4,99 eur za ZORBING pre 1 až 2 osoby. Napumpujte sa poriadnou dávkou adrenalínu a zažite kotúľanie vo veľkom štýle v Action Parku!

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Ukončené
4,99 €
389 zákazníkov

V cene:

Platí do:

31. 7. 2012

Podmienky uplatnenia:

  • Je potrebné objednať sa VOPRED počas pracovných dní na tel. č. 02 6252 8077 alebo cez víkendy a sviatky na tel. č. 0904 223 333
  • Pri uplatnení kupónu zadajte jeho číslo
  • 1 kupón je možné využiť na jazdu pre 1 až 2 osoby (vhodné pre dospelých aj deti)
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Action park

Schengenská, Bratislava

Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Túžite po niečom, čo váš tlak zdvihne na maximum, no na bungee jamping ani na tandemový zoskok si netrúfate? Ani nemusíte! Pokojne môžete ostať na zemi, no zároveň si vychutnať poriadnu zábavu a neuveriteľné množstvo adrenalínu v krvi, bez akýchkoľvek rizík.

Príďte sa doslova skotúľať z kopca! Pocit, ktorý ste istotne ešte nezažili, no nemusíte sa báť o svoju bezpečnosť – napríklad, že by sa vám neotvoril padák či podobné katastrofické scenáre. Vlezte do obrovskej nafukovacej gule, ktorá vás ochráni pred všetkými nárazmi, a užite si tú zábavu naplno!

Táto adrenalínová zábavka k nám prišla z Nového Zélandu a doslova motá hlavy aj žalúdky množstvu odvážlivcov. Do radov nadšencov zorbingu sa teraz za 4,99 eur môžete pridať i vy a navyše môžete vziať do gule ešte niekoho so sebou.

Zorb je približne 3,2 metra obrovská guľa a v jej vnútri je ešte jedna menšia, v ktorej vás bezpečne pripútajú, aby ste sa mohli bez úrazu kotúľať a kotúľať a kotúľať… Zorbing patrí medzi tie jemnejšie, no stále extrémne športy. To znamená, že je vhodný pre väčšinu ľudí a aj širšiu vekovú kategóriu. Príďte zažiť niečo nové a nevšedné.

Pripravte sa, a hlavne, ľudia so slabšími žalúdkami, nejedzte ťažké jedlá, ktoré by mohli napáchať škody pri vašom kotúľaní sa pri rýchlosti až 50 kilometrov za hodinu. Rotácia gule je síce 360 stupňov, guľa však rotuje cca každých 10 metrov, čo spôsobuje, že silnú rotáciu až tak nepociťujete, no istota je guľomet.

Zorbing je dostatočne bezpečný, takže sa nemusíte báť, že by ste si ublížili a vyškolený tím ľudí dá pozor, aby všetko prebehlo podľa plánu. Svah v areáli je na umelo vybudovanom kopci s výškou 7 m a dráha je 50 m dlhá.

Tak neváhajte a zažite Zorbing za cenu, ktorá sa neodmieta a s akciou až 50%. Zoberte partnera alebo rovno celú partiu a vyskúšajte si neopakovateľný pocit adrenalínu v krvi a nové skúsenosti. Okrem toho v ACTION PARKU nájdete množstvo zábavy, pri ktorej môžete prežiť svoj voľný čas. Vyberte sa na lanovú dráhu, buďte akční v paintbale alebo si skúste Offroad dráhu v bugine či štvorkolke! 

Príďte sa vyšantiť vo veľkom štýle!

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Je potrebné objednať sa VOPRED počas pracovných dní na tel. č. 02 6252 8077 alebo cez víkendy a sviatky na tel. č. 0904 223 333
  • Pri uplatnení kupónu zadajte jeho číslo
  • 1 kupón je možné využiť na jazdu pre 1 až 2 osoby (vhodné pre dospelých aj deti)

Hodnotenie podniku

4,3/5 (127 hodnotenie)
5 82
4 21
3 12
2 6
1 6

Všetky hodnotenia