Balíček na zoštíhlenie 3 v 1 (90 minút)

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Ukončené
19,90 €
46 zákazníkov

V cene:

Platí do:

30. 6. 2013

Podmienky uplatnenia:

  • Je potrebná rezervácia vopred na tel. č. 0917 298 702
  • Pri rezervácii zadajte číslo kupónu
  • Zoštíhľovací balíček 3 v 1 zahŕňa: ultrazvukovú kavitáciu 30 min.), rádiofrekvenciu (20 min.) a lymfodrenáž (40 min.)
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Medica Esthetic

Ulica Republiky 1055/4, Žilina

Radi by ste zmenšili obvod vašich problémových partií? Máte problém s celulitídou na miestach, ktoré by ste radi odhalili? Ak vás nebaví tráviť nekonečné hodiny vo fitnescentre a trápiť svoje kĺby a telo, vyformujte si postavičku ako lusk jednoducho a rýchlo.

Ošetrenie RelaxSlim je riešením, ako sa natrvalo zbaviť tukových vankúšikov bezbolestne a navyše s okamžitým účinkom! Úspešné sú najmä zákazníčky s konfekčnými veľkosťami L, XL, ktoré po prvých ošetreniach stratili na objeme 2–3,5 cm!

RelaxSlim zahŕňa 3 procedúry, vďaka ktorým sa zrelaxujete, zbavíte sa toxínov, nadbytočného tuku, celulitídy a vaša pokožka bude žiariť:

Ultrazvuková liposukcia (40 KHz) predstavuje maximálnu náhradu chirurgickej liposukcie. Bez bolesti a skalpelu je úbytok tukových vankúšikov zaručený. Ultrazvukové vlny narúšajú membrány tukových buniek a ich obsah sa odplavuje lymfatickým systémom. 

Rádiofrekvencia (40 KHz) teplom stimuluje tvorbu kolagénu v pokožke. Ochabnutá pokožka sa krásne vypne a spevnie. Ošetrenie zlepšuje prietok krvi a okysličenie v ošetrovanom mieste a tým redukuje tiež prejavy celulitídy.

Lymfodrenáž s infračerveným ohrevom na celé telo od klasickej lymfodrenáže účinnejšie odstraňuje celulitídu, zlepšuje sa vzhľad kože, zmenšuje obvod stehien, bokov, brucha, paží, taktiež sa spevňujú brušné svaly po pôrode.

Zoštíhľovací balíček 3 v 1 (celkom 90 minút) vám s atraktívnou zľavou 81 % ponúka dermatologický salón Medica Esthetic.

Salón nájdete na Ulici republiky č. 4 v Žiline. Skúsenosti špecialistov sú založené nielen na dlhodobej práci s rôznymi kozmetickými prístrojmi, ktoré sa radia medzi najúčinnejšie vo svete, ale aj samotným predajom zariadení. V salóne sa venujú estetickej dermatológii na všetkých stupňoch neinvazívneho ošetrenia. Od kozmetického poradenstva cez detoxikačné masáže, anticelulitídove zábaly až po ošetrenie kozmetickými prístrojmi E-light, Tripolar, Monopolar, vďaka ktorým sa bez námahy a bolesti dokážeme zbaviť nadbytočných kilogramov a celulitídy. 

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Je potrebná rezervácia vopred na tel. č. 0917 298 702
  • Pri rezervácii zadajte číslo kupónu
  • Zoštíhľovací balíček 3 v 1 zahŕňa: ultrazvukovú kavitáciu 30 min.), rádiofrekvenciu (20 min.) a lymfodrenáž (40 min.)