IMT Smile, Horkýže Slíže, Hex, Mária Čírová, Polemic, Fragile, Katka Knechtová, Peter Lipa, Peter Cmorík, Lukáš Adamec, Martin Chodúr, Pavol Hammel, Peter Janda a kopec ďalších na jednom pódiu...

Pozývame vás na narodeninový megakoncert Janka Lehotského.

Thuja smaragd alebo mix byliniek

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť pôvodnú ponuku

Variant:
Thuja Smaragd
Ukončené
1,20 €
85 zákazníkov

V cene variantu:

Platí do:

9. 11. 2012

Ako objednať tovar:

 • Odber možný priamo v Záhradníctve Emma v Moravanoch nad Váhom.
 • Je možné využiť služby kuriéra, podmienka je minimálny odber 10 ks Thuje smaragd, alebo 1x mix byliniek. Poplatok za kuriéra 6,50 eur.
 • Ako nakupovat?

  Ak chcete napr. kúpiť 34 Thuji s dopravou kurierom, kúpite si 1x  kupón v množstve 10 Thuji s kurierom, 2× kupón v množstve 10 (kurier sa platí len raz) a 4× kupón v množstve 1 Thuja.

  Pri doprave kuriérom je potrebné zaslat čísla kupónov a adresu doručenia na e-mail : igor.ceresnak@skalnicky.eu

Viac informácií ako objednať tovar

Kde uplatniť:

Niet nad to mať doma skutočný kúsok zelene. Využite super ponuku na nákup v Záhradníctve Emma už od 1,20 eura a zadovážte si krásne a nenáročné Thuje vhodné tak do veľkých záhrad, ako aj na balkón. Alebo patríte k vášnivým kuchárom a na čerstvé bylinky nedáte dopustiť? Aj pre vás má Záhradníctvo Emma vynikajúcu ponuku, ktorú vaša záhrada, balkón, no najmä kuchyňa ocení.

Objednať si môžete nasledovné rastliny:

* poplatok 6,50 eur za kuriérsku službu je jednorazový a pri objednaní viac ako 10 kusov sa nezvyšuje 

Thuja Smaragdová

Patrí medzi najobľúbenejšie ihličnany, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Svoju nádhernú smaragdovú farbu si uchováva aj v zimných mesiacoch. Neublíži jej ani tuhá zima. Extra hustú, strihanú rastlinu vo výške 30 cm a veku 2 rokov získate zasadenú v kontajneri s rozmermi 9 × 9 cm. 

Mix byliniek 

Bylinky zasadené v kontajneri s priemerom 13 cm sú vhodné na vysadenie do záhrad, ako aj na balkónové a okenné pestovanie. V mixe nájdete nasledovné bylinky

Pamajorán obyčajný – Oregáno

Bylinka, bez ktorej sa nezaobíde žiadne paradajkové jedlo, grécky šalát a samozrejme pizza. Vhodný je aj pri prechladnutí na kloktanie a proti kašľu.

Cesnak pažítkový - Pažítka

Bylinka, ktorá chlieb s maslom povýši na delikatesu. Hodí sa aj do omáčok, polievok a vlastne všade tam, kde sa hodí cibuľa.

Mäta banánová

Špeciálna odroda mäty so sladkastou vôňou banánov. Má oživujúce povzbudzujúce účinky. Pri žalúdočných ťažkostiach odbúrava kŕče, skoncuje s nadúvaním. V lete perfektne osvieži čaj s čerstvo natrhaných lístkov. Pre najlepšie osvieženie v lete si môžeme s mäty pripraviť aj osviežujúci kúpeľ.

Petržlen kučeravý

Asi najznámejšia korenina a bylinka vôbec, ktorá zvýrazňuje chuť všetkých jedál obsahujúcich koreňovú zeleninu.

Tymián obyčajný

Bylinka s nezameniteľnou vôňou a všestranným využitím v kozmetike aj kuchyni. Tymián má výrazné antibakteriálne a osviežujúce účinky. Bez tymiánu sa nezaobíde francúzska kuchyňa a používa sa aj na ochutenie omáčok, pečeného mäsa, údenín a rýb.

Kalkulácia ceny

Ako objednať tovar

 • Odber možný priamo v Záhradníctve Emma v Moravanoch nad Váhom.
 • Je možné využiť služby kuriéra, podmienka je minimálny odber 10 ks Thuje smaragd, alebo 1× mix byliniek. Poplatok za kuriéra 6,50 eur.
 • Ako nakupovat?

  Ak chcete napr. kúpiť 34 Thuji s dopravou kurierom,  kúpite si 1×  kupón v množstve 10 Thuji s kurierom,  2× kupón v množstve 10 (kurier sa platí len raz) a 4× kupón v množstve 1 Thuja.

  Pri doprave kuriérom je potrebné zaslat čísla kupónov a adresu doručenia na e-mail : igor.ceresnak@skalnicky.eu

Hodnotenie podniku

4,4/5 podľa 17 hodnotenia

Všetky hodnotenia