Let športovým lietadlom pre 1–3 osoby a pilotovanie

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Let športovým lietadlom a pilotovanie na skúšku pre 1 pasažiera (2-miestne lietadlo)
Ukončené
64,00 €
88 zákazníkov

V cene variantu:

 • Poznávací let pre 1 pasažiera lietadlom PS-28 Cruiser
 • Pilotovanie na skúšku
 • 2-miestne lietadlo
 • Trvanie: 30 minút

Platí do:

30. 9. 2016

Obmedzenie:

Pre zachovanie garancie poskytnutia služby odporúčame urobiť rezerváciu najneskôr 30 dní pred koncom platnosti voucheru.

Podmienky uplatnenia:

 • Rezervácia: Dátum a čas letu je potrebné dohodnúť si najneskôr 48 hodín vopred e-mailom na: rezervacie@aeroklub-ocova.sk alebo zaslaním sms na tel. č.: +421 917 495 3­08. Požiadavka na rezerváciu musí obsahovať požadovaný dátum a čas letu, číslo kupónu a telefonický kontakt, na ktorý Vám bude zaslané potvrdenie o rezervácii.
 • Upozornenie: Ideálne je rezervovať si termín čo najskôr. V prípade zlého počasia sa rezervácia presunie na nový termín, ktorý Vám bude vyhovovať. Pre zachovanie garancie poskytnutia služby odporúčame urobiť rezerváciu najneskôr 30 dní pred koncom platnosti voucheru.
 • Je potrebné preukázať sa platým kupónom.
 • Trasy letu: Kratšie trasy (cca 30 minút vo vzduchu): na 1 zakúpený kupón/lietadlo na výber: Poľana - Detva - Vígľašský zámok, Zvolen - Banská Bystrica - Sliač, Zvolen - Sliač - Krahule, Zvolen - Štiavnické vrchy - Žiar nad Hronom. Dlhšie trasy (cca 60 minút vo vzduchu): na 2 zakúpené kupóny/lietadlo na výber: Donovaly - Hrebene Nízkych Tatier - Čierny Balog - Poľana, Nízke Tatry - Vysoké Tatry - Čierny Váh - Brezno, Veľká Fatra - Turiec - Krížna - Banská Bystrica, Poľana - Slovenské Rudohorie - Klenovský Vepor - priehrada Ružiná.
 • Obmedzenie: V prípade variantu so skupinou 2-3 osôb je možnosť pilotovania len pre jedného – pre pasažiera, ktorý sedí vpredu pri pilotovi.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Slovenský aeroklub Očová

Letisko Očová, Očová

S inštruktormi Aeroklubu Očová, jedného z najstarších aeroklubov na Slovensku, si sadnete do kokpitu a zažijete let, ktorý vám v pamäti ostane do konca života. Alebo darujte tento skvelý zážitok niekomu z vašich blízkych

Známe miesta z výšky oblakov nadobudnú nový rozmer a vy pocítite, ako chutí ozajstná sloboda. So skutočnými pákovými ovládačmi v ruke a slovenskou zemou „pod krídlami“ si splníte detské sny o pilotovaní lietadla.

Let vám okrem adrenalínu pripraví nezabudnuteľný zážitok z prekrásnych výhľadov na krásy Slovenska. Vybrať si môžete z dvoch typov trás.

Kratšie trasy (cca 30 minút vo vzduchu) – na 1 zakúpený kupón/lietadlo TU

Dlhšie trasy (cca 60 minút vo vzduchu) – na 2 zakúpené kupóny/lietadlo TU

Oba typy lietadiel majú riadenie aj na pravej, aj na ľavej strane, čiže je možné bez akéhokoľvek presúvania skúsiť riadiť lietadlo zo strany pasažiera.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Rezervácia: Dátum a čas letu je potrebné dohodnúť si najneskôr 48 hodín vopred e-mailom na: rezervacie@aeroklub-ocova.sk alebo zaslaním sms na tel. č.: +421 917 495 3­08. Požiadavka na rezerváciu musí obsahovať požadovaný dátum a čas letu, číslo kupónu a telefonický kontakt, na ktorý Vám bude zaslané potvrdenie o rezervácii.
 • Upozornenie: Ideálne je rezervovať si termín čo najskôr. V prípade zlého počasia sa rezervácia presunie na nový termín, ktorý Vám bude vyhovovať. Pre zachovanie garancie poskytnutia služby odporúčame urobiť rezerváciu najneskôr 30 dní pred koncom platnosti voucheru.
 • Je potrebné preukázať sa platým kupónom.
 • Trasy letu: Kratšie trasy (cca 30 minút vo vzduchu): na 1 zakúpený kupón/lietadlo na výber: Poľana – Detva – Vígľašský zámok, Zvolen – Banská Bystrica – Sliač, Zvolen – Sliač – Krahule, Zvolen – Štiavnické vrchy – Žiar nad Hronom. Dlhšie trasy (cca 60 minút vo vzduchu): na 2 zakúpené kupóny/lietadlo na výber: Donovaly – Hrebene Nízkych Tatier – Čierny Balog – Poľana, Nízke Tatry – Vysoké Tatry – Čierny Váh – Brezno, Veľká Fatra – Turiec – Krížna – Banská Bystrica, Poľana – Slovenské Rudohorie – Klenovský Vepor – priehrada Ružiná.
 • Obmedzenie: V prípade variantu so skupinou 2–3 osôb je možnosť pilotovania len pre jedného – pre pasažiera, ktorý sedí vpredu pri pilotovi.
Deti
 • VARIANT č. 2 - Let športovým lietadlom a pilotovanie na skúšku pre 2-3 pasažierov (4-miestne lietadlo) je vhodný pre využitie s deťmi.
Storno podmienky
 • Storno rezervácie je možné urobiť najneskôr 48 hodín pred dohodnutým termínom.

Hodnotenie podniku

Ludo3

Uzasny zazitok! Velmi prijemny stroj, let a velmi prijemny ludia. Doporucujem…

12. 10. 2015
Eva

Bol to darcek pre svokra k 70 narodeninam. Bol velmi spokojny. Mys
Im, ze o to islo 😉

23. 9. 2015
Jitkakvasova

Super pristup personalu , pilot bol velmi ochotny co sa tyka trasy letu.

Vsetko bolo v naprostom poriadku…bola som spokojna.

5. 9. 2015
Silvia

páčilo sa nám všetko. Veľmi milý prístup, pán pilot aj ochota na rezerváciu, či prípadnú zmenu termínu. Vrelo odporúčame :) …

28. 5. 2015
Johny

Prístup, ochota, služby zákazníkom na profesionálnej úrovni

26. 8. 2015
Nikoletaf

Pilot, jeho ochota a prívetivý prístup.

18. 9. 2015
Silvia
27. 8. 2015
Zdenka

Bol to darček k narodeninám pre manžela. Bol nadšený. Vrele odporúčame. Krásny zážitok, veľmi príjemný pán pilot i ostatní ľudia na letisku v Očovej.

17. 9. 2015
Jmravik

Prijemny pilot, lietadlo do ktoreho som sa aj ja zmestil, pocasie slnecne, ale dost velky vietor, takze som si slusne zapilotoval na trase B.Bystrica, Donovaly, Liptovska Mara a spet na letisko do Ocovej

24. 8. 2015
Luciasedliakova

rozhodne odporúčam, hlavne pre pohodlné objednávanie, platbu, obdržanie voucheru, následne aj termínu, všetko z domu od pc......a let na 100%, príjemný pilot, krásny zážitok, bol to najlepší darček pre manžela, aký kedy dostal.........

všetko sa mi páčilo

9. 9. 2015

Všetky hodnotenia