Tip: Pripravili sme pre vás prehľad o tom, ako spracúvame osobné údaje. Odkaz na neho nájdete vždy v užívateľskom menu alebo sa pozrite tu.

Výcvik a samostatný zoskok s padákom

15 zákazníkov
už len 5 ks

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Bratislavský parašutistický klub
Parašutistický klub
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Viac o podniku
Varianty (1)

V cene

 • Základný parašutistický kurz pre 1 osobu
 • Teoretická a pozemná príprava
 • Zapožičanie všetkých potrebných materiálov pre zoskok
 • Preskúšanie
 • 1 x Sólo zoskok padákom
 • Poistenie zodpovednosti za škodu
 • Osvedčenie o absolvovaní základného kurzu

Obmedzenie

Vek minimálne 15 rokov (do 18 rokov je nutný písomný súhlas zákonného zástupcu), potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od praktického lekára (ako na vodičský preukaz). Najneskôr sa zákazník môže zahlásiť na termín 21 dní pred koncom platnosti kupónu.

Môžete využiť do 30. 9. 2016

 • Rezervácia: Je potrebné urobiť čo najskôr po obdržaní kupónu (najneskôr 21 dní pred koncom platnosti kupónu) na tel. č.: +421 944 917 912, telefonicky dostanete informácie o voľných termínoch.Pri objednávaní zadajte číslo kupónu.
 • Je nutné sa preukázať platným voucherom.
 • Podmienky prijatia na kurz: Vek minimálne 15 rokov (do 18 rokov je nutný písomný súhlas zákonného zástupcu), potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od praktického lekára (ako na vodičský preukaz).
 • Miesto zoskoku:Letisko Dubová.
 • Storno rezervovaného termínu je možné najneskôr 2 dni vopred
149,00 € 89,00 €
149,00 € 89,00 €
Ukončené

Dajte si padáka. Vyskočte zo všedných dní a zažite nezabudnuteľný pád s mäkkým dopadom. Alebo prekvapíte niekoho darčekom! Budete hviezda v každom prípade. :)

Otvorte si dvere do sveta vrcholového adrenalínu. Absolvujte základný kurz parašutizmu zakončený samostatným zoskokom a spoznajte, čo je to prekonávanie vlastných hraníc. Prečítajte si viac o najkrajšom darčeku, aký môžete darovať !

Pozrite si zábery z leteckého dňa na Letisku Dubová, kde sa uskutočňuje zoskok.

Parašutistický klub

Zobraziť na mape
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Ako uplatniť
 • Rezervácia: Je potrebné urobiť čo najskôr po obdržaní kupónu (najneskôr 21 dní pred koncom platnosti kupónu) na tel. č.: +421 944 917 912, telefonicky dostanete informácie o voľných termínoch. Pri objednávaní zadajte číslo kupónu.
 • Je nutné sa preukázať platným voucherom.
 • Podmienky prijatia na kurz: Vek minimálne 15 rokov (do 18 rokov je nutný písomný súhlas zákonného zástupcu), potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od praktického lekára (ako na vodičský preukaz).
 • Miesto zoskoku: Letisko Dubová.

Môžete využiť do 30. 9. 2016

Storno podmienky
 • Storno rezervovaného termínu je možné najneskôr 2 dni vopred

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku Bratislavský parašutistický klub

Hodnotenie podniku Bratislavský parašutistický klub

4,0/5 (91 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

Bol to darček pre priateľa. Dva krát zrušený zoskok kvôli počasiu, voucher predĺžený o rok. Kým začala sezóna zoskokov, rozišli sme sa a nemal ho kto využiť. Po písaní e-mailu (telefón nikto nezdvíhal), či by som ho mohla niekomu predať alebo či by sa dal vrátiť (keďže záujem o jeho využitie sme mali, len zrušila to druhá strana), som do teraz odpoveď nedostala (písala som to ešte minulý rok). Z inej e-mailovej adresy som myslím niekedy v septembri 2017 písala, či je možné ešte skákať (chcela som si len preveriť, či druhá strana odpíše), mi bolo napísané, že už sa niekoľko mesiacov kvôli počasiu neskáče a túto sezónu sa ani nebude. Voucher by sa aj tak nedal využiť, keďže sa túto sezónu (2017) niekolko mesiacov ani skákať nedalo.
Je mi to veľmi ľúto, lebo pán bol zo začiatku veľmi milý a samozrejme za stav počasia nemôže, ale nebola to malá suma a zbytočne to celé prepadlo. Za mňa už takéto niečo nikdy.

1. 5. 2018
Ivan

bolo dobre,

13. 4. 2017
Silvester

nic

stale odkladany termin, furt buduci tyzden nakoniec pan ani neodpovedal na spravy/telefonaty , akurat som prisiel o peniaze

30. 11. 2016
Marianna

Strašná neochota inštruktora, problém dohodnúť si termín, neodpovedal na maily, nedvíhal telefón. Hotová katastrofa!!!!

15. 11. 2016
Kongyik

Zle celé zle . Pán Veselsky si uplatnil voucher 13.7.2015. Termínov sme mali niekoľko nerátam ich možno aj desať. Pred každým letom sme sa dozvedeli že podmienky nie sú vhodné na let z meteorologického hľadiska. Posledný termín priebeh rezervácie : 28.6.2016 dohodnutý termín letu na 10.7.2016 . Potvrdenie letu 8.7.2016. V deň letu do obeda volám pánovi Veselskemu ohľadom letu, potvrdil mi že podmienky sú dobré ale mám mu zavolať o 14:00 lebo počasie sa môže zmeniť. Tak som si dal tú námahu a pozrel som si predpoveď na SHMU Epsgram – bezvetrie, zavolal som známemu, letecký dispečer(letisko Bratislava) podmienky vhodné na let balónom. Tak som zavolal pánovi Veselskemu a on mi zrušil let lebo večer bude fúkať vietor. Podľa neho informácie nie sú presné. Tak som obvolal Leteckú meteorológiu pýtal som sa čí bude vhodné počasie na let balónom v oblasti Senec, čí nehrozí nárazový vietor. Povedali že podmienky sú vhodné na let. Opäť som volal pánovi Veselskemu informoval som ho, ale on má skúsenosti a v čase letu bude nárazový vietor. Tak že nelietame je to naozaj Adrenalínové nebo! Ďakujem za zážitok Pán Veselsky!

10. 7. 2016
Milan

Zle, zle, zle, kupony (mam dva) sa nam nepodarilo za dva roky uplatnit, napriek tomu, ze sme s organizatormi intenzivne komunikovali.
Co s tym dalej? Netusim je to 200 Eur

20. 2. 2016
Valentandrej3

Kupón som si zakúpil 22.7.2014. Po vybavení termínu na zoskok (o týždeň neskôr) si firma uplatnila voucher bez toho aby sa zoskok uskutočnil. Dodnes som mal vybavených asi 10 zoskokov a ani raz sa nekonal. Pritom 3× bolo vyhovujúce počasie. Firma si zrejme nabrala veľa ludí a nestíhajú. Takže ďakujem pekne že som mohol darovať spoločnosti Zlavomat a Balonfly 90€ a to nerátam náklady na lekársku prehliatku. Tú som musel absolvovať 2× pretože platí iba rok. Po tejto skúsenosti som so Zľavomatom skončil.

22. 10. 2015
Peter

Skvely zazitok, let dlhsi, ako bolo uvedene.

30. 9. 2015
Simon

ftipna organizacia
celkovy zazitok

3. 8. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.