FotoMagica

4,4 / 5 (112 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „:-) vsetko“

Systém FotoMagica je prevádzkovaný spoločnosťou Activ Agency s r. o. .Spoločnosť Activ Agency s.r.o. je stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2003. Activ Agency s.r.o. ma výhradne slovenský kapitál. Disponuje profesionálnym technologickým vybavením renomovaných značiek. Odborní pracovníci vynakladajú maximálne úsilie, aby každý produkt, ktorý je zasielaný zákazníkovi, spĺňal vysoké normy.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

http://www.fotomagica.sk
info@fotomagica.sk

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Tovar, Dom a záhrada, Tlač fotografií, Bytové doplnky, Design

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku FotoMagica

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Ing. Monika

:-) vsetko

16. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Martin

Nič

Hrozný systém – potreba inštalovať aplikáciu firmy FotoMagica len preto, aby som nahral 3 fotografie na internet. Nebolo možné vytvoriť jednu objednávku, kde budú 3 kupóny, tak som musel vypĺňať tri objednávky. Na maily odpovedal vždy iný človek, takže som musel každý raz vysvetlovať v čom je problém. Na moje otázky mi neodpovedali priamo, ale napríklad tým, že na webe je uvedené, že dodacia lehota je 10 dní. Ja som však chcel vedieť kedy mi bude balík doručený. Väčšina iných spoločností informuje o odoslaní objednávky a pošle číslo pre sledovanie balíka.

Vyjadrenie partnera
FotoMagica Pred rokom

Tovar je vyrábaný na základe požiadavky spotrebiteľa, čiže sa nedá presne vopred stanoviť, v ktorý deň bude zásielka odoslaná - nejedná sa iba o zabalenie tovaru ako pri "väčšine iných spoločnosti " - webshopov s klasickým tovarom.

7. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Mail

Rychlost, kvalita, komunikacia

16. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Marta

obrazy sú pekné

prekážalo mi že je potrebné si ich osobne vyzdvihnúť na pobočke v Nitre, kde je len obmedzená dobu na ich vyzdvihnutie, nedá sa komunikovať s obchodom telefonicky a dosť dlho trvala výroba obrazov

Vyjadrenie partnera
FotoMagica Pred 2 rokmi

Produkty doručujeme kuriérskou spoločnosťou UPS, pri objednávaní je potrebné zvoliť si túto možnosť. Osobné vyzdvihovanie objednávok je iba alternatívou .

4. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Docar

Spracovanie fotoknihy a rýchlosť vybavenia objednávky.

21. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (18)