LAST MINUTE: 379 eur za 8-dňový letecký zájazd do Turecka. SKVELÉ ubytovanie, piesočné pláže, EXOTIKA, žiadne starosti, iba šumenie tyrkysového stredozemného mora.

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
0 zákazníkov
už iba 32 ks
Ako premeniť voucher na darček?

Destinácia:

ALEX TOUR, s.r.o.

Vysoká 19, Bratislava

Balíčky (4)
  ·  Hotel Kleopatra Euro ***
Obdobie do 31. 5. 2012
Viac o balíčku 699,00 € 379,00 €
Viac o balíčku 699,00 € 299,00 €
  ·  May Garden Hotel ****
Obdobie do 31. 5. 2012
Viac o balíčku 799,00 € 459,00 €
Viac o balíčku 799,00 € 399,00 €

VYNIKAJÚCE ubytovanie v skvelých hoteloch, ALL INCLUSIVE, výborné služby, NAJKRAJŠIE slnečné PLÁŽE na svete…Dovolenka v Turecku!

Alanya je najvýchodnejším z obľúbených tureckých letovísk. V týchto miestach sa pohorie Taurus približuje k morskému brehu a vytvára tak neopakovateľné pozadie miestnym plážam.

V roku 44 p.n. I. daroval Alanyu Antonius Kleopatre ako svadobný dar. Dodnes návštevníkov očarúva tzv. Kleopatrina pláž, kde údajne najslávnejší milenecký pár staroveku trávil svoje medové týždne, svojou polohou a upravenosťou.

Alanya je rajom pre všetkých, ktorí radi nakupujú – obchody s najrozmanitejším tovarom (kožené výrobky, oblečenie, suveníry, zlato a pod.) nájdete prakticky všade. Vo väčšine obchodov sa zjednáva, pretože v typickom tureckom bazáre zjednávanie cien patrí k miestnym zvyklostiam.

Ubytovanie je zabezpečené v kvalitnom 3* hoteli Hotel KLEOPATRA EURO 3*** s polpenziou alebo hoteli May Garden 4**** s all inclusive. V cene kupónu sú zahrnuté okrem spiatočných leteniek aj ostatné letiskové a palivové poplatky (už aj zvýšené palivové príplatky), služby slovenského delegáta, ako aj poistenie voči insolventnosti cestovnej kancelárie.

Hotel Kleopatra Euro 3*

Hotel Kleopatra Euro 3* je hotel nachádzajúci sa pri známej Kleopatrinej pláži a 10 minút chôdze od centra mesta. Hotel ponúka recepciu, bar, bazén so slnečnou terasou. Je vhodný ako pre rodiny tak aj pre páry.  Nachádza sa v blízkosti centra Alanye, kde môžete navštíviť mnoho kultúrnych a historických pamiatok, využiť nespočetné množstvo nákupných možností a nekončiaci nočný život. Izby v hoteli Kleopatra Euro sú priestranné a majú jednoduché zariadenie, sú vybavené pracovným stolom, minibarom, klimatizáciou ( za poplatok), TV V kúpeľni sa nachádza aj sušič vlasov. Max. obsadenosť 3 osoby. Ubytovanie s polpenziou 379 eur, detská cena 299 eur.

May Garden Hotel 4* je veľmi kvalitný 4* hotel vyššej strednej kategórie, ktorý spĺňa všetky požiadavky Vašej spokojnej dovolenky. Hotel May Garden Resort je vhodný pre mladých ľudí aj pre rodiny s deťmi. Nachádza sa pri známej Kleopatrinej pláži a 10 minút chôdze od centra mesta. V roku 2005 bol rekonštruovaný. Pozostáva zo 6 blokov s 5 poschodiami, kde sú 3 reštaurácie (s vonkajším posedením v záhrade, vnútorná reštaurácia, a´la carte), niekoľko barov (pri bazéne, lobby bar, plážový, záhradný bar, cafe, snack bar), telefón a fax servis, práčovňa, kaderník, internet, doktor, 4 bazény (z toho 2 pre deti), šmykľavka. Klientom ponúka animácie, vodnú gymnastiku, šípky, plážový volejbal, turecké kúpele, saunu, masáže, biliard, fitnes centrum, vodné športy, detský klub, babysitting, mini disco. Ubytovanie je v dvojlôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek, ktoré sú vybavené klimatizáciou, balkónom/terasou, minibarom, telefónom, trezorom, wifi, SAT TV a kúpeľňou so sprchovým kútom/vaňou, WC a sušičom na vlasy. Ubytovanie s all inclusive 459 eur, detská cena 399 eur.

V cene zájazdu:

 • 7× ubytovanie pre jednu osobu v hoteli podľa výberu
 • Stravovanie: Hotel Kleopatra Euro 3* polpenzia, May Garden Hotel 4* all inclusive
 • Spiatočná letenka Bratislava – Antalya – Bratislava
 • Ostatné letiskové a palivové poplatky (už aj zvýšené palivové príplatky)
 • Služby slovenského delegáta
 • Poistenie voči insolventnosti cestovnej kancelárie

V cene nie je zahrnuté:

 • Povinný transfer z letiska Antalya do hotela a späť (15 € / jeden smer)
 • Cestovné poistenie: 2€/osoba/deň

ALEX TOUR sa môžete tešiť na plne zabezpečenú dovolenku. Okrem klasických pobytových zájazdov sa cestovná kancelária zameriava aj na krátkodobé výlety do metropol rôznych európskych krajín, ktoré zaiste chytia za srdce každého svetobežníka. Zároveň ponúka zájazdy aj do viacerých exotických destinácií, ktoré vyhovejú aj náročným zákazníkom. Počas takmer 20tich rokov na slovenskom trhu už tisícom z vás ALEX TOUR zabezpečila spokojný a zaslúžený oddych v atraktívnom prostredí letných prímorských stredísk či iných vyhľadávaných destináciách.

Tipy na voľný čas

Bratislavský hrad Bratislavský hrad

Dominantou hlavného mesta je Bratislavský hrad - známy od začiatku 10. storočia.  V druhej polovici 16. storočia, keď sa na 200 rokov stala Bratislava korunovačným mestom Uhorska, bol hrad sídlom panovníka. V korunovačnej veži boli uložené korunovačné klenoty uhorských král'ov.

Vojnový pamätník Slavín Vojnový pamätník Slavín

Pri návšteve hlavného mesta rozhodne nevynechajte pamätník sovietskych vojakov padlých počas druhej svetovej vojny na území západného Slovenska. Postavený bol v rokoch 1957 - 1960, v roku 1962 bol vyhlásený za kultúrnu pamiatku. Autorom vojnového pamätníka Slavín je slovenský sochár a architekt Ján Svetlík.

Bratislavská zoologická záhrada Bratislavská zoologická záhrada

Jednou z mnohých lákadiel v tejto zoo je 200 miliónov rokov stará druhuhorná rastlina Wollemi Pine. Návštevníci majú možnosť uvidieť viac ako sto zvierat a niekoľko stoviek exemplárov. Krásny pohľad sa vám naskytne pri pohľade na výbeh zebier a žiráf, antilop aj hrošíkov. Nezabudnuteľným zážitkom najmä pre deti je približne v strede umiestnený Dinopark.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Kalkulácia ceny
Ako uplatniť
 • Pred zakúpením zájazdu, vzhľadom na blízkosť termínu, je nutné si overiť voľné miesta na telefónnom čísle: 02–5441 0678
 • Zameniteľnosť kupónu najneskôr do 24 h. od zakúpenia zájazdu
 • Termín: od 3.6. do 10.6.2012
 • Ak idete s dieťaťom, kúpte mu variant s detskou cenou
 • Kupón platí pre jednu osobu
 • Pri rezervácií zadajte číslo kupónu, kontaktné údaje (meno, adresa, dátum narodenia a tel. kontakt)
 • V cene zájazdu:
 • 7× ubytovanie pre jednu osobu vo vybranom hoteli
 • Spiatočná letenka pre jednu osobu Bratislava – Antalya – Bratislava
 • Ostatné letiskové a palivové poplatky (už aj zvýšené palivové príplatky)
 • Služby slovenského delegáta
 • Poistenie voči insolventnosti cestovnej kancelárie
 • V cene nie je zahrnuté:
 • Povinný transfer z letiska Antalya do hotela a späť (15 € / jeden smer)
 • Cestovné poistenie: 2€/osoba/deň

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

1 Spýtajte sa nás na čokoľvek
ALEX TOUR, s.r.o.

Vysoká 19, Bratislava

Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Hodnotenie podniku

4,2/5 podľa 7 hodnotenia
Alaksa

Ponuka mi prišla veľmi vhod, lebo som sa práve rozhodol pre návštevu Ríma, kde som ešte nikdy nebol. Zľavomat má potešil v pravý čas. A túto ponuku som šíril aj medzi známymi.

16. 5. 2012

Všetky hodnotenia