Kryolipolýza alebo ošetrenie LipoLaserom

56 zákazníkov

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (2)

Môžete využiť do 15. 12. 2013 (platí pre všetky varianty)

 • Je potrebné objednať sa vopred na tel.č.: 0915 397 416 alebo 0915 726 775, prípadne prostredníctvom e-mailu: zuzana.cambalova1@gmail.com.
 • Pri objednávaní zadajte číslo kupónu.
 • Zmena termínu je možná najneskôr 24 hod. vopred. Pri nedostavení sa na termín bez udania dôvodu, kupón prepadá.
 • Parkovanie zdarma pri salóne.
 • Priamo pri salóne je zastávka autobusov 78, 87.
99,00 € 7,99 €
99,00 € 7,99 €
Ukončené

Môžete využiť do 15. 12. 2013 (platí pre všetky varianty)

 • Je potrebné objednať sa vopred na tel.č.: 0915 397 416 alebo 0915 726 775, prípadne prostredníctvom e-mailu: zuzana.cambalova1@gmail.com.
 • Pri objednávaní zadajte číslo kupónu.
 • Zmena termínu je možná najneskôr 24 hod. vopred. Pri nedostavení sa na termín bez udania dôvodu, kupón prepadá.
 • Parkovanie zdarma pri salóne.
 • Priamo pri salóne je zastávka autobusov 78, 87.
198,00 € 14,99 €
198,00 € 14,99 €
Ukončené

Dajte tukom nemilosrdné kopačky. Už navždy. Kryolipolýza a lipolaser im chladne alebo naopak veľmi vrelo „vysvetlia“, že táto platonická láska nemá spoločnú budúcnosť.

Vyberte si z ponúkaných variantov

 • 2 nasatia kryolipolízy alebo 2 ošetrenia lipolaserom
 • 1 nasatie kryolipolízy alebo 1 ošetrenie lipolaserom

Ošetrenie LipoLaserom (30 minút)
LipoLaser vás zbaví tukových buniek aj v najproblematickejších partiách bez akejkoľvek námahy. Je to jednoduchá a efektívna neinvazívna metóda pre dosiahnutie vytúženej postavy.
Ošetrované partie: pás, stredná a spodná časť brucha, horná, stredná a dolná časť chrbta, ramená, zadok, stehná,  podpazušie, brada, lýtka.
LipoLaser poskytuje 2 – 9 cm stratu tukov, a to všetko bez chirurgického zákroku, bolesti alebo rozsiahleho zotavovania.

Procedúra ponúka tú najpríjemnejšiu formu redukcie tuku s okamžitými viditeľnými výsledkami. Výhodou laserového ošetrenia je, že pôsobí pozitívne aj na regeneráciu kože, zjemňuje celulitídu,  vypína kožu a zmierňuje strie. Ošetrenie je vysoko bezpečné, nepoškodzuje okolité tkanivo.
Viditeľný a trvalý úbytok tukových buniek zbadáte už po jedinom ošetrení. Pre kvalitu ošetrenia a odstránenie tuku je potrebné procedúru opakovať do 72 hodín od vykonania procedúry.

Kontraindikácie lipolaser: ochorenia srdca a tráviaceho systému, žalúdočné vredy, vysoký krvný tlak, cukrovka, tehotné a dojčiace ženy, pacienti s kovovými implantátmi a pooperačné stavy kratšie ako 3 mesiace.

Kryolipolýza (45 min.)
Za zložitým názvom sa skrýva účinná neinvazívna metóda, ktorá zmení vašu postavu na nepoznanie doslova za niekoľko minút.
Kryolipolýza odstraňuje tuk v konkrétnych problémových partiách. Špeciálna hlavica sa priloží na cieľovú oblasť a vákuovým podtlakom sa vtiahne dovnútra pokožka s prebytočným tukom. V aplikátore sú chladiace platničky, ktoré schladia tukové bunky teplotou až do –10˚C. Schladením sa tukové bunky poškodia a telo ich vylúči lymfatickým systémom.

Výsledkom je zníženie tuku v ošetrovanej oblasti už po 3 týždňoch, avšak celková redukcia tuku sa prejaví po 2 – 4 mesiacov po ošetrení. Väčšinou stačí jedno ošetrenie, najlepšie výsledky však dosiahnete po max. 2 – 3 ošetreniach.
Najlepšími kandidátmi na kryolipolýzu sú ľudia s tukom len na niektorých partiách, ktorí nechcú absolvovať liposukciu. Nie je určená ľuďom, ktorí potrebujú na úpravu svojej postavy úplne zmeniť jedálniček a celý životný štýl. Ošetrenia vykonáva skúsený kvalifikovaný a certifikovaný personál. 

Kvalitné služby a maximálnu starostlivosť o vzhľad vám zaručia odborníci v Salóne krásy Ina. Nájdete ho na Lotyšskej ulici v Bratislave. Salón ponúka ošetrenia pleti, kozmetiku, turbokryolipolýzu, omladzujúce kúry či rôzne druhy ošetrenia tela, všetko za pomoci najmodernejších prístrojov NORA, Accura či Presor-03.

Salón Ina

Zobraziť na mape
Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

2 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny

Dajte zážitkom tvar!

Zadarmo

Darčekový vzhľad na vytlačenie

Vytvorili sme pre vás viac ako 40 darčekových vzhľadov. Stačí si vybrať, vytlačiť a je to! Naviac všetky sa dajú doplniť vlastným venovaním či fotkou.

 

Prehliadnuť si darčekoví vzhľady

2,99 €

Darčekové balenie voucheru aj s doručením*

Nič neriešite, luxusný vzhľad je už pripravený. Ak chcete, pripíšte venovanie a my doručíme voucher v darčekovom balení kamkoľvek na Slovensku do 5 pracovných dní.

*Je možné objednať pri voucheroch s minimálnou platnosťou 1 mesiac.

Pozrieť si darčekové balenie

Neviete si rady s výberom darčeka?

Nechajte obdarovaného, aby si sám vybral, po čom jeho srdce túži. Otvorený darčekový poukaz vo veľkosti kreditnej karty je ideálnym spôsobom, ako venovať zážitok. Na zadnej strane obdarovaný nájde stierateľný kód, ktorý zadá na našom webe a môže okamžite nakupovať.

Darčekových poukazov v hodnotách 10,00 €, 20,00 €, 50,00 €, 100,00 € a 200,00 €

Chcem darčekový poukaz

Hodnotenie podniku Salón Ina

Hodnotenie podniku Salón Ina

3,8/5 (80 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
5 35
4 14
3 19
2 4
1 8
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.