Hodnotenie podniku  Športové centrum Dúbravka

4,6/5 (3 538 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

Veľmi zlá poloha a dostupnosť
Skrátili nám minuty hry kvôli tomu, že sme ich nevedeli nájsť a prišli sme o 5 minút neskôr
Len dve dráhy
Doplácali sme ešte aj za topánky
Na to, že to je ponuka cez Zlavomat, absolútne nič mi na tom neprišlo výhodné ani trochu nemám pocit, že by som ušetrila. Na to, čo bolo ponúknuté, že to práveže veľmi drahé! Celé zle

30. 1. 2019
Jarmila

Voucher nam prepadol, nebolo mozne presunut.

18. 12. 2017
Pavol

Nevyuzil som voucher, neochota dohodnut sa na predlzeni vyuzitia kuponu

Vyjadrenie partnera
Športové centrum Dúbravka Pred 6 rokmi

Dobrý deň pán V..,

kupón ktorý ste u nás zakúpili mal platnosť 91 dní. Domnievame sa, že toto obdobie je dostatočné na to aby ste boli schopný kupón využiť. Podmienky uplatnenia ste si mohli preštudovať pred zakúpením, kde sa jasne uvádza " PRE ZACHOVANIE GARANCIE POSKYTNUTIA SLUZBY JE NUTNA REZERVACIA NAJNESKOR 30 DNI PRED KONCOM PLATNOSTI."
Rezervácia od Vás bola uskutočnená 5 dní pred koncom platnosti. Aj napriek nedodržaniu podmienok z Vašej strany sme Vám volný termín našli, rezerváciu urobili a Vy ste sa na Vami rezervovaný termín nedostavili. Domnievame sa, že k pochybeniu z našej strany nedošlo a preto Váš komentár považujeme za neopodstatnený.

S pozdravom
Bowlingbar

Hodnotená ponuka: Bowling na 1 hodinu pre partiu
2. 7. 2015
Katrinak

Pristup uz len autom. Kolkarske gule stare, doskriabane, zlyhavala aj technika, napr. 4hody za sebov, spare neuznalo, atd. Obsluha bola v poriadku

27. 8. 2014
Daniela

2× sa pokazil pristroj na podavanie bowlingovych guli, po 2. poruche nas poslali domov, okrem toho je tam dosť kriva draha

23. 7. 2013
Misosasky

Podnik bol na slušnej úrovni s tradičným „krčmovým bowlingom“ (myslené v tom najpozitívnejšom slovazmysle). Príjemná obsluha.

Negatívum je zlá poloha – podnik je umiestnený v odľahlej oblasti Bratislavy a cesta k nemu je veľmi slabo vyznačená. Ďalšia vec je slabší výber nápojov – čapovaná kofola je už v slovenských podnikoch považovaná za nevyhnutnosť.

Najväčšie negatívum vidím v akcii, v ktorej nebolo jasne označené, kedy daná akcia platí a doplácať si 2,8€ (lebo bol víkend) nebolo jednoduché pre neinformovaného človeka.

15. 4. 2013
Ejem

Kupon bol zakupeny v januari a kedze sa zmenila akcia tak sme museli doplatit lebo kupon plati len cez tyzden a nie cez vikend!!!

12. 3. 2013
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.