54 eur za originálne uchovanie najromantickejších chvíľ vďaka 90-minútovému párovému foteniu v profesionálnom foto štúdiu INSIGHT v Bratislave! Zvečnite svoju lásku na fotkách pod vedením fotografa Romana Plačintára so zľavou 78%!

16 zákazníkov

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Môžete využiť do 30. 6. 2012

  • Je potrebné objednať sa na konkrétny dátum na tel.č.: +421 9­03 434 127
  • Pri objednávaní zadajte číslo kupónu
  • V cene kupónu 15 spracovaných fotografií na DVD (každá ďalšia fotografia doplatok 5€/ks)
  • Možnosť profesionálneho makeupu a stylingu za doplatok 20€
250,00 € 54,00 €
250,00 € 54,00 €
Ukončené

Cvak, cvak, blesk, blesk… ešte sa trošku usmejte… ÁNO, teraz je to perfektné! A teraz mi do toho dajte ešte jeden krásne zamilovaný pohľad jeden druhému, presne tak, ako to viete len vy! Ešte jeden úsmev poprosím a bude to exkluzívne, priamo ako na červenom koberci!

Titulka časopisu, billboard vedľa cesty, reklama v televízii… aj vy často len tak kráčate mestom a uvažujete, akí sú všetci tí ľudia na pútačoch či v časopisoch krásni? Sú takí v skutočnosti alebo je to len fikcia dokonalej fotografie? Hm, mať tak možnosť postaviť sa raz na mólo či pred objektív profesionála a vyskúšať si to na vlastnej koži, to by bolo!

Najkrajšie chvíle sú tie, ktoré nám nadlho a častokrát aj na celý život uviaznu v pamäti… Či je to spoločná veľká láska, narodenie dieťatka, svadba alebo len spoločný život bok po boku milovaného človeka, to je to, čo nám dáva nádej do každého ďalšieho dňa. Ako si lepšie pripomenúť najkrajšie okamihy spoločného života ako krásnou fotografiou, ktorá zachytí práve tie najromantickejšie chvíle. Pripravte teraz vášmu milovanému či milovanej nezabudnuteľný zážitok aj vy! Prijmite neuveriteľne výhodné pozvanie na profesionálne párové fotenie v ateliéri INSIGHT v Bratislave pod vedením špičkového fotografa Romana Plačintára. Iba za 54 eur na vás teraz čaká zážitok, na ktorý budete vo dvojici spomínať pri pohľade na krásne fotky ešte veľmi dlho a neustále si ho pripomínať.

Stačí sa rozhodnúť a aj vy môžete so zľavou 78 % teraz zvečniť vašu lásku na 15tich profesionálne spracovaných fotografiách, ktoré dostanete pohodlne odovzdané na DVD nosiči, aby ste sa k nim mohli kedykoľvek vracať alebo ich použiť podľa vášho želania. Nemusíte mať ani vzhľad hviezdy z tituliek časopisov a môžete vyzerať skvele, stačí sa oddať skúseným rukám a profesionálnemu objektívu odborníka naslovovzatého.

Netreba sa ani špeciálne pripravovať, pokiaľ by ste radi doplnili vaše profesionálne fotky vo dvojici o dokonalý make-up či styling môžete využiť doplnkové líčenie a styling za doplatok 20 eur. A ak sa vám náhodou bude 15 profesionálnych záberov vašej lásky máliť, ani to nie je problémom, každý ďalší želaný záber môžete mať iba za 5 eur. Prekvapte partnera či partnerku a užite si profesionálny párový fotoshooting v trvaní 90 minút podľa vašich požiadaviek pod vedením fotografa Romana Plačintára so zľavou 78 % aj vy! Premeňte vaše najkrajšie momenty na hodnotné zábery, ktoré dostanú v okamihu punc krásy a originality!

Párové fotenie v profesionálnom ateliéri vám prináša štúdio INSIGHT, ktoré si najmä vďaka kvalite získalo dôveru už mnohých klientov. Štúdio patrí k popredným foto ateliérom na trhu a okrem profesionálneho fotografovania ponúka aj rozličné služby pre jednotlivcov či firmy, ako napr. výrobu krátkych filmov, reklamných spotov či záznamy svadieb. Zárukou spokojnosti a kvality záberov je profesionálny fotograf Roman Plačintár, ktorý sa fotografii venuje už viac ako 10 rokov. Práve pre Romana Plačintára nie je fotografovanie len prácou, ale hlavne túžbou a životným poslaním, ktorému sa celým srdcom venuje, čo potvrdzuje aj množstvo úspechov a tisícky nafotených fotografií. Preneste sa aj vy na chvíľu do sveta žiaru reflektorov v štúdiu INSIGHT na Hradskej ulici č. 3/B v Bratislave.

INSIGHT s.r.o.
Hradská 3/B, Bratislava

INSIGHT

Hradská 3/B, Bratislava

Zobraziť na mape
Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Ako uplatniť
  • Je potrebné objednať sa na konkrétny dátum na tel.č.: +421 9­03 434 127
  • Pri objednávaní zadajte číslo kupónu
  • V cene kupónu 15 spracovaných fotografií na DVD (každá ďalšia fotografia doplatok 5€/ks)
  • Možnosť profesionálneho makeupu a stylingu za doplatok 20€

Môžete využiť do 30. 6. 2012

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

3 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku INSIGHT s.r.o.

Hodnotenie podniku INSIGHT s.r.o.

4,0/5 (18 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
5 8
4 4
3 4
2 2
1 0
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.