INTERKLINIK - centrum zdravia a krásy

4,3 / 5 (16 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Maximálne profesionálny prístup personálu, pani doktorka bola veľmi milá. Ďakujem“

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku INTERKLINIK - centrum zdravia a krásy

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Ľubica
20. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
K

V ponuke je uvedený celodenný vstup do wellness centra.
Nikde v ponuke nie je uvedené, že bazén a sauny nie sú súčasťou SPAKLINIK, ale na úplne inom poschodí, kam sa zo SPAKLINIK dostanete iba zakódovaným služobným výťahom. Z organizačného a informačného hľadiska toto považujem za nezvládnuté, absolútne nekomfortné a v zásade obmedzujúce…
Dostanete jednorázovú vstupku, ktorú pri príchode služ. výťahom k bazénu odovzdáte barmanovi. Takže ak sa objednáte na masáž uprostred dňa, musíte si ju od barmana vypýtať späť a dohodnúť sa s ním, aby ste sa mohli po masáži prísť znovu okúpať či vysaunovať.
Ďalej v ponuke celodenného wellnessu uvádzate ovocné občerstvenie počas dňa, limonáda atď. Túto ponuku osvieženia však bolo možné využiť len dole v SPAKLINIK, kde vlastne bola len 30 minútová procedúra (masáž), v praxi to znamenalo, že by sme kvôli každej bobule hrozna, príp. poháru limonády či čaju museli chodiť hore dolu služobným výťahom od bazéna a sauny do SPAKLINIK…našťastie bol pri bazéne bar, kde sa dali kúpiť aspoň nápoje.
PS: podľa recepčnej SPAKLINIK mala byť masáž celotelová, no dostali sme len masáž chrbta a rúk :o Na záver musím však dodať, odhliadnuc od na prvý pohľad úžasnej ponuky, že samotný bazén aj saunový svet bol výborný, no celkový dojem pokazila práve Vaša ponuka, ktorá bola zavádzajúca a klamlivá.
Ponuku sme kupovali s tým, že ideme na celý deň zrelaxovať do wellnes centra s ovocným občerstvením, nápojmi počas celého dňa. Žiaľ to nie je reálne, keďže v priestoroch welnesscentra nie je reštaurácia a vlastne ani len to občerstvenie k dispozícii ..... keďže gro času (dňa) strávite (teda plánujete stráviť) práve pri bazéne a v saunovom svete. ( nie v služobnom výťahu, v šatni neustálym prezliekaním, aby ste sa mohli v priebehu dňa úplne mimo už aj tak rozdeleného wellnes (ne)centra, najesť). Takže o relaxe či komforte nie je možné hovoriť.

13. 9. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Iva

Tyden pred testem potravinovej intolerancie mi byla zjistena celiakie nejvyssiho stupne, z tohoto testu mi vsak vysla pouze stredni intolerance na lepok… Nechapu.

13. 6. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Pobezalova

veľmi príjemná konzultujúca lekárka

20. 5. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Linda

Maximálne profesionálny prístup personálu, pani doktorka bola veľmi milá. Ďakujem

10. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (0)