Slnečná dovolenka v Chorvátsku v apartmánoch či štúdiu pre 2 alebo 5 osôb

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Variant:
4 dni (3 noci), 2 osoby  ·  Štúdio do 30 06.
Ukončené
75,00 €
3 zákazníci

Termín:

V období do 31. 8. 2016 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

V cene variantu:

Pre 2 osoby na 4 dni (3 noci)

  • 3× ubytovanie pre 2 osoby v štúdiu v apartmánovom dome PAVA (vybavenie štúdia – manželská posteľ, vlastné sociálne zariadenie, plne zariadená kuchyňa s chladničkou, TV, klimatizácia, wifi)
  • bezplatné využívanie exteriérovej grilovacej terasy (spoločná pre celý APT dom )
  • parkovanie pred apartmánovým domom 

Doprava:

Vlastným spôsobom

Obmedzenie:

Platí iba pre tento variant: Voucher platí pre pobyty do 30.6.2016.

Uplatnite voucher do 30. 6. 2016.

Podmienky uplatnenia:

Po zakúpení voucheru je potrebné vytvoriť rezerváciu buď emailom na info@adriagate.com v SVK alebo EN jazyku alebo telefonicky na:+42 123 300 6853 alebo 00385 21 271 870 priamo v slovenskom jazyku počas pracovnej doby agentúry (po – pi: 8:00–16:00). Počas víkendu je možné sa informovať len prostredníctvom emailu v SVK/EN jazyku. Klient tak vytvorí nezáväznú objednávku rezervácie na požadovaný termín, a počas lehoty 48 hodín je potrebné potvrdiť rezerváciu zaslaním kópie voucheru na uvedený email.

Viac informácií, ako uplatniť voucher

Destinácia:

Organizuje:

Travel agency Adriagate

Vukovarska 156, Split, Chorvátska republika 🇭🇷

Dnes otvorené 8:00–16:00

Dovolenka, na ktorú budete pyšní ako páv! Nájdete ju v Chorvátsku v apartmánoch Pava.

Tak sa nenechajte dlho prehovárať a vyrazte s CK Adriagate na až 8-dňový pobyt na malebnú Dalmáciu! Kvalita tejto turistickej destinácie má od turistov veľmi vysoké hodnotenia.

Ubytovanie v apartmánoch Pava

Zázemie nájdete v štúdiu či apartmánoch Pava, len 400 m od centra mesta a 70 m od mora. Sú klimatizované a vybavené zariadenou kuchyňou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a satelitnou TV. 

K dispozícii je i Wi-fi, nedostatočného prístupu na internet sa teda obávať nemusíte. Apartmány majú na rozdiel od štúdia aj terasu a nachádzajú sa na prízemí, 1. a 2. poschodí.

Kúpanie a zábava

Pláž, na ktorej sa môžete kúpať, je štrkovitá s betónovou platňou. Určite si okrem osušky nezabudnite priniesť so sebou dostatok tekutín, opaľovací krém, slnečné okuliare a klobúk! V blízkosti apartmánového domu sa nachádza aj basketbalové ihrisko. Druhá, štrková pláž je vzdialená 400m od apartmánového domu PAVA. 

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

Po zakúpení voucheru je potrebné vytvoriť rezerváciu buď emailom na info@adriagate.comSVK alebo EN jazyku alebo telefonicky na:+42 123 300 6853 alebo 00385 21 271 870 priamo v slovenskom jazyku počas pracovnej doby agentúry (po – pi: 8:00–16:00). Počas víkendu je možné sa informovať len prostredníctvom emailu v SVK/EN jazyku. Klient tak vytvorí nezáväznú objednávku rezervácie na požadovaný termín, a počas lehoty 48 hodín je potrebné potvrdiť rezerváciu zaslaním kópie voucheru na uvedený email.

Deti
  • Deti je po dohode možné umiestniť na prístelke, viac info v CK mailom alebo telefonicky (záleží od počtu detí a konkrétneho voľného apartmánu)
Príplatky
  • Parkovanie, miestny poplatok a wifi sú už v cene
Storno podmienky
  • Pred podpísaním cestovnej zmluvy s CK je storno možné cez zákaznícku podporu Zľavomatu, po podpísaní zmluvy sa už stávate klientom CK a riadite sa VOP CK Adriagate