Hodnotenie podniku  Slovenský aeroklub Očová

4,8/5 (331 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Nika

Nádherné výhľady

Absolútne ale absolútne pokazeny zážitok. Protivny pilot. Žiadny zmysel pre humor. Žiadne pilotovanie na skúšku nebolo. Žiadna krátka inštruktáž pred letom. Pilot meskal 30minut na dohodnutý termín. Bol hladný a podráždený. Mali sme mať 60minutovy let, leteli sme len 50minut, nedostali sme žiadne sluchátka, strašný hluk!!! Uši boleli, hlava bolela z toho neznesiteľného hluku, nevedeli sme komunikovať navzájom, nevedeli sme kde sa nachádzame, mobil na kolene a otvorena mapa, viacej sme sa orientovali na mape ako pozerali von oknom. Chýbal mi trosku obkec že čo vidíme na ľavo/ na pravo. Mrzí ma to, vyhodené peniaze. Bol to darček k maminej 50tke. Napriek tomu, že nebolo vhodné počasie podľa pilota na lietanie, museli sme letieť lebo už natankoval. Absolútne neodborny prístup. Prišlo mi to, ako keby nemal kto s nami letieť, tak na poslednú chvíľu stiahli prvého „Jožka Mrkvicku“ od piva z krčmy. Mrzí ma tento komentár, ale naozaj ma tento zážitok nahneval.

Vyjadrenie partnera
Slovenský aeroklub Očová Pred 2 rokmi

Dobrý deň

Je mi veľmi ľúto, ak ste mali s pilotom takýto nepríjemný zážitok. Mohli by ste mi dať informáciu kedy presne ste leteli, aby som si vedel pozrieť o ktorého pilota sa jednalo?

Mali sme totiž v poslednej dobe jedného pilota ako záskok a nerád by som bol, aby sa to opakovalo :-(. Obvykle naši piloti bývajú veľmi pozitívne hodnotený.

Na revanš Vám ponúkam možnosť zopakovať si let tak ako má byť, so skúškou pilotovania, sluchátkami a výkladom s iným pilotom, ktorý mal doteraz iba pozitívne hodnotenia :-) .

Podľa času letu budem mať na Vás kontakt, prípadne mi napíšte priamo na rezervacie@aeroklub-ocova.sk.

Ešte raz sa ospravedlňujem a prajem pekný deň

22. 6. 2019
Marian

Vyhlad

Nie prilis ochotny personal (osobitne nie k ludom z BA). Okrem toho sa ani nespytal, aky typ kuponu mame a namiesto pilotovania nam urobil vyhliadkovy let. Pri tom hluku v kabine sa na to ale pocas letu nedalo upozornit.

Vyjadrenie partnera
Slovenský aeroklub Očová Pred 5 rokmi

Dobrý deň

Mohli by ste mi dať vedieť presný termín letu, aby som vedel o ktorého pilota sa jednalo? Nerád by som, aby sa podobný problém opakoval...

Ďakujem

20. 6. 2016
Jaroslav

12 hodin pred dohodnutym terminom mi oznamili ze let sa nebude konat. Nakolko to bol darcek pre dceru k 25 narodeninam dohodli sme sa na vrateni platby. Do dnesneho dna som peniaze nazad nedostal. Nespokojny:@

7. 11. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.