Pánsky strih alebo detský strih „za pár faciek“

93 zákazníkov

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

V cene

  • Pánsky či detský strih vlasov bez objednania a zábavné čakanie s wi-fi, pozeraním televízora alebo hre na Xboxe (maximálne 15 minút) zdarma. 

Obmedzenie

Obedno – technická prestávka od 11,00 do 14,00! Hra počas čakania na konzole Xbox iba v prípade, že nie je obsadená iným zákazníkom. Hrať sa môžu maximálne 2 zákazníci súčasne.

Môžete využiť do 15. 12. 2015

  • Stačí prísť sa preukázať platným voucherom a naše stalistky sa postarajú o Váš nový účes, z ktorého všetkým babám spadne sánka… Netreba sa objednávať! 
  • Zľavu je možné uplatniť u detského zákazníka do 6 rokov. Pre detský strih platia tie isté podmienky ako pre pánsky strih a každé dieťa do 6 rokov dostane po ostrihaní malú odmenu.

Zákazník si môže dokúpiť ostatné služby v rámci kaderníckych služieb, ako napríklad umývanie či sušenie vlasov, vlasový styling, konečnú úpravu vlasov či melír s 10% zľavou. Hranie na Xboxe dlhšie ako 15 minút 2 eurá/15 minút (aj načatých).

6,90 € 2,20 €
6,90 € 2,20 €
Ukončené

Páni, zahoďte svoj starý účes! Je čas prejsť na účes značky ELANDER. Profesionálne stylistky kaderníctva ELANDER budú  vaše vlasy hýčkať. Našou snahou je nielen poskytnúť pánom kvalitu značky, ale i ľudovú cenu, ktorá Vám nespraví prievan vo Vašej peňažke! Nebuďte priemerný, buďte ELANDER! ELANDER, miesto, kde z Vás spravia muža!

Stalo sa Vám už, že ste prišli do kaderníctva a odbili Vás vetou:  "musíte sa objednať? My vieme, že pre väčšinu mužov je otravné ísť niekam dvakrát za tým istým účelom… A potom? Neboli ste i tak spokojní so svojím novým strihom! U nás sa Vám to nestane. My pristupujeme k potrebám našich zákazníkov individuálne. U nás sa totiž netreba objednávať. Prídete s voucherom a budú Vám poskytnuté profesionálne kadernícke služby. My striháme len hviezdy- Vy ste pre nás hviezda!

My neobjednávame, my striháme!

Adriana
Adriana
Dominik
Alena
ELANDER
Holíčska 21, Bratislava - Petržalka, 85104

ELANDER

Holíčska 21, Bratislava - Petržalka

Zobraziť na mape
Dnes otvorené 8:00–11:00 14:00–20:00
Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Ako uplatniť
Deti
Príplatky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny
O podniku
ELANDER
Holíčska 21, Bratislava - Petržalka, 85104
Viac o podniku

Hodnotenie podniku ELANDER

Hodnotenie podniku ELANDER

4,2/5 (426 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jozef

atmosféra

18. 2. 2017
Janremias

Nepáčilo sa mi dlhé čakanie…

29. 12. 2015
Peťo

dobrá cena
šikovná kaderníčka
nečaká sa dlho

12. 12. 2015
Tomáš

prístup a pozitívna energia kaderníčky
snaha a precíznosť strihania
komunikácia

čakanie, mohli by naraz robiť viaceré kaderníčky aby ľudia nemuseli toľko čakať alebo sa otáčať vo dverách pri množstve čakajúcich. Otočili by tým denne viacero zákazníkov.

Vyjadrenie partnera
ELANDER Pred 3 rokmi

Dobrý deň,

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Problém s dlhším čakaním si uvedomujeme aj my a veľmi nás to mrzí. O to viac, keď sa nám zákazníci otáčajú vo dverách. Čiastočne je to spôsobené akciou na zlavovom portáli a od budúceho týždňa očakávame zlepšenie v čakacej dobe. Ďakujeme Vám i za Váš nápad s posilou... Skúšali sme ho. A potom by určite nestál u nás strih 2,20 € a normálne 2,90€, ale určite aspoň 3x toľko. Všimnite si, koľko stojí strih v kaderníctvach, kde zamestnávajú ľudí... Minimálne 10 eur a viac. Keď má kaderníčka kaderníctvo sama, môže si dovoliť dať nižšie ceny. Priam musí, aby bola konkurencie schopná.:-) A aby zabránila čakaniu, zákazníkov objednáva. A to nevyhovuje opäť každému. Vždy treba robiť určité kompromisy i keď často to ostáva nepochopené a ľudia nie vždy spokojní. Sme radi, že ste nás navštívili a tešíme sa na Vás opäť. Ste u nás vždy vítaný. ELANDER, Vaše kaderníctvo

11. 12. 2015
Jaroslav

Veľmi milá a poctivá pani kaderníčka. Síce tam čakalo dosť veľa pánov, zvládala to s milým úsmevom na perách.

Vyjadrenie partnera
ELANDER Pred 3 rokmi

Ďakujeme za milé hodnotenie a povzbudivé slová. Tiež si uvedomujeme dlhšie čakacie lehoty, no tie sú spôsobené predovšetkým akciou na zľavovom portáli. Od budúceho týždňa očakávame výrazné zlepšenie tejto situácie. Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. ELANDER, Vaše kaderníctvo

10. 12. 2015
Zefo71

dlhé čakanie

Vyjadrenie partnera
ELANDER Pred 3 rokmi

Dobrý deň, situáciu s dlhšou čakaciou dobou si uvedomujeme a veľmi nás mrzí. Je však spôsobená akciou na zľavovom portáli a zároveň daň za nízku cenu strihu (najnižšia cena pánskeho strihu na Slovensku.) Od budúceho týždňa očakávame výrazné zlepšenie tejto situácie a veríme, že Vás natoľko neodradila predchádzajúca návšteva, že sa u nás ešte zastavíte. Strihame bez objednania. Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a prajeme Vám všetko dobré. ELANDER, Vaše kaderníctvo

8. 12. 2015
Lucia

Super pre deti…sme sa zabavili s x boxom

Vyjadrenie partnera
ELANDER Pred 3 rokmi

Ďakujeme za Vašu milú návštevu. Budeme sa tešiť, keď prídete zas. ELANDER, Vaše kaderníctvo

28. 11. 2015
Andrej

Super kaderníčka, veľmi milá :) Super sa s ňou rozprávalo.

Vyjadrenie partnera
ELANDER Pred 3 rokmi

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Ste u nás vždy vítaný. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. ELANDER, Vaše kaderníctvo

27. 11. 2015
Ondrej

Xbox, milý personal

Dlhšie cakanie

Vyjadrenie partnera
ELANDER Pred 3 rokmi

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a dôveru, ktorú ste nám prejavili návštevou nášho kaderníctva. Problém dlhšej čakacej doby zaznamenávame hlavne koncom týždňa, pretože si zákazníci konečne po namáhavom pracovnom týždni nájdu čas aj na seba a svoj zovňajšok a prídu si k nám po svoj nový účes i zrelaxovať. Je to však aj určitá daň za náš štýl, kedy sa zákazníci nemusia objednávať, čo si viacerí pánski zákazníci pochvaľujú. Uvedomujúc si tento nedostatok, snažíme sa našim zákazníkom kompenzovať ich trpezlivosť nízkymi cenami a akciami. Veríme, že i napriek týmto komplikáciám nám zachováte Vašu priazeň. Ste u nás vždy vítaný! Tešíme sa na Vašu návštevu. ELANDER, Vaše kaderníctvo

14. 11. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.