Je tu opäť parádna jazda ikonou PORSCHE CARRERA 911!

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Variant:
Jazda v Porsche Carrera 911 – Bratislava (30km)
Ukončené
35,00 €
14 zákazníkov

V cene variantu:

 • Bratislava (cca 30 km): Areál parkoviska čerpacej stanice Slovnaft, na ulici Bratislavská 7934/52, Záhorská Bystrica.
 • Trvanie jazdy: cca 20–30 minút., spoluúčasťou zákazníka v prípade zavinenia nehody 10 %.

Platí do:

30. 9. 2016

Podmienky uplatnenia:

 • Rezervácia: požadovaný termín a lokalita on-line na www.pujcporsche.cz/rezervace. Pri rezervácii zadajte číslo kupónu.
 • Využitie: zákazník je povinný dostaviť sa na miesto najneskôr 15 minút pre jazdou. Vodič musí byť držiteľom vodičského preukazu skupiny B minimálne 1 rok. Nepodpisuje žiadnu zmenku, neskladá kauciu, neupisuje so zmluvou. Jazda je pod dohľadom inštruktora.
 • Minimálny počet účastníkov pre usporiadanie termínu DNI PORSCHE je 10 osôb. V prípade nižšieho počtu môže poskytovateľ termín presunúť.
 • Je nutné preukázať sa platným voucherom. 
 • Termíny nájdete vypísané vždy na http://www.pujcporsche.cz/.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Carrera 911 a užite si cca 30 km okruh po diaľnici a rýchlostnej ceste autom snov od pujcporsche.cz. Jazda v nadupanom aute je nezabudnuteľným zážitkom.

Venujte vašej polovičke darček, na ktorý tak ľahko nezabudne. 

Benzínový šesťvalec s objemom 3,6 l so športovou prevodovkou a výborným podvozkom vám ukážu, prečo je model 911 po desaťročia neprekonateľným športovým vozidlom!

Ako to bude prebiehať?

Bratislava

Žilina

Podmienkou je vlastniť vodičský preukaz minimálne 1 rok. Nepodpisujete žiadnu zmenku, neskladáte kauciu, neupisujete sa zmluvou. Celú trasu prejdete za 20–30 minút. Záleží na vašich vodičských skúsenostiach.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Rezervácia: požadovaný termín a lokalita on-line na www.pujcporsche.cz/rezervace. Pri rezervácii zadajte číslo kupónu.
 • Využitie: zákazník je povinný dostaviť sa na miesto najneskôr 15 minút pre jazdou. Vodič musí byť držiteľom vodičského preukazu skupiny B minimálne 1 rok. Nepodpisuje žiadnu zmenku, neskladá kauciu, neupisuje so zmluvou. Jazda je pod dohľadom inštruktora.
 • Minimálny počet účastníkov pre usporiadanie termínu DNI PORSCHE je 10 osôb. V prípade nižšieho počtu môže poskytovateľ termín presunúť.
 • Je nutné preukázať sa platným voucherom. 
 • Termíny nájdete vypísané vždy na http://www.pujcporsche.cz/
Príplatky

V cene nie je zahrnuté palivo 15 €/jazda, v prípade predĺžených okruhov 2x15 €/jazda.

Možnosť odkúpiť si za poplatok video záznam vo Full HD rozlíšení, snímaný 2 kamerami súčasne - 30 km jazda 8 €, pri predĺženej jazde je cena 12 €.

Možnosť zakúpenia ďalšieho miesta na zadnom sedadle vo vozidle za 15€ pre jazdu s dĺžkou 30 km, za 20€ pre jazdu s dĺžkou 60 km.

Storno podmienky

V prípade, že sa nemôžete dostať na vopred dohodnutý termín je potrebné to dať vedieť aspoň 3 dni vopred na www.pujcporsche.cz/rezervace.

Hodnotenie podniku

4,7/5 (166 hodnotenie)

Všetky hodnotenia