Nakúpte darčeky do dnešnej polnoci, zaplaťte kartou a my vás odmeníme! Za nákup:

 • nad 40 € = získate odmenu 4 €
 • nad 90 € = získate odmenu 10 €
 • nad 190 € = získate odmenu 20 €

Odmenu v kreditoch vám pripíšeme už zajtra. Viac informácii a podmienky na magazin.zlavomat.sk

Zväčšenie a spevnenie poprsia bez chirurgického zákroku

4 zákazníci

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (2)

Môžete využiť do 14. 4. 2013 (platí pre všetky varianty)

Je potrebná rezervácia na tel. č.: 0915 397 416, prípadne prostredníctvom mailu na zuzana.cambalova1@gmail.com. Rezervovaný termín je možné zmeniť najneskôr 24 hod. vopred.

100,00 € 19,90 €
100,00 € 19,90 €
Ukončené

Môžete využiť do 14. 4. 2013 (platí pre všetky varianty)

Je potrebná rezervácia na tel. č.: 0915 397 416, prípadne prostredníctvom mailu na zuzana.cambalova1@gmail.com. Rezervovaný termín je možné zmeniť najneskôr 24 hod. vopred.

500,00 € 89,90 €
500,00 € 89,90 €
Ukončené

Šťastná žena je krásna žena. Túžba po spokojnosti s vlastným telom je prirodzenou vlastnosťou nás všetkých. Od jej vyplnenia sa odvíja každodenný život, nálada a hlavne to, ako vplývame na svoje okolie.
Symbolom ženskosti a materstva sú odpradávna krásne prsia. V dokonalých predstavách mnohých z nás často vyzerajú pevnevnejšie a väčšie. Čo tak premeniť predstavy na skutočnosť?

Salón krásy Ina vám prostredníctvom prístroja Breast LIFTING FOTON plus ukáže ako na to bez zbytočnej bolesti a chirurgických zákrokov. Tento multifunkčný malý zázrak spevňuje a zväčšuje poprsie až o jedno číslo, čo môže byť splneným želaním nejednej dámy.

Ako Breast LIFTING FOTON plus funguje?
Lifting poprsia so spevnením 3v1 trvá 25–30 minút.
Striedavým pôsobením podtlakovej a tlakovej fázy na podkožné väzivo sa stimuluje prekrvenie a lymfatický tok. Zároveň je podporená látková výmena v tkanivových bunkách a činnosť enzýmov, ktoré začnú produkovať viac kolagénu a elastínu. To sú látky, ktoré dodávajú prsnému podkožnému väzivu preukázateľne viac pružnosti, pevnosti a lepšie držanie.
Hlavným princípom je podtlaková masáž prsného tkaniva prebiehajúca v pulzoch (depresia/kompresia). Pri tejto masáži dochádza k prekrveniu tkaniva a prsnej žľazy a podpore tvorby ženského hormónu estrogén, ktorý má vplyv na zväčšenie objemu mliečnych žliaz v prsníku.
Vibrácie v niekoľkých úrovniach tvoria mechanickú zložku, ktorá zapríčiňuje, že tukové bunky ustupujú a naopak tvoria sa svalové bunky, čo má vplyv na napnutie pokožky a celkový tvar prsníka.
Treťou zložkou ošetrenia je LED terapia vlnovej dĺžky 650nm. Tá podporuje tvorbu podkožného kolagénu, čo následne vylepší vzhľad pokožky, jej napnutie a pevnosť.

Účinky:

 • Prekrvenie v podkoží v celej oblasti
 • Spevnenie ochabnutej svaloviny a väziva poprsia
 • Podpora tvorby nového kolagénu
 • Modelácia poprsia
 • Odstránenie celulitídy
 • Pozdvihnutie pŕs

Vyberte si z dvoch variantov kupónov:

 • 1 ošetrenie v dĺžke 30 min.
 • 5 ošetrení, každé v dĺžke 30 min.

Je potrebné počítat s opakovaním výkonu, a to podľa stavu prsníkov, odporúča sa 10 ošetrení v časovom rozmedzí 5 až 7 dní.
V salóne si môžete vymeniť kupón s 5 ošetreniami za permanentku. Tá má platnosť celý rok 2013. Pri 5 ošetreniach dochádza k redukcii a zjemneniu strií, spevnenie a zväčšenie pŕs o jednu, ale výnimočne aj o viac veľkostí.

Kontraindikácie:

 • tehotenstvo a kojenie
 • užívane liekov na vysoký krvný tlak
 • rakovina
 • trombóza
 • epilepsia
 • ochorenia kože
 • poranenia, otvorené rany, hnisavé stavy kože

Poprsie bude už po prvej procedúre spevnené a zmodelované ako po jemnom liftingu. Prístroj sa najčastejšie používa na spevnenie poprsia.

Salón krásy Ina
Garantom Salónu krásy Ina je odborný lekár, čo zaručuje absolútnu bezpečnosť a kvalitu služieb. Pdčiarkuje ju aj certifikovaný personál s dlhoročnými skúsenosťami. V príjemnom prostredí sa budete cítit ako princezné a odchádzať budete ako znovuzurodené. Salón Ina je dokonalým miestom pre vašu krásu a dokonalosť.

Prvotriedne služby a maximálnu starostlivosť o vzhľad vám zaručia šikovné ruky profesionálov. Salón Ina vám ponúka naozaj všetko. Ošetrenie pleti, kozmetiku, turbokryoli­polýzu, omladzujúce kúry či rôzne druhy ošetrenia tela, všetko za pomoci najmodernejších prístrojov NORA, Accura či Presor-03 sa stanú v okamihu službami, s ktorými budete kvitnúť do krásy.

Salón Ina

Zobraziť na mape
Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

2 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny