bezpečnost a jejich chování odpovídá chování řidiče a jeho schopnostem. Není pravdou, že celá jízda je jen po dálnici. Je zde i úsek mimo dálnici a ten jste absolvoval jako všichni. Video záznam je možné reklamovat, pokud je vadný. Může se stát, že nastala chyba na záznamovém zařízení. Manuální řazení u řidiče, který s tímto nemá zkušenost u tohoto vozu je riziko vedoucí poškození převodovky a my bychom rádi aby vozidla fungovala co nejdéle a mohli si je tak vyzkoušet všichni zájemci.
SUPERSPORTPRETEBA.eu

7. 7. 2016
Zita77

Nepacilo sa mi, ze sa nedalo spravit video z jazdy lebo mali malo kariert. …ale aj to sa stava, vedeli by sme to skor doniesli by sme si vlastnu

16. 8. 2015
Patres787

Inštruktor nebol nejako komunikatívny podla mna by mal ludi s nadšením usadit aby mali zažitok pokial možno čo največší, nie len tu je smerovka nudnym tonom a otocena hlava.. Tak isto mi zasahoval do radenia rychlosti obcas a mal som zakazane podradovat.. Tym padom som si moc to zrychlovanie neuzil ked ze som si nemohol prudko podradit a uzit si ten vykon ktory to auto dava az vo vysokych otackach ale radilo zamna auto ktore zrychlovalo vecsinou na vysom stupni od nizkych otacok cize tak trochu pomali. Na druhej strane som privital ze mi instruktor nekecal akou rychlostou mam ist tak ze to ocenujem , tak ze dojem taky zmiesany 50:50 , najviac mi vadilo ze som si nemohol sam radit a drzat vytoceny motor aby mi poskytoval svoj maximalny vykon lebo obcas moje auto islo lepsie ako to ferrari . Tak isto som mal velky problem sa spojit a dohodnut termin , casto krat nik nebral telefon musel to zamna riesit uz zlavomat. Potom uz bola komunikacia dobra

Vyjadrenie partnera
RACING MOTORS Pred 7 rokmi

Děkujeme za připomínku. Je třeba zdůraznit, že se nejedná o jízdu na závodním okruhu, kde se vozidla testují na plný výkon. Jde o to se svézt a okusit vozidlo, které si jen tak nekoupíte nebo běžně nepůjčíte. Dále je třeba zmínit, že 99% zákazníků nemá s řízením takovýchto vozidel zkušenosti a jejich ovladatelnost je značně odlišná od běžných vozidel. Proto je třeba, aby instruktor značně korigoval jízdu. I řazení pod volantem má svá specifika a pokud řidič nemá s tímto zkušenost, může to lehce ovlivnit funkčnost převodovky. Dále dbáme o bezpečnost zákazníků, instruktora a ostatních účastníků provozu.

11. 8. 2014
Mária

čistý čas jazdy bol len 15 minút

24. 7. 2014
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.