Celodenný vstup do Thermalparku v Dunajskej Strede

Túto ponuku už nie je možné kúpiť.

Termín:

V období od 3. 9. 2012 do 31. 12. 2012 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

V cene:

Podmienky uplatnenia:

  • Kupón uplatníte v pokladni Thermalparku pri vstupe
  • Cena kupónu je rovnaká pre deti aj dospelých
  • Otváracia doba: pondelok - nedeľa: 09:00 - 21:00, sauna: 17:00 - 20:00
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Destinácia:

THERMALPARK DS

Gabčíkovská cesta 237/38, Dunajská Streda

Dnes otvorené 9:00–21:00
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Zájdite si na ostrov, kde sa počľapkáte v liečivej termálnej vode, zašportujete v plaveckých bazénoch, uvoľníte v saunách a zažijete množstvo zábavy s vodnými atrakciami. Thermalpark v Dunajskej Strede víta návštevníkov túžiacich po oddychu v ktoromkoľvek počasí a období.

V Thermalparku sa využíva termálna voda z vrtu vyvierajúceho priamo pri Hoteli THERMALPARK ** v areáli vodného parku. Má vysoký obsah minerálov a na povrchu dosahuje teplotu až 57 °C. Vďaka týmto kvalitám priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo.

BAZÉNOVÝ SVET

Návštevníkom sú k dispozícii štyri vnútorné bazény a šesť vonkajších bazénov.

Vonkajšie bazény

Začiatkom hlavnej sezóny v roku 2012 sa dokončila rekonštrukcia a výstavba nových vonkajších bazénov. Vaše ratolesti poteší nová šmykľavka v strede detského bazéna. Starších návštevníkov čaká ozajstný relax v sedacej časti relaxačného bazéna s horúcou liečivou, vysoko mineralizovanou vodou. Pre kúpania chtivých, ktorí hľadajú vodnú zábavu, je v ponuke väčšiu časť relaxačného bazéna s početnými pestrými vodnými atrakciami.

Vonkajšie bazény sú otvorené do 15. septembra.

V blízkosti bazénov sa nachádza terasa s letným barom a pekným výhľadom na celé okolie.

Vnútorné bazény

Sú v prevádzke po celý rok. K dispozícii sú vám krytý wellness bazén, v ktorom nájdete vodné trysky, chrliče, vodné delá, perličkový kúpeľ a ďalšie vodné atrakcie. Vodný hríb uprostred bazénu je nekonečnou inšpiráciou pre detské hry. Malý krytý plavecký bazén je určený pre športuchtivých a je prepojený s vonkajšou časťou. Pre najmenších návštevníkov je určený malý krytý detský bazén.

Skutočným potešením pre telo ale aj pre dušu je bazén s termálnou vodou Rotunda. Bazén je rozdelený na 2 časti, na vonkajšiu a vnútornú a pri bazéne je špeciálne pohyblivé sedadlo (výťah) do vody pre osoby s invalidným vozíkom. Príjemne teplá minerálna voda v bazéne uľaví pri ťažkostiach s pohybovým ústrojenstvom. Vonkajšia časť vo večerných hodinách poskytuje krásny výhľad na hviezdu oblohu, zatiaľ čo je vám príjemne teplučko :)

WELLNESS OÁZA

Pre dokonalé uvoľnenie a možno aj zahriatie počas prichádzajúcej jesene a zimy je vám k dispozícii saunový svet s troma rôznymi druhmi sáun a s ochladzovacím bazénom. Ale aj morský kúpeľ, magnetoterapia BEMER alebo rôzne druhy masáží, ktoré ponúkajú skúsení maséri.

Celá budova wellness komplexu je bezbariérová.

Vstup do aquaparku pre 1 osobu  6.90€
Voľný vstup do sauny  4€
Cena po zľave  5.90€

Tipy na výlet

Žltý kaštieľ Žltý kaštieľ

V roku 1753 dal postaviť veszprémsky biskup Márton Bíró Padányi v mestskej časti Pókatelek pre svojho brata Istvána Bíroho priestrannú poschodovú kúriu s rozsiahlym statkom, neskorší Žltý kaštieľ. „Nášmu bratovi (..) sme postavili v časti Pókatelek (...) dôstojnú a veľmi priestrannú rezidenciu, ktorú zvonka zdobí biskup Szent Márton ( sv. Martin) a jeho presvedčivý portrét vytesaný do kameňa a ktorú skrášľujú prvky a ornamenty“ – sa uvádza v záveti o budove po smrti biskupa...

Vermesova vila Vermesova vila

Pôvodná budova vily bola pôvodne jednoúrovňovou prízemnou stavbou. Dal ju postaviť Ferenc Vermes statkár a dozorujúci sudca. V roku 1909 ju vtedajší vlastník zrekonšruoval. Dal pristaviť veže a vila získala dnešnú podobu. Počas 2. sv. vojny tu bolo Veliteľstvo nemeckej a neskôr ruskej armády. V šesťdesiatych a sedemdesiatych rokoch 20. storočia bola vila využívaná na záujmovú a krúžkovú činnosti detí a mládeže. V rokoch 1988 -2002 tu sídlilo vysunuté pracovisko Slovenskej národnej galérie. Od roku 2005 vilu vlastní Mesto Dunajská Streda a po prestavbe sa stala sídlom Galérie súčasných maďarských umelcov.

Thermal CORVINUS Veľký Meder Thermal CORVINUS Veľký Meder

Kúpalisko THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi srdečne očakáva návštevníkov v každom ročnom období  pestrou paletou služieb a deviatimi bazénmi s  teplotou vody od 25-37°C. Okrem kúpania sa, môžu návštevníci relaxovať pri animačných programoch, v oddychových priestoroch, sauna centre, welnes centre, soľnej bani, morskom kúpeli a občerstviť sa v reštauráciách i baroch.

Zobraziť tipy na mape

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Kupón uplatníte v pokladni Thermalparku pri vstupe
  • Cena kupónu je rovnaká pre deti aj dospelých
  • Otváracia doba: pondelok – nedeľa: 09:00 – 21:00, sauna: 17:00 – 20:00
THERMALPARK DS

Gabčíkovská cesta 237/38, Dunajská Streda

Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Hodnotenie podniku

Ivana

Veľmi pekné prostredie, príjemný personál, kvalitné služby i procedúry.

21. 5. 2016
Jozef

prostredie

18. 5. 2016
Rudolf

málo ľudí

20. 4. 2016
Angelika

príjemný oddych, množstvo vodných atrakcií v bazénoch, cez týždeň menej ľudí, čistota

11. 4. 2016
Marek

Prijemný relax, prostredie

7. 4. 2016
Ildiko

Všetko

6. 4. 2016
M

Správanie aj ochota personálu, vrátane kvality služieb.

Tým, že tam bolo strašne veľa návštevníkov, bol problém dostať sa k výrivkam vo vode a tiež k lehátkam na odpočívanie. Taktiež skrinky v šatniach - v suteréne (neviem či aj na prízemí) sú veľmi malé. V zimnom období, keď tam prídeme viac naobliekaní aj s taškou, je problém to tam všetko napratať.

3. 4. 2016
Z

Ano pacilo sa mi, bola som velmi spokojna so sluzbami. Ak bude v buducnosti este takato vyhodna ponuka, urcite si ju zakupim. :)

2. 4. 2016
Martina

Boli sme tam už viackrát a vždy sme boli spokojní. Odporúčam :)

30. 3. 2016
Ben8

Pacilo sa nam hlavne,ze nebolo moc ludi a tak sme si mohli vychutnat vsetky masazne prvky velnesu.

29. 3. 2016

Všetky hodnotenia