Kategória

PA—NG WELLNESS SYSTEM

4,7 / 5 (70 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „pacilo sa nam tam“

Dnes zatvorené Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky PA—NG WELLNESS SYSTEM

Hodnotenie podniku PA—NG WELLNESS SYSTEM

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,7/5 podľa 70 hodnotenia
Zuzana

pacilo sa nam tam

12. 7. 2012
Užitočné? Áno
Patrícia

Pre cloveka ktory chce relax a pohodu to velmi nie je – okrem dospelych su tam casto aj deti ktore zvyknu byt dost hlucne. Ak vam to neprekaza, tak este druha neprijemnost – v jaskyni je celkovo chladnejsie a lehatka su len z takej tensej sietoviny. Aj ked sice daju deku, tak ta je len z vrcu tela a na chrbat dost tiahne.
Inak ziadne vyhrady nemam.

29. 6. 2012
Užitočné? Áno
Katka

Maximálna spokojnosť 1***, soľnú jaskyňu navštevujeme pravidelne a všetkým ju vrelo doporučujem(e), príjemné prostredie, úžasný relax na pohodlnom lehátku v jaskyni… proste všetko super! katka

19. 6. 2012
Užitočné? Áno
Enikő

Boli sme celá rodinka maximálne spokojní. Neopísateľná bola atmosféra, ktorú jaskyňa poskytovala. Príjemný oddych, relaxácia a okrem toho aj blahodarné účinky na zdravie. Tohto času sme si aj my zakúpili soľnú lampu, ktorú pravidelne používame. Za tento dobrý nápad a možnosť zúčastniť sa Vám patrí naša vďaka.

9. 5. 2012
Užitočné? Áno
Alena

My sme tam chodili skoro celá rodina, páčilo sa nám všetkým aj 9-ročnej dcére, ktorá sa tam pohrala s hračkami a soľou. My dospeláci sme si tam oddýchli pri príjemnej hudbe. Odporúčam každému uponáhľanému človeku, ktorý chce niečo urobiť pre svoje zdravie.

2. 2. 2012
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (3)