Tváre Zlavomat.sk

HR | Obchod | Produkt a design

Aleš Mlátilík

CEO

Čísla, inovácie a veselý úsmev. To je náš výkonný riaditeľ, sympaťák Aleš. Pozoruhodný je najmä jeho nezmysel pre orientáciu. Aleš sa vie stratiť aj vo svojom rodnom meste a preto sú jeho obľúbené písmenká GPS. Miluje hokej, najradšej pije Bloody Mary a Slovensko mu učarovalo aj tatranskými šúľancami so strúhankou.

HR

Nina Valíčková

HR Manager

Naše HR zlatíčko, ktoré nešetrí úsmevom a pozitívnym prístupom. Dá sa na ňu spoľahnúť v každom smere a multitasking, pohovory a iné administratívne papierovačky má jednoducho v malíčku. Svoje tanečné črievičky vymenila za relaxačnú tvorbu keramiky a tréning vo fitku. Ninka miluje kapustnicu a okrem životopisov, dočíta do konca už iba romány od Dana Browna.

Romana Hýlová

HR Specialist

Romanka je naša šikovná HR posila, ktorá má vďaka štúdiu psychológie problémy zamestnancov v malíčku. Okrem psychológie je však aj veľký fanúšik histórie, cestovania a kvalitných filmov. Pravou formou relaxu je pre ňu počúvanie (najmä) klasickej hudby a nikdy nepohrdne porciou lahodnej talianskej kuchyne.

Mrknúť na voľné stoličky

Obchod

Erik Richnák

Sales Director

Erik je dobrodruh a má rád dobré víno. Ak práve necestuje alebo nešportuje, tak si rád vychutnáva príjemné chvíle relaxu a nič nerobenia vo svojej záhrade alebo s priateľmi pri víne. Cestovanie je neoddeliteľnou súčasťou jeho života a to pracovného, a aj súkromného. Zatúlal sa nám už do Nepálu, Mexika, Nikaragui, no nepohrdne ani poriadnym euro city breakom. Miluje zaujímavé, kreatívne jedlá, no jeho srdcovkou je, podľa jeho slov: “gastronomické barbarstvo” – vyprážaný syr. Jeho idolmi sú Steve Jobs i Old Shatterhand – súdime podľa jabĺk i starej Mayovky, čo má na stole.

Karin Hurtaud

Area Manager Východ

Obchodný tím na východe vedie temperamentná Karin! Je veľkým fanúšikom Marvel superhrdinov a sama ovláda bojové umenie Yoseikan budo. Je blázon do provensálskeho korenia i Provensálska ako takého. Najčastejšie ju nájdete v spoločnosti štyroch labiek. :)

Lucia Ďurková

Area Manager pre zahraničie

Oddaná svojej práci a rodine. Lucia vedie tím obchodných zástupcov zameraných na cestovanie v Strednej Európe, nešetrí konštruktívnou kritikou a učí sa vidieť život aj inak, ako len čierno-bielo. P.S. Čo Lucia nikdy neodmietne? Buchty na pare a puzzle – ale aspoň 1000 dielikov.

Tomáš Peterka

Area Manager Západ

Všade, kam ide, energia kráča s ním! Tomáš skoro nikdy neobsedí a k aktivite vedie aj svojich obchodných kolegov. Baterky si pravidelne dopĺňa všetkým sladkým a okrem ultramaratónov a otužovania je jeho najväčšou záľubou práve Zľavomat.

Mrknúť na voľné stoličky

Produkt a design

Ida Gregorová

Produktový Teamleader

Na tovare vládne naša Ida! Produktová teamleaderka presne vie, ako prácu skombinovať s výbornou náladou a vysokou profesionalitou. Všade s ňou kráča unikátny štýl a keď práve nerozhoduje o najnovších tovarových trendoch, čistí si myšlienky pri prechádzkach v prírode alebo zábavou s priateľmi. Miluje Stephena Kinga a tiež je veľkým fanúšikom seriálu Twin Peaks.

Matej Gašper

Produktový Teamleader

Pracovitý a vždy načas! Matej je už dlhé roky leader produktových špecialistov zo segmentu cestovanie, tie najlepšie pobyty a dovolenky pre našich zákazníkov má jednoducho v malíčku. Rád lyžuje, pláva, behá a zveľaďuje svoju záhradu. Jeho favoritom je pizza, no ako správny Slovák nepohrdne slovenskými špecialitami.

Mrknúť na voľné stoličky