Hodnotenie podniku  Mairon SK

3,0/5 (78 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Peter

Veľmi nízka kvalita fotiek

17. 12. 2014
Peter

Prekažalo mi takmer všetko , od problemov s dorucenim , cez kvalitu fotografií az po ich orezanie…

10. 1. 2013
Katarina

toto bol jednoznacne najhorsi voucher aky som kedy kupila..fotografie boli v otrasnej kvalite, neboli dodane nacas !

8. 11. 2012
Lukáš

Nízka kvalita fotiek, dlhý čas dodania

31. 7. 2012
Veronika

No vcelku dobre, az nato, ze na niekotrych fotkach nemam hlavu ale dole mam cierny pasik.

23. 7. 2012
Jana

Fotky som si objednala koncom januara, prisli konecne viac ako o mesiac a pol neskor a to len jedna objednavka, a to uz po mojich 3 telefonatoch. Odvtedy cakam na druhu zasa som volala 3× a stale mi nic neprislo…
Takze som totalne nespokojna so spolupracou spolocnostou MAIRON zo Ziliny.

17. 4. 2012
Miriam

Do dnesneho dna – 16.4. este fotky stale nemame, po asi 3 telefonatoch, kde sa nam stale ospravedlnuju, ze toho mali vela a ze urcite fotky dostaneme, len s meskanim…mozno keby dali aspon nejaku info na ich stranku, ze mali problemy s papierom, tak budu zasielky meskat, tak by to bolo ine…ja uz ani neverim, ze nam tie fotky pridu

16. 4. 2012
Monika

Nepáčila sa mi kvalita fotiek (farba – boli tmavé), papier – neni to foto papier a ešte boli poorezávané hlavy a podobne – katastrofa

16. 4. 2012
Martin

Dobrý deň prajem,
Písal som Vám už ohľadom toho (spokojnosť s akciou: vyrobenie 56 fotografií) e‑mail, na ktorý som však zatiaľ nedostal odpoveď.
3 z 4 kupónov , ktoré som zakúpil (1 kupón som daroval) vraj spoločnosť neeviduje a preto ju žiadam o vrátenie peňazí, čoho som sa zatiaľ nedočkal. Opakovane som ich urgoval, už je tomu vyše mesiac. Ďakujem za radu ako ďalej postupovať, prípadne za pomoc s vymáhaním mojej pohľadávky.
Som sklamaný, ako z absolútnej ignorancie zo strany spoločnosti Mairon, ktorej ste sprostredkovali hádam tisíc klientov, ako aj z nedostatočnej kvality preskúmania spoľahlivosti vybraného partnera pre sprostredkovanie obchodu z Vašej strany. Navyše 56 fotografií, na základe posledného kupónu, ktorý som daroval, bolo absolútne nekvalitne vytvorených, ktorých kvalita nemá nič spoločné s očakávanou snahou o dobre vykonanú prácu, je to absolútne odfláknuté a je vidieť, že firma Vás využila len na oklamanie ľudí (Vašich spokojných zákazníkov) a obrala ich o peniaze zavádzajúcou ponukou so skrytými poplatkami a nekvalitným vyhotovením predmetu kupónov.
Ďakujem pekne za súčinnosť.
S pozdravom
Ing. Martin Šereš, t.č.: 0902 254 795

16. 4. 2012
Daniela

zla kvalita papieru, tvrde ako pohladnica,
zle farby, zle orezane fotografie- zo spodu 1cm cierneho pasu a zvrchu zrezane.

15. 4. 2012
Vladus9

neodporúčam nikomu si vyvolať fotky u tejto firmy. Po mesiaci čakania sme museli my osobne ísť do danej firmy a zisťovať stav našej objednávky. Po niekoľkých telefonátoch sa im už potom uráčilo fotky vyvolať. Ale fotky boli hroznej kvality, neboli vytlačené na normálnom foto papieri a boli také rozmazané, flakaté, zle orezané a ešte nám ich dali len do gumičky a neráčilo sa im ich dať do obálky. Proste neodporúčam už túto firmu dávať do zlavomatu, lebo je to hanba. Boli sme dosť sklamaní.

15. 4. 2012
Dadulik1

mám zaplatené fotky ktoré som do dnešného dňa nedostala a ked som ich oslovila aspon 4× ani tak sa mi neozvali .

15. 4. 2012
Toby

kvalita fotiek bola slaba, druhy kupon uplatnila moja sestra, zaplatila postovne a dodnes nema fotky ani postovne (uz to s vami riesim)
celkovo neodporucam, ani kvalitu, ani pristup.

10. 4. 2012
ZAhušťovadlo

Príšerná kvalita „fotografií“, nekonečné čakanie a žiadna oficiálna otváracia doba. Nabudúce prosím varovať, že nejde o „fotografie“, ale o potlač tvrdého papiera.

3. 4. 2012
Richard

dodacia lehota, komunikácia, kvalita – úplne zle!!

21. 3. 2012
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.