Pánsky strih alebo detský strih „za pár faciek“

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
2,20 €
93 zákazníkov

V cene:

  • Pánsky či detský strih vlasov bez objednania a zábavné čakanie s wi-fi, pozeraním televízora alebo hre na Xboxe (maximálne 15 minút) zdarma. 

Platí do:

15. 12. 2015

Obmedzenie:

Obedno – technická prestávka od 11,00 do 14,00! Hra počas čakania na konzole Xbox iba v prípade, že nie je obsadená iným zákazníkom. Hrať sa môžu maximálne 2 zákazníci súčasne.

Podmienky uplatnenia:

  • Stačí prísť sa preukázať platným voucherom a naše stalistky sa postarajú o Váš nový účes, z ktorého všetkým babám spadne sánka... Netreba sa objednávať!
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

ELANDER

Holíčska 21, Bratislava - Petržalka

Dnes otvorené 8:00–11:00 14:00–20:00
Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Páni, zahoďte svoj starý účes! Je čas prejsť na účes značky ELANDER. Profesionálne stylistky kaderníctva ELANDER budú  vaše vlasy hýčkať. Našou snahou je nielen poskytnúť pánom kvalitu značky, ale i ľudovú cenu, ktorá Vám nespraví prievan vo Vašej peňažke! Nebuďte priemerný, buďte ELANDER! ELANDER, miesto, kde z Vás spravia muža!

Stalo sa Vám už, že ste prišli do kaderníctva a odbili Vás vetou:  "musíte sa objednať? My vieme, že pre väčšinu mužov je otravné ísť niekam dvakrát za tým istým účelom… A potom? Neboli ste i tak spokojní so svojím novým strihom! U nás sa Vám to nestane. My pristupujeme k potrebám našich zákazníkov individuálne. U nás sa totiž netreba objednávať. Prídete s voucherom a budú Vám poskytnuté profesionálne kadernícke služby. My striháme len hviezdy- Vy ste pre nás hviezda!

My neobjednávame, my striháme!

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Stačí prísť sa preukázať platným voucherom a naše stalistky sa postarajú o Váš nový účes, z ktorého všetkým babám spadne sánka… Netreba sa objednávať! 
Deti
  • Zľavu je možné uplatniť u detského zákazníka do 6 rokov. Pre detský strih platia tie isté podmienky ako pre pánsky strih a každé dieťa do 6 rokov dostane po ostrihaní malú odmenu.
Príplatky

Zákazník si môže dokúpiť ostatné služby v rámci kaderníckych služieb, ako napríklad umývanie či sušenie vlasov, vlasový styling, konečnú úpravu vlasov či melír s 10% zľavou. Hranie na Xboxe dlhšie ako 15 minút 2 eurá/15 minút (aj načatých).

Hodnotenie podniku

Adriana
30. 11. 2014
Dominik
28. 11. 2014
Alena
21. 11. 2014
K
13. 11. 2014
Ľudmila
2. 11. 2014

Všetky hodnotenia