39,99 eur za bieliace pásiky Crest na zuby na domáce použitie! Viac ako 30 miliónov spokojných zákazníkov po celom svete! Očarte žiarivo bielym úsmevom so zľavou 51%!

29 zákazníkov

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Môžete využiť do 31. 1. 2012

  • 1 kupón = 3D White PROFESSIONAL EFFECTS (najvyššie vybielenie, 20 pásikov na horné a 20 pásikov na dolné zuby) a zubná pasta 3D White Advanced Vivid 125 ml
  • Balíček si môžete objednať na stránke www.bieliacepasiky.sk/akcia-zlavomat.php, kde stačí vyplnit vaše dodacie údaje a kód kupónu
  • Poštovné je v cene kupónu
  • Počet kupónov nie je obmedzený
83,00 € 39,99 €
83,00 € 39,99 €
Ukončené

Dokonalý úsmev je to, čo poteší každého človeka. K perfektnému úsmevu ale bezpochyby patria aj krásne biele zuby. Pod ich vzhľad sa podpisuje množstvo faktorov. Od vychutnania si cigaretky, poobedňajšej kávičky, pohára červeného vínka k večeri, až po užívanie liekov. Aby ste mali krásne a žiarivo biele zuby, nepotrebujete zázrak s názvom retušovanie. Majte krásne biele zuby nielen na fotkách, zažite očarenie pravým holywoodskym úsmevom už dnes.

 

Jednoduché gélové bieliace pásiky použilo už viac ako 30 miliónov ľudí po celom svete. Prečo Crest bieliace pásiky (Crest whitestrips)? Pretože ich používanie je bezpečné, so skvelým výsledkom a jednoduché na používanie.

Bielenie zubov nebolo nikdy jednoduchšie! Ako to teda fuguje? Narozdiel od iných bieliacich produktov sa pásiky 3D White dostanú céz póry zubnej skloviny aj na menej dostupné miesta a vybielia tak zožltnuté mikročiastočky oveľa dôkladnejšie. Bieliace zubné pasty dokážu pomôcť len na povrchovej časti zubnej skloviny a nedosiahnu tak ani z polovice výsledky ako bieliace pásky.

Balíček obsahuje:

  • 3D White PROFESSIONAL EFFECTS (Najvyššie vybielenie), pred zľavou 69,99 eur
  • Zubná pasta 3D White Advanced Vivid 125 ml, pred zľavou 12,99 eur
Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

1 Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke
Kalkulácia ceny