Kategória

Stretch, s.r.o.

4,2 / 5 (91 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „začala by som našim menším problémom s doladením termínu nakoľko sme dochádzali z ďaleka, avšak pracovníčka sa nám prostredníctvom emailu veľmi ochotne a milo ponúkla pomôcť začo sme jej veľmi vďační a týmto pozdravujem a ďakujem ešte raz. no a samotnú jazdu hodnotím na 1*** nakoľko som o nej od priateľa, ktorý ju absolvoval, počúvala ešte ďalšie dva týždne. musíte zažiť aby ste pochopili, odporúčam a ja už asi viem aký darček dostane priateľ každoročne :))“

Jedinečná možnosť vyskúšať si autá snov. Konečne si môžete splniť svoj sen a riadiť super rýchle športové autá.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Zábava a voľný čas, Adrenalínové zážitky, Auto-moto zážitky

Hodnotenie podniku Stretch, s.r.o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jurkacek

Vsetko zle.Podvod .Zo zaplatenej pol hodiny bolo 15 min a z 30 km necelych mozno 15 km.Nekonecne cakanie k tomu.Mate stastie, ze som sa to dozvdel az na druhy den.

Vyjadrenie partnera
Stretch, s.r.o. Pred 4 dňami

Dobrý den,

čas je pouze orientační a všichni zákazníci jezdí stejnou trasu, která je pevně dána a odpovídá stanoveným km.

12. 10. 2016
Užitočné? Áno
Maja

začala by som našim menším problémom s doladením termínu nakoľko sme dochádzali z ďaleka, avšak pracovníčka sa nám prostredníctvom emailu veľmi ochotne a milo ponúkla pomôcť začo sme jej veľmi vďační a týmto pozdravujem a ďakujem ešte raz. no a samotnú jazdu hodnotím na 1*** nakoľko som o nej od priateľa, ktorý ju absolvoval, počúvala ešte ďalšie dva týždne. musíte zažiť aby ste pochopili, odporúčam a ja už asi viem aký darček dostane priateľ každoročne :))

11. 10. 2016
Užitočné? Áno
Kristína

Kúpila som to priateľovi na narodeniny, pretože o tom sníval. Autá boli krásne, rýchle a jazdu si užil. Môžem len odporučiť. :)

Občas by mohli byť inštruktori milší a cena za video nebola 11€ ale pýtali 15€. Našťastie sme sa dohodli a nechali to na 11€.

Vyjadrenie partnera
Stretch, s.r.o. Pred 4 dňami

Dobrý den,

co se týče ceny za video, tak kolegové nyní na místě poskytují karty o kapacitě 8GB. Dříve byla kapacita 4 GB za 11 EUR. Tyto karty už nemáme k dispozici. Tedy cena byla upravena v průběhu sezóny, ale z důvodu větší kapacity MicroSD karty.

21. 9. 2016
Užitočné? Áno
Jakub

Prístup, autá, cena

Dal som si spraviť videozáznam na kameru z jazdy. Nahrávka z vnútra autá bola o ničom. Bez zvuku a zle namierená, takže bolo vidieť mi iba hlavu operadlo a trosku volantu.

Vyjadrenie partnera
Stretch, s.r.o. Pred 4 dňami

Dobrý den,
záznam je možné reklamovat. Více emailem. Děkujeme

20. 9. 2016
Užitočné? Áno
Nikoleta

Pri platení poplatku za benzín si vypýtali nadštandardnú prirážku a to poistenie zodpovednosti, ktoré je pri tom zahrnuté v cene voucher-u. Znamená to, že berú na seba všetku zodpovednosť ak sa niečo stane s vozidlom OKREM poškodených pneumatík a diskov (čo je na našich cestách dosť pravdepodobné, že sa také niečo stať môže). Ďalej trasa mala byt 32 KM a trvať mala 30 minút. JAZDA TRVALA 15 minút s tým, že to bol "okruh". Organizácia tiež nebola ich silná stránka.
Určite by som voucher znovu nezakúpil.

Vyjadrenie partnera
Stretch, s.r.o. Pred 2 mesiacmi

Dobrý den. Připojištění je pouze doplňková služba a v žádném případě není povinná a na každého zákazníka se vztahuje standardní pojištění. Čas jízdy je pouze orientační a jde především o stanovené km, které jsou stejné pro každého.

7. 9. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (28)