Kategória

Tváre Zlavomat.sk

Aleš Mlátilík

Aleš Mlátilík

CEO

Čísla, inovácie a veselý úsmev. To je náš výkonný riaditeľ, sympaťák Aleš. Pozoruhodný je najmä jeho nezmysel pre orientáciu. Aleš sa vie stratiť aj vo svojom rodnom meste a preto sú jeho obľúbené písmenká GPS. Miluje hokej, najradšej pije Bloody Mary a Slovensko mu učarovalo aj tatranskými šúľancami so strúhankou.

Nina Valíčková

Nina Valíčková

HR Manager

Naše HR zlatíčko, ktoré nešetrí úsmevom a pozitívnym prístupom. Dá sa na ňu spoľahnúť v každom smere a multitasking, pohovory a iné administratívne papierovačky má jednoducho v malíčku. Svoje tanečné črievičky vymenila za relaxačnú tvorbu keramiky a tréning vo fitku. Ninka miluje kapustnicu a okrem životopisov, dočíta do konca už iba romány od Dana Browna.

Simona Adamovičová

Simona Adamovičová

Product Manager

Simona u nás vedie produktové oddelenie, ktoré tvoria tri základné zložky: tímy produktových špecialistov, kreatívy a podpory obchodných partnerov. Oddelenie sa stará nielen o obsahovú stránku celého nášho portálu, ale aj o zmluvnú a účtovnú agendu našich obchodných partnerov a o správnosť legislatívy jednotlivých obchodných procesov Zľavomatu.

Erik Richnák

Erik Richnák

Sales Director

Erik je dobrodruh a má rád dobré víno. Ak práve necestuje alebo nešportuje, tak si rád vychutnáva príjemné chvíle relaxu a nič nerobenia vo svojej záhrade alebo s priateľmi pri víne. Cestovanie je neoddeliteľnou súčasťou jeho života a to pracovného, a aj súkromného. Zatúlal sa nám už do Nepálu, Mexika, Nikaragui, no nepohrdne ani poriadnym euro city breakom. Miluje zaujímavé, kreatívne jedlá, no jeho srdcovkou je, podľa jeho slov: “gastronomické barbarstvo” – vyprážaný syr. Jeho idolmi sú Steve Jobs i Old Shatterhand – súdime podľa jabĺk i starej Mayovky, čo má na stole.

Róbert Komžík

Róbert Komžík

Sales Manager

Robo je životný optimista, ktorý je náročný nielen na seba, ale aj ľudí okolo seba. Medzi jeho najväčšie hobby patrí jeho rodina, relax v prírode i dobrá whisky. Robo nikdy neodmietne pozvanie na dobrý burger, no jeho skutočnou gastro láskou je rezeň s ryžou a kompótom. Je to jednoducho klasik! Ak nastane zombie apokalypsa, odporúčame vám, aby ste našli práve Roba. Ako milovník scifi a zombie hororov, bude pravdepodobne vedieť, ako túto, vôbec nie nereálnu situáciu, prežiť.