Let športovým lietadlom pre 1–3 osoby a pilotovanie

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Let športovým lietadlom a pilotovanie na skúšku pre 1 pasažiera (2-miestne lietadlo)
Ukončené
64,00 €
88 zákazníkov

V cene variantu:

 • Poznávací let pre 1 pasažiera lietadlom PS-28 Cruiser
 • Pilotovanie na skúšku
 • 2-miestne lietadlo
 • Trvanie: 30 minút

Platí do:

30. 9. 2016

Obmedzenie:

Pre zachovanie garancie poskytnutia služby odporúčame urobiť rezerváciu najneskôr 30 dní pred koncom platnosti voucheru.

Podmienky uplatnenia:

 • Rezervácia: Dátum a čas letu je potrebné dohodnúť si najneskôr 48 hodín vopred e-mailom na: rezervacie@aeroklub-ocova.sk alebo zaslaním sms na tel. č.: +421 917 495 3­08. Požiadavka na rezerváciu musí obsahovať požadovaný dátum a čas letu, číslo kupónu a telefonický kontakt, na ktorý Vám bude zaslané potvrdenie o rezervácii.
 • Upozornenie: Ideálne je rezervovať si termín čo najskôr. V prípade zlého počasia sa rezervácia presunie na nový termín, ktorý Vám bude vyhovovať. Pre zachovanie garancie poskytnutia služby odporúčame urobiť rezerváciu najneskôr 30 dní pred koncom platnosti voucheru.
 • Je potrebné preukázať sa platým kupónom.
 • Trasy letu: Kratšie trasy (cca 30 minút vo vzduchu): na 1 zakúpený kupón/lietadlo na výber: Poľana - Detva - Vígľašský zámok, Zvolen - Banská Bystrica - Sliač, Zvolen - Sliač - Krahule, Zvolen - Štiavnické vrchy - Žiar nad Hronom. Dlhšie trasy (cca 60 minút vo vzduchu): na 2 zakúpené kupóny/lietadlo na výber: Donovaly - Hrebene Nízkych Tatier - Čierny Balog - Poľana, Nízke Tatry - Vysoké Tatry - Čierny Váh - Brezno, Veľká Fatra - Turiec - Krížna - Banská Bystrica, Poľana - Slovenské Rudohorie - Klenovský Vepor - priehrada Ružiná.
 • Obmedzenie: V prípade variantu so skupinou 2-3 osôb je možnosť pilotovania len pre jedného – pre pasažiera, ktorý sedí vpredu pri pilotovi.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Slovenský aeroklub Očová

Letisko Očová, Očová

S inštruktormi Aeroklubu Očová, jedného z najstarších aeroklubov na Slovensku, si sadnete do kokpitu a zažijete let, ktorý vám v pamäti ostane do konca života. Alebo darujte tento skvelý zážitok niekomu z vašich blízkych

Známe miesta z výšky oblakov nadobudnú nový rozmer a vy pocítite, ako chutí ozajstná sloboda. So skutočnými pákovými ovládačmi v ruke a slovenskou zemou „pod krídlami“ si splníte detské sny o pilotovaní lietadla.

Let vám okrem adrenalínu pripraví nezabudnuteľný zážitok z prekrásnych výhľadov na krásy Slovenska. Vybrať si môžete z dvoch typov trás.

Kratšie trasy (cca 30 minút vo vzduchu) – na 1 zakúpený kupón/lietadlo TU

Dlhšie trasy (cca 60 minút vo vzduchu) – na 2 zakúpené kupóny/lietadlo TU

Oba typy lietadiel majú riadenie aj na pravej, aj na ľavej strane, čiže je možné bez akéhokoľvek presúvania skúsiť riadiť lietadlo zo strany pasažiera.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Rezervácia: Dátum a čas letu je potrebné dohodnúť si najneskôr 48 hodín vopred e-mailom na: rezervacie@aeroklub-ocova.sk alebo zaslaním sms na tel. č.: +421 917 495 3­08. Požiadavka na rezerváciu musí obsahovať požadovaný dátum a čas letu, číslo kupónu a telefonický kontakt, na ktorý Vám bude zaslané potvrdenie o rezervácii.
 • Upozornenie: Ideálne je rezervovať si termín čo najskôr. V prípade zlého počasia sa rezervácia presunie na nový termín, ktorý Vám bude vyhovovať. Pre zachovanie garancie poskytnutia služby odporúčame urobiť rezerváciu najneskôr 30 dní pred koncom platnosti voucheru.
 • Je potrebné preukázať sa platým kupónom.
 • Trasy letu: Kratšie trasy (cca 30 minút vo vzduchu): na 1 zakúpený kupón/lietadlo na výber: Poľana – Detva – Vígľašský zámok, Zvolen – Banská Bystrica – Sliač, Zvolen – Sliač – Krahule, Zvolen – Štiavnické vrchy – Žiar nad Hronom. Dlhšie trasy (cca 60 minút vo vzduchu): na 2 zakúpené kupóny/lietadlo na výber: Donovaly – Hrebene Nízkych Tatier – Čierny Balog – Poľana, Nízke Tatry – Vysoké Tatry – Čierny Váh – Brezno, Veľká Fatra – Turiec – Krížna – Banská Bystrica, Poľana – Slovenské Rudohorie – Klenovský Vepor – priehrada Ružiná.
 • Obmedzenie: V prípade variantu so skupinou 2–3 osôb je možnosť pilotovania len pre jedného – pre pasažiera, ktorý sedí vpredu pri pilotovi.
Deti
 • VARIANT č. 2 - Let športovým lietadlom a pilotovanie na skúšku pre 2-3 pasažierov (4-miestne lietadlo) je vhodný pre využitie s deťmi.
Storno podmienky
 • Storno rezervácie je možné urobiť najneskôr 48 hodín pred dohodnutým termínom.

Hodnotenie podniku

Ludo3

Uzasny zazitok! Velmi prijemny stroj, let a velmi prijemny ludia. Doporucujem…

12. 10. 2015
Eva

Bol to darcek pre svokra k 70 narodeninam. Bol velmi spokojny. Mys
Im, ze o to islo 😉

23. 9. 2015
Nikoletaf

Pilot, jeho ochota a prívetivý prístup.

18. 9. 2015
Zdenka

Bol to darček k narodeninám pre manžela. Bol nadšený. Vrele odporúčame. Krásny zážitok, veľmi príjemný pán pilot i ostatní ľudia na letisku v Očovej.

17. 9. 2015
Luciasedliakova

rozhodne odporúčam, hlavne pre pohodlné objednávanie, platbu, obdržanie voucheru, následne aj termínu, všetko z domu od pc......a let na 100%, príjemný pilot, krásny zážitok, bol to najlepší darček pre manžela, aký kedy dostal.........

všetko sa mi páčilo

9. 9. 2015
Jitkakvasova

Super pristup personalu , pilot bol velmi ochotny co sa tyka trasy letu.

Vsetko bolo v naprostom poriadku…bola som spokojna.

5. 9. 2015
Silvia

Bol to darček pre blízku osobu, veľmi si pochvaľoval :) Ďakujeme

27. 8. 2015
Johny

Prístup, ochota, služby zákazníkom na profesionálnej úrovni

26. 8. 2015
Jmravik

Prijemny pilot, lietadlo do ktoreho som sa aj ja zmestil, pocasie slnecne, ale dost velky vietor, takze som si slusne zapilotoval na trase B.Bystrica, Donovaly, Liptovska Mara a spet na letisko do Ocovej

24. 8. 2015
Silvia

páčilo sa nám všetko. Veľmi milý prístup, pán pilot aj ochota na rezerváciu, či prípadnú zmenu termínu. Vrelo odporúčame :) …

28. 5. 2015

Všetky hodnotenia